דף הבית חוק ומשפט כללי מזונות לפי החוק
מזונות לפי החוק
totach kidum 30/10/13 |  צפיות: 2647

אם עברתם גירושין ויש לכם ילדים, יהיה עליכם לפנות לעורך דין מנוסה בתחום דיני משפחה. בכדי למצוא את עורך הדין המתאים, תוכלו לבקש המלצות ממכרים. כמו כן, תוכלו לפנות לאינטרנט ולהקליד במנוע החיפוש את המילים "גירושין עורך דין". לאחר הקשת המילים "גירושין עורך דין, יופיעו בפניכם מגוון תוצאות.                                                                                                           כאשר מדובר על גירושין ויש לבני הזוג ילדים מתחת לגיל 18, צריך האב לשלם דמי מזונות. במידה והאב לא משלם מזונות ילדים, הוא מבצע עבירה פלילית ודינו יכול להיות הפעלה של הוצאה לפועל, צו עיכוב מעצר יציאה מהארץ ועוד. מזונות ילדים יש לשלם גם במצב של אבטלה, נכות או במידה והאב פשט את הרגל. באמצעות עורך דין מומחה, יוכלו האמהות לקבל ליווי לאורך כל התהליך.                    נוסף על כך, לגברים רבים אין מודעות לגבי הזכויות שלהם בנוגע למזונות והם מייד משלמים את הסכום שגרושתם דרשה. באמצעות עורך דין, תוכלו לקבל מידע מדויק לגבי הזכויות והחובות שלכם.             התביעה לתשלום המזונות יכולה להיות מוגשת על ידי האם או על ידי הילדים. לאחר הגשת התביעה, יבחן בית המשפט את גובה דמי המזונות שיש לשלם.                                                                     בכדי לקבוע את גובה הסכום, יבחן בית המשפט את הצרכים של הילדים, את רמת החיים אליה הם הורגלו, את משכורתו של האב, את ערך הרכוש אשר עומד לרשותו של האב ועוד.

איפה הילדים ימצאו ? מי מחליט על כך ?

נושא חשוב נוסף הינו משמורת ילדים. לפי החוק, שני ההורים של הילד הם אפוטרופוסים שלו. נובע מכך שלשני ההורים יש זכות לקבל החלטות בנוגע לחינוכו, מקום מגוריו, בריאותו ועוד. כאשר ההורים מתגרשים, צריך לקבוע מי יהיה המטפל העיקרי של הילדים – (מי יהיה ההורה המשמורן). קביעת ההורה המטפל מתבצעת בהסכמת ההורים או על ידי הסכם שנערך בבית המשפט. במידה ואין הסכמה בין ההורים, בית המשפט מכריע. להחלטה יש משמעויות כלכליות.

לבחור בבעל מקצוע שמבין

משום שתהליך הגירושין כולל לא מעט מצבים קשים והחלטות מסובכות ( כמו למשל משמורת ילדים, תשלומי מזונות ועוד), רצוי לפנות אל עורך דין מנוסה, מקצועי ורגיש אשר מבין את התחום בצורה הטובה ביותר. 

.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI