דף הבית אינטרנט והחיים ברשת מסחר אלקטרוני פלטפורמה לאתר דיל יומי משתלמת
פלטפורמה לאתר דיל יומי משתלמת
אוהד זמלר 12/12/13 |  צפיות: 3001

עבור יזמי אינטרנט, המעוניינים להרוויח כסף באמצעות מסחר אלקטרוני באינטרנט, הקמת אתרי קופונים באמצעות פלטפורמה לאתר דיל יומי, הנבנים על ידי חברה המתמחה בבניית אתרי קופונים, היא התשובה. האם אתה יזם כזה? אם כן המאמר הבא הוא בשבילך ובו נדבר על כך שבעלי עסקים רבים ירצו למכור את מוצריהם או שירותיהם דרכך, שהרי מעבר לכל היתרונות במכירה דרך אתר דיל יומי, מדובר גם בפרסום בחינם. בנוסף נדבר על סוד ההצלחה של אתרי דיל יומי מצליחים – רשימת תפוצה גדולה.

בעלי עסקים רבים מוכרים דרך אתרי קופונים, שהרי מדובר בפרסום רחב בחינם

לבעלי עסקים שמפרסמים קופונים דרך אתרי דיל יומי, שנבנו באמצעות פלטפורמה לאתר דיל יומי, יש מעבר לרווח על המכירה גם יתרון של פרסום בחינם. כלומר, כחלק מהעסקה, הקופון של העסק שלהם שאתר הדיל היומי פרסם מגיע למיילים של אלפי לקוחות באמצעות דיוור ישיר. בכך בעל העסק זוכה לחשיפה, שבכל מקרה אחר הייתה עולה לו הרבה כסף. פלטפורמה לאתר דיל יומי שמציעות חברות שונות של בניית אתרים, מביאה את בית העסק שמוכר קופונים דרכך למכור הרבה, באמצעות הפרסום הרחב לו הוא זוכה.

רשימת תפוצה גדולה היא הסוד להצלחה באתרי דיל יומי

כיום קיימים באינטרנט כ-40 אתרי דיל יומי ישראליים. יש אתרים גדולים ובולטים וכל השאר קטנים או בינוניים. מה עושים אתרי דיל יומי כדי להגדיל את כמות העסקאות? דורשים הרשמה לאתר הכוללת רישום של המייל. בעלי האתר  שולחים מיילים ברשימות תפוצה גדולות, ובזכותן מתבצעות רוב עסקאות הרכישה של הקופונים. בעלי אתר דיל יומי שרשימת התפוצה שלו תהיה גדולה ותכיל אלפים רבים של לקוחות, ינחל הצלחה בשוק הקופונים.

לסיכום

אם אתם יזמי אינטרנט שמעוניינים להרוויח כסף באמצעות מסחר אלקטרוני, אתרי דיל יומי הנבנים באמצעות פלטפורמה לאתר דיל יומי שעל בסיסה נבנה אתר קופונים מקצועי, הם אופציה מצוינת בשבילכם, ואם בחרתם להקים אתר דיל יומי, על ידי חברה לבניית אתר ים שבונה את אתר הקופונים על פלטפורמה לאתר דיל יומי, הסוד להצלחתו יהיה יצירת בסיס לקוחות רחב, המקבל בדרך קבע מיילים בדיוור ישיר לדואר האלקטרוני או לכתובת הפייסבוק שלהם.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview העוסקת בתחום בניית אתרים ו קידום אתרים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI