דף הבית פיננסים וכספים הלוואות הלוואה לכל מטרה – לשבור את המונופול של הבנק
הלוואה לכל מטרה – לשבור את המונופול של הבנק
איציק דר 23/01/14 |  צפיות: 2793

לכל אחד יש מטרות וחלומות משלו. ההבדל בין האנשים הוא בין אלו המוכנים לקפוץ למים ולא מוכנים לוותר על החלום לבין אלו שמסיבות שונות וביניהן סיבות כלכליות מעדיפים לוותר ולא להשתתף במירוץ.

החל משנת 2005, מספר הדרכים שעומדות בפני אלו המבקשים להגשים את חלומם, אך זקוקים לשם כך לעזרה בדמות תוספת תקציב, קפץ בצורה משמעותית עקב פתיחת שוק ההלוואות בארץ לכניסתם של שחקנים חדשים. לא עוד שלטון מוחלט של הבנקים בשוק ההלוואות. מעתה, גם חברות מימון שונות כמו חברות אשראי או חברות השקעה יכולות להציע הלוואות. שם המשחק השתנה, ומהיום – הלוואה לכל מטרה היא הדבר החם בתעשייה.

הלוואה לכל מטרה כשמה כן היא. הלוואה לכל מטרה שהיא. בדרך כלל מדובר בהלוואות בסכומים נמוכים יחסית של עד 50 אלף שקלים. ההבדל הגדול בין גוף חוץ בנקאי המציע לנו הלוואה לכל מטרה לבין הבנק היא כמה שאלות שואלים אותנו. לרוב, גופים חוץ בנקאיים המציעים לנו לקחת הלוואה לכל מטרה דרכם, ישאלו אותנו הרבה פחות שאלות מאלו ששואלים הבנקים. לרוב, די יהיה להציג פירוט דפי חשבון ותלושי משכורת כדי לספק את אותם גופים חוץ בנקאיים. ובחברות האשראי יהיה הדבר פשוט עוד יותר כי כל עוד אין היסטוריה של חריגה או בעיית גבייה, לא נצטרך אפילו להוכיח יכולת החזרה.

היתרון אם כך של הלוואה לכל מטרה הוא ברור: גמישות מירבית עם מינימום של שאלות. אף אחד לא שואל למה אנו זקוקים לכסף ולאיזו מטרה, אף אחד גם לא בודק בציציות.

ההבדל בין הגופים השונים המציעים מגוון של אפשרויות הלוואה לכל מטרה הוא בגובה הריביות שכל גוף דורש כמו גם בעמלות שאותם גופים דורשים עבור פריסת התשלומים. הלוואה לכל מטרה הניתנת באמצעות כרטיס האשראי למשל, מאפשרת לנו לשחק עם מסגרת האשראי כך שכל חלום הוא כבר בגדר אפשרות ממשית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI