דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פיתוח אתרים פורטל ארגוני מייעל את הקשר בין ההנהלה לעובדים
פורטל ארגוני מייעל את הקשר בין ההנהלה לעובדים
אוהד זמלר 19/12/13 |  צפיות: 2894

פורטל ארגוני הוא אתר של חברה, אשר פתוח למנהלי החברה ולעובדים שלה, והוא משמש לתקשורת ולהעברת מידע. פורטל ארגוני מכיל מגוון פונקציות, וזאת בהתאם לאופיו של הארגון והעדפותיו. במאמר הבא נדבר על הצרכים הרבים שפורטל ארגוני מספק, הן להנהלת החברה והן לעובדיה. נדבר על היתרונות הרבים הגלומים בו, ועל תרומתו לרווחת הארגון ועובדיו.

מהם היתרונות שמספק פורטל ארגוני לחברה?

· פידבק של העובדים על ההנהלה באמצעות משובים ופורומים

· לוח אירועים, השתלמויות וקורסים שהחברה עורכת

· פרסום משרות

· העברת מידע בין הארגון לעובדים

· חיזוק הקשר בין העובדים לחברה

· תמונות מטיולים ואירועים של החברה

· היכרות בין העובדים

בפורטל הארגוני ניתן למצוא מידע רב ומגוון, כגון מידע סוציאלי ומידע על חדשות הארגון ועל התחום בו הוא עוסק, אשר מובאים באופן תמציתי ונהיר. פורטל ארגוני מחזק את הקשר בין עובדי החברה להנהלה שלה, תורם להידוק היחסים בין העובדים, ומביא להם הטבות בדמות רכישה מוזלת של טיולים וכרטיסים להופעות . תחושת הקשר בין העובד לארגון  גדלה ככל שהוא מרגיש שמקשיבים לו ומתייחסים לדעתו, ויש מוכנות לקבל ממנו משובים, שיתרמו הן לו והן להתייעלות החברה.

עובד מעורב יותר הוא עובד טוב יותר, שיפיק מעצמו יותר. אם אתם מנהלים בארגון ואתם מעוניינים לייעל את הקשר בינכם לבין עובדיכם, פורטל ארגוני הוא הדרך הטובה ביותר בשבילכם להשגת מטרה זו. פורטל ארגוני הוא פלטפורמה מצוינת לעירוב העובד בנעשה בחברה ולהגברת תחושת השייכות שלו אליה. ולא מדובר רק בתרומה לעובדים, אלא גם בתרומה לארגון, כי הפידבקים, הסקרים, ופרסום המשרות החדשות, תורמים לארגון ואף חוסכים לו כספים.

צרו קשר עם חברה לבניית אתרי פורטל

אם אתם מנהלים בכירים בארגון וברצונכם לחזק את הקשר בין העובדים לחברה, פורטל ארגוני הוא הפתרון המושלם בשבילכם. צרו קשו קשר עם חברה לבניית אתרים שיש לה ניסיון רב בהקמת פורטלים ארגוניים, ותזכו ליהנות מהיתרונות הרבים שהם מספקים הן לכם והן לעובדים בארגון שאותו אתם מנהלים. התמורה של המהלך לארגון תהיה תמורה אדירה, בעלות שהינה מזערית יחסית לתועלת שתפיקו ממנה.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview העוסקת בתחום בניית אתרים ו קידום אתרים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI