דף הבית פיננסים וכספים בורסת ת"א יוטרייד בית השקעות- משלמים אם מרוויחים
יוטרייד בית השקעות- משלמים אם מרוויחים
מרטין 26/03/14 |  צפיות: 9542

בהמשך הכתבה אספר על הקריטריונים לבחירת מנהל השקעות וניהול תיקי השקעות. אבל בשביל ההתחלה- אציין את יוטרייד בית השקעות. הבית השקעות היחיד שמנהל את כספי לקוחותיו בשיטת: "הרווחת- שילמת.

כמובן שהדברים עובדים גן להיפך, ברגע שהלקוחות מפסידים- הם לא צריכים לשלם לאף אחד שום דבר.

חזרה לניהול תיקי השקעות

תיק השקעות הינו ריכוז כל הנכסים הפיננסים של אדם פרטי או של חברה, כלומר ריכוז כל ההשקעות שאותו גוף מבצע. תיק ההשקעות כולל השקעות במניות, השקעות באיגרות חוב, השקעות במטבע זר, השקעות בנדל"ן, תוכניות חיסכון בבנק ועוד. ניהול תיק השקעות מצריך ידע מעמיק בניתוח מצב השוק והיכרות עם סטטיסטיקות מקובלות. בנוסף, ניהול תיקי השקעות בפועל דורש התעדכנות מתמדת מול מצב השוק בזמן אמת. אנשים רבים הבוחרים לפתוח תיק השקעות חסרים את הידע והזמן הדרוש לכך ולכן מבכרים לבחור מנהל שינהל את השקעותיהם במקומם. להלן כללי יסוד לבחירת מנהל השקעות.

מומחים בתחום: תחום ההשקעות הינו תחום הפכפך מלא מפנים ופיתולים ולכן כדי שתבצעו את ההשקעות הטובות ביותר, עליכם להיעזר באדם המכיר היטב את השוק וחווה על בשרו את שלל פיתוליו. אדם שידע לחזות קדימה וידע לזהות מפנים בתחילת התרחשותם.

שם ידוע: תחום ההשקעות הפיננסיות נמצא בצמיחה בשנים האחרונות וכך גם הגופים המספקים שירות ניהול תיקי השקעות. מומלץ לבחור בגוף בעל שם והמלצות ברות סמכא בכדי שלא תפלו לידי חובבנים שיאבדו במהרה את כספכם.

התאמה אישית: ישנם אנשים הפונים אל השקעות מתוך מטרה להרחיב מעט את ממונם וישנם אנשים השואפים להרוויח סכומים גדולים ומוכנים ויכולים גם לסכן סכומים גדולים. חשוב שהמנהל יפעל לפי בקשתכם ויכולתכם ולא לפי תבנית קבועה שאולי לא מתאימה לכם. ישנם השקעות מסוכנות וישנם השקעות יותר בטוחות ואתם ולא המנהל צריכים להחליט מהו הנתיב הנכון עבורכם.

תקשורת פתוחה: ההחלטה למסור את כספכם לאיש זר שינהל עבורכם את ההשקעות אינה קלה והיא מלווה בתחושה קלה של חוסר אונים ופחד מהלא ידוע. לכן חשוב מאוד לבחור במנהל השקעות המאפשר לכם גישה ישירה בכל שעות היממה למתרחש בחשבונכם. ישנם מנהלים אשר עושים זאת על ידי חשבון אינטרנטי שהם פותחים עבורכם וישנם כאלו שמעדיפים עדכון שוטף דרך הטלפון הסלולרי.

אני אישית ממליץ כמו תמיד על יוטרייד בית השקעות, אבל כמובן שיש הרבה אחרים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מרטין


 


מאמרים נוספים מאת מרטין
 
משכנתא חוץ בנקאית אצל המומחה- מרטין בוקסדורף "הבולדוג"
22/02/20 | בנקאות
נתקעתם במצב קשה וצריכים משכנתא חוץ בנקאית שתוכל לחלץ אתכם מהבעיה? הגעתם למקום הנכון בדיוק. שמי מרטין בוקסדורף, המומחיות שלי להשיג משכנתא חוץ בנקאית לאנשים שנמצאים במצבים מסובכים, על מנת לפתור את הבעיה.

מרטין בוקסדורף- כשהבנק לא מוכן לאשר משכנתא לסגירת חובות
המצב הזה הוא בלתי נסבל וגורם לאנשים סיוטים. יוצא לי לדבר עם הרבה מאוד אנשים שהם באמת צריכים את הכסף של המשכנתא, אבל באמת צריכים והבנקים עושים להם בעיות בקבלת הכסף. כאן בדיוק אני נכנס לתמונה, העבודה שלי היא להיכנס לתמונה במצבים שהבנקים לא מוכנים לאשר משכנתא ולנסות להפוך את התמונה כדי להשיג אישור למשכנתא בכל מקרה.

מרטין בוקסדורף- יועץ מומחה לליווי מסורבי משכנתא! בבנקים בלבד!
הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים להסתפק במשכנתא חוץ בנקאית כל שהיא? רוצים להילחם כדי לקחת משכנתא בנקאית? בשביל זה אני כאן, שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות למסורבים מזה עשר שנים. יש לי מאות ממליצים שישמחו להעיד על המקצועיות שלי!

מרטין בוקסדורף- משכנתאות למסורבי משכנתא/ רק בבנקים
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

משכנתא לאחר פשיטת רגל - רק מרטין בוקסדורף יועץ מומחה
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

דרור אטרי בדרישה: העולם העיסקי צריך לשכת מסחר חזקה יותר
דרור אטרי המכהן כיושב ראש לשכת המסחר ירושלים, יוצא בדרישה הוגנת להרחיב את סמכויות לשכת המסחר בקרב בעלי העסקים. לטענת אטרי רק לשכות המסחר שהן מקומיות ונמצאות בשטח יכולות לתת את התרומה המשמעותית לעולם העיסקי, יותר מאשר כל גוף ממשלתי אחר עם כוונות טובות וראויות.

אין מי שיעזור עם המחשב? הלפ פי סי כאן בשבילך!
לכולנו הדברים האלו קורים כל הזמן, אנחנו כביכול דור שמבין המון במחשבים ואנחנו מבינים המון בכל מה שקשור לטלפונים שלנו. ההורים שלנו מתייעצים איתנו כל הזמן איזה אתר לקנות, איך לטפל במחשב, איך לנהוג איתו ואיזה מחשב לרכוש. אז אנחנו אולי חיים בתחושה שאנחנו מבינים גדולים בתחום.

הדפסת פליירים- בכמויות גדולות ובמהירות
האינטרנט הוא אמצעי שיווקי עצמתי ואפקטיבי מאין כמוהו אבל יש עוד מנועי ומנופי שיווק נוספים שמתקיימים מחוץ לרשת. פליירים, לדוגמה. בין אם יש לכם עסק קטן וקהל הלקוחות העיקרי שלכם מצוי בעיקר בשכונה שלכם

שימושים שונים של מדבקות
כפי שכל אחד ואחת מאיתנו יודעים, עולם המדבקות, או סטיקרים כפי שהם מכונים בלועזית הוא עצום ומעניין ויש סוגים רבים ומגוון אשר מתאימים לשלל שימושים על ידי שלל משתמשים. המדבקות מתאימות לא רק לשימוש על ידי ילדים בחוגי היצירה ובגני הילדים, גם לאנשים מבוגרים יש בשנים האחרונות שימוש רב בכל מה שלקשור לתחום של מדבקות. כאן נזכיר כמה שימושים של המדבקות דווקא בקרב אוכלוסיית המבוגרים כאן בארץ אשר מתאימים לשלל מצבים בבית או מחוצה לו.

הזמנה היא הבטחה לעתיד לבוא:
הזמנות מודפסות הן כשער, הן כפתח למה שעומד לקרות ויותר מכל עליהן להיות באמת מזמינות ונושאות בחובן הבטחה לגבי התוכן המודפס בהן. הזמנות הן כרמז לעתיד לבוא ולכן העיצוב שלהן, רמת ההדפסה שלהן ורמת הגימור שלהן היא חשובה לעין ערוך ומייצגת את התוכן הכתוב בתוכן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI