דף הבית אינטרנט והחיים ברשת שיווק באינטרנט יתרונותיה של מערכת לניהול לידים Leadya
יתרונותיה של מערכת לניהול לידים Leadya
אוהד זמלר 12/05/14 |  צפיות: 9526

תהליך הגדלת אחוזי ההמרה של מכירות, הוא תהליך ראשון בחשיבותו בכל חברה, אך ישנן חברות רבות מדי שבהן עסקאות פוטנציאליות נזרקות לפח עקב ניהול לא נכון של תהליכים אלה. בעיה נוספת הקיימת בחברות רבות היא שאין בהן הליך מסודר של מעקב ותחקור אחר יעילותן של מילות מפתח בהן הן משתמשות במסגרת הליך קידום אתר האינטרנט. על מנת להגדיל את אחוזי ההמרה של מכירות מומלץ להשתמש במערכת ניהול לידים שעוזרת להעלות אחוזי המרה של מכירות באמצעות פונקציות שונות הקיימות בה.

במאמר הבא נדבר על Leadya שהינה מערכת לניהול לידים מתקדמת מאוד, ועל שני יתרונות גדולים הקיימים בה – יכולתה לתעדף פניות שהינן בעלות פוטנציאל גבוה על פני פניות בעלות פוטנציאל מכירה נמוך, ובנוסף, יכולתה לזהות אילו מילות מפתח מקנות לה מכירות טובות ואילו לא. יכולות אלו של מערכת לניהול לידים Leadyaמאפשרות לחברות המשתמשות בה למכור יותר, ולקבל החלטות טובות יותר בתחום השיווק המקוון של החברה.

יתרונותיה של מערכת Leadya

• לא כל הלקוחות חשובים לחברה באותה המידה, ויש כאלה שכדאי להשקיע בהליך המכירה מולם יותר, משום שהסיכוי לסגור אתם עסקה גדול יותר. מערכת לניהול לידים Leadya מסייעת למנהלי המכירות של החברה לתעדף לידים בהתאם לסיכויי המכירה הטמונים בהם, דהיינו לסגור את הטיפול בכל ליד שאינו איכותי הכי מוקדם שניתן. יכולת זו של המערכת מפנה זמן לאנשי המכירות של החברה, שבו הם יכולים לסגור עוד עסקאות.

• מילות מפתח מסוימות אינן מביאות לקוחות לאתר מסיבות שונות. מערכת לניהול לידים Leadya מאפשרת לנתח אלו מילות מפתח הינן אפקטיביות ומביאות לקוחות לאתר ואלו מילות מפתח הינן בלתי אפקטיביות ואינן מביאות טראפיק לאתר. יתרונה הגדול של מערכת לניהול לידים Leadya הוא שהיא מזהה דרך אילו מילות מפתח מגיעים הלקוחות ובזכות כך מאפשרת לחברה המשתמשת בה לדעת אילו מילות מפתח כדאי להמשיך לקדם ובאלו לא להשתמש יותר, או להשתמש פחות. ככל שהשימוש במילות מפתח אפקטיביות יהיה רב יותר, כך יותר לקוחות יגיעו לאתר האינטרנט של החברה ומחלקת המכירות תסגור יותר עסקאות.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותי אתר אינטרנט עסקי ו חנות מסחר אלקטרוני


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI