דף הבית הודעות לעיתונות ספורט מדליית כסף לנויה ברעם ורימון שושן באליפות אירופה לנוער
מדליית כסף לנויה ברעם ורימון שושן באליפות אירופה לנוער
רונן הלל יחסי ציבור 18/08/14 |  צפיות: 9766

הודעה מטעם דובר איגוד השיט

נויה ברעם ורימון שושן, שייטות הנוער הצעירות והמבטיחות של ישראל במפרשיות 470 (דגם אולימפי), זכו היום במדליית כסף באליפות אירופה לנוער (עד גיל 21) שנערכה בגדניה, פולין. זאת לאחר שבחודש שעבר זכו במדליית ארד באליפות העולם לנוער במפרשיות 470 בצ'רביה, איטליה.

ברעם (17) ורימון (18), מהפועל תל אביב, העפילו לשיוט המדליות מהמקום השלישי וסיימו אותו במקום השני, תוך שהן מקדימות צוות מגרמניה שנאבק מולן על מדליית הכסף. את השיוטים המוקדמים באליפות סיימו במקומות 4, 7, 7, 6, 3, 3, 3, 3, 9, ו-18.

הישגים אלה של נויה ברעם ורימון שושן הבטיחו להן את כרטיס ההשתתפות באליפות העולם לבוגרות במפרשיות 470 שתיערך בחודש הבא בספרד.

צוף זמט וסער תמיר, משדות ים, דורגו סיימו את התחרות במקום ה-10 בכללי, לאחר שבאליפות העולם לנוער דורגו במקום ה-6. זמט ותמיר סיימו את שיוט המדליות בגדניה שבפולין במקום ה-1, אבל נפסלו בגלל זינוק מוקדם.

יהל וולך וסתיו ברוקמן, משדות ים, דורגו במקום ה-15 בכללי מבין 24 צוותים.

חשוב לציין כי בשל פרישתן של שייטות ה-470 הבכירות של ישראל, גילי כהן וורד בוסקילה, נוצר חלל בדגם ה-470 בקרב הבנות. יחד עם זאת נבחרת הבנות הצעירה של ישראל, עם המאמן ערן סלע, מוכיחה התקדמות ועובדת במרץ רב כדי למלא את החלל שנוצר. ההישגים האחרונים של נויה ורימון, לצד התוצאות של שאר בנות הנבחרת הצעירה של ישראל, מעידים כי קיים פוטנציאל בדגם אך עדיין דרושה עבודה רבה והמשכיות כדי לטפח את דור העתיד ולבצע קפיצת מדרגה מקטגוריית הנוער לבוגרים.

ערן סלע, מאמן נבחרת ה-470: "הישג מצוין לשייט הישראלי ולבנות שלנו. נויה ורימון עמדו בלחץ והתמודדו מול תנאים שונים לגמרי מאלו שבארץ. התחרות התאפיינה ברוחות מתחלפות, גשם ותנאים שדורשים זמן ויכולת התאקלמות. אני שמח שנויה ורימון הפגינו שליטה וביצעו את ההתאמות הדרושות כדי להצליח. גם שאר הבנות שלנו, צוף וסער, יהל וסתיו, במגמת התקדמות. עבודה רבה לפנינו, ויש למה לצפות".

ניתאי חסון ויואב שפילמן, משדות ים, במפרשיות 420, נכנסו לעשירייה הראשונה באליפות אירופה לנוער וסיימו במקום ה-7 מתוך 108 צוותים.

לאתר האיגוד: www.sailing.org.il


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רונן הלל יחסי ציבור

רונן הלל

רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור

Ronen Hillel Public Relations

טלפון: 03-6855282

נייד: 052-2508109

כתובת: מרמורק 10 תל-אביב, 64254

זוכה פרס האריה השואג 2009

זוכה פרס יחסי ציבור האריה השואג 2010

זוכה פרס האריה השואג 2011 על קמפיין שנתי ביחסי ציבור

לקבוצתהאתרים של יחסי ציבור רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור - משרד יח"צ

יחסי ציבור | משרד יחסי ציבור | מיתוג אישי | הדחקת אזכורים שליליים | יחסי ציבור בישראל public relations in israel |פתיחת עסק חדש | אלי שביט

מוזמנים לבקר באתר החברה: http://www.ronenhillel.co.il ; Jacob Newberger 


מאמרים נוספים מאת רונן הלל יחסי ציבור
 
בית המשפט מינה את המהנדס רפאל גיל כמומחה מטעמו
כבוד השופט זכריה ימיני מבית משפט השלום ברמלה מינה את המהנדס רפי גיל כמומחה מטעמו במשפט טאלב אבו גאנם נגד אורי בר אור (ת"א 23164-05-12 אבו גאנם נ' בר אור).

רפי גיל נבחר למהנדס מומחה מטעם שרביב בע"מ בתביעה שהוגשה ע"י נציגות הבית המשותף ברחוב אלון 37 חיפה
רפי גיל מונה למהנדס מומחה מטעם הנתבעת חברת שרביב בע"מ, בתביעת שהגישה נגדה נציגות הבית המשותף ברחוב אלון 37 חיפה. המשפט התנהל בפני כב' השופט דר' מנחם רניאל, בבית המשפט המחוזי בחיפה. פסק הדין ניתן ביום 28.1.2015. ת"א 26999-06-11 נציגות הבית המשותף ואח' נ' שרביב בעמ. את דייר הבית המשותף ייצגו עו"ד אלי הכהן ועו"ד טל רבינוביץ ואת שרביט בע"מ ייצג עו"ד חיים גלזר.

המהנדס רפי גיל מונה למומחה מטעם הנתבעות בתביעת עזאני נ' עיריית ראש העין ואח'
09/08/15 | חוק ומנהל
כב' השופט יחזקאל הראל – סגן הנשיאה בית משפט השלום בהרצליה: המהנדס גיל שהינו גם ממונה בטיחות, חלק על דעתו זו של אינג' גולדשטיין שאינו מומחה בטיחות. מצאתי להעדיף את דעתו, מה גם שלא שוכנעתי כי גם אם היה מותקן מעקה גם במדרגה הראשונה, היה בכך כדי למנוע את קרות התאונה

המהנדס רפי גיל מונה למומחה מטעם בית המשפט בתביעת פרניץ ואח' נ' אפריקה ישראל מגורים בע"מ ואח'
09/08/15 | חוק ומנהל
המהנדס רפי גיל מונה למומחה מטעם בית המשפט

טופ 94 - האטרקציה המרעננת של אילת!
פארק אתגרים עשיר בחוויות ואקשן לכל המשפחה

פסק דין: מוכרת שמכרה דירתה בזמן הבלעדיות וסירבה לשלם דמי תיווך - תשלם למתווך 44,460 אלף ש'
25/04/15 | כללי
חברת תיווך תבעה מוכרת דירה בנשר, שסירבה לשלם להם דמי תיווך, אף שמכרה את דירתה לקונים שלא באמצעות המתווך. לטענתה, חתמה על הסכם הבלעדיות עקב הטעיה ומתוך כפייה ואיומים של סוכן החברה, וכי המתווך לא היה הגורם היעיל שהביא למכירת הדירה היות והקונה הגיע אליה בעקבות פרסום עצמאי שקדם לחתימה על הסכם הבלעדיות. אולם בית המשפט דחה את טענותיה וקבע כי המוכרת הפרה את הסכם הבלעדיות והמתווכים זכאים לפיצוי המוסכם בגין הפרת ההסכם

שחר צוברי סיים במקום ה-8 בתחרות גביע הנסיכה סופיה, בפלמה דה מיורקה
04/04/15 | ספורט
את שיוט המדליות סיים המדליסט האולימפי מבייג'ינג במקום ה-6. צוברי הבטיח את מקומו בתחרות גביע העולם שתיערך בעוד כשבועיים בהייר

חוגגים פסח בפסטיבל סחלבים, תוכים וטבע בפארק האטרקציות אוטופיה
פסטיבל פסח וטבע בפארק אוטופיה: אוטפיה, פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל, יוצא בפעילות אביבית לחג פסח והמציע קונספט של טבע בכיף לכל המשפחה.

חוגגים פסח בפסטיבל סחלבים, תוכים וטבע בפארק האטרקציות אוטופיה
פסטיבל פסח וטבע בפארק אוטופיה: אוטפיה, פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל, יוצא בפעילות אביבית לחג פסח והמציע קונספט של טבע בכיף לכל המשפחה.

סיקורה מציעה את מזון העתיד: אצות ים חכמות טריות למאכל
סיקורה מציעה שני מוצרים חדשים ובריאים במיוחד : חסת-ים וסלט אצות עם בורגול. מוצרי החברה טעימים ובריאים, עשירים בחלבונים, סידן, ברזל, מינרלים, ויטמינים, נוגדי חמצון, חומצות אמינו ו-כלורופיל
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI