דף הבית אינטרנט והחיים ברשת מסחר אלקטרוני פלטפורמה לאתר דיל יומי מביאה לו הצלחה
פלטפורמה לאתר דיל יומי מביאה לו הצלחה
אוהד זמלר 12/12/13 |  צפיות: 3055

לפני כמה שנים לא הכרנו את המושג דיל יומי, אך היום אין מי שלא מכיר. מאות אלפי אנשים מקבלים דילים יומיים למייל או לפייסבוק מדי יום, אשר מציעים קופונים, או קבוצות רכישה בהנחות של עד חמישים אחוז. אתרי דיל יומי מציעים מוצרים או שירותים לזמן מוגבל. יזמי אינטרנט יקרים, דעו לכם שישנן חברות לבניית אתרים שמספקות לכם פלטפורמה לאתר דיל יומי שעליה בונים אתר דיל יומי, והיא כוללת כלים מדהימים שיזרימו לאתר הדיל היומי שלכם הרבה לקוחות. במאמר הבא נדבר על הרווח הטמון לך כיזם אינטרנט המתעניין בבניית אתר דיל יומי, על ידי פרסום קופונים באתרי דיל יומי, הבנויים על פלטפורמה לאתר דיל יומי.

פרסום בחינם לבית העסק המוכר את הקופונים דרך אתר הדיל היומי

אם אתה יזם אינטרנט, העובדה שבעלי עסקים רבים יימשכו לאתר הדיל היומי שלך בעזרת פלטפורמה לאתר דיל יומי שהיא כה מיוחדת, תניב לך רווח רב על ידי פרסום הרבה קופונים משתלמים ללקוח שירוץ לרכוש אותם, ובזמן קצר יחסית. אם אתה בעל עסק שמתעניין לפרסם קופונים באתר דיל יומי, פלטפורמה לאתר דיל יומי המיוצרת על ידי חברות שונות לבניית אתרים, תביא לקוחות רבים להיחשף לדילים שלך, ובין אם יבחרו לרכוש ובין אם לאו, הם יזכו להכיר את בית העסק שלך. מדובר בפרסום נפלא עבורך ללא עלות.

תנועה מאסיבית לבית העסק המוכר את הקופונים דרך אתר הדיל היומי

אם אתם אנשי עסקים שמעוניינים למכור מוצרים או שירותים דרך אתרי דיל יומי, היו מוכנים לתנועה רבה, כלומר היערכו לכמות גדולה של טלפונים ומיילים, בכמות גדולה הרבה יותר מהרגיל. למעשה יש הרבה סיפורים על בעלי עסקים שלא עמדו בעומס של כמות הלקוחות שזרמו אליהם. בעל עסק, פלטפורמה לאתר דיל יומי של חברות שונות לבניית אתרים תביא לך לקוחות רבים – היערך בהתאם. יזמי אינטרנט, עליכם בתור המתווכים בעסקה להנחות את בתי העסק המפרסמים אצלכם קופונים, להיערך למבול הטלפונים שינחת עליהם.

בניית דיל אתר יומי באמצעות חברה לבניית אתרים, משתלמת

לסיכום, עבור יזמי אינטרנט, בניית אתר דיל יומי באמצעות חברה לבניית אתרים המספקת פלטפורמה לאתר דיל יומי ובונה את האתר במקצועיות, הנה צעד משתלם בהחלט.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview העוסקת בתחום בניית אתרים ו קידום אתרים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI