דף הבית פיננסים וכספים בורסת ת"א לימודי שוק ההון – מציאות, חלומות ודולרים – מה באמת מתרחש מאחורי הקלעים ?
לימודי שוק ההון – מציאות, חלומות ודולרים – מה באמת מתרחש מאחורי הקלעים ?
דודו רוז 22/09/13 |  צפיות: 9905

שוק ההון מגלגל סכומים עצומים בכל יום. הסכומים הללו גורמים לאנשים רבים לחלום ולפנטז על התעשרות מהירה, (הרי כולם אוהבים כסף קל). החלומות הללו – לבצע עסקה אחת ולאחר מכן לנוח על זרי הדפנה, אינם מציאותיים. במציאות המורכבת, צריך לעבוד קשה בכדי להצליח, הדולרים אינם נופלים מהשמים. בכדי להצליח בשוק ההון, יהיה עליכם להבין את החוקים של עולם המסחר, המושגים השונים, שיטות המסחר המגוונות ועוד.

בכדי לרכוש את הידע הנרחב הזה ולהיכנס אל עולם המסחר, תצטרכו ללמוד באופן מסודר. רק כך תוכלו להצליח ולא תפסידו את הכספים שלכם לטובת הסוחרים המקצועיים והמנוסים.                   אם אתם רוצים ללמוד בצורה מקצועית, תוכלו להירשם אל המכללה שלנו לקורס לימודי שוק ההון. הלימודים מתקיימים ברמת גן. במכללה ילמדו אתכם מרצים מקצועיים ביותר, כיתות הלימוד יהיו קטנות וכל תלמיד יוכל לקבל יחס אישי וליווי מקצועי על ידי סוחר מומחה.

לימודי שוק ההון –  אז מה כן עובד ?

אז הבנתם שלא ניתן להרוויח כתוצאה מביצוע עסקה בודדת. כן ניתן להרוויח באמצעות יצירת תשואה עודפת או רווחים גבוהים ממסחר. תשואות עודפות מתאפשרות על ידי ניהול תיק השקעות אשר מורכב מניירות ערך מגוונים. בכדי לשמור על תשואה גבוהה, חייב תיק ההשקעות להתאים למצב השוק. אם אתם רוצים להרוויח בדרך זו, יהיה עליכם להישאר עם היד על הדופק ולסנן את השינויים הרלוונטיים והלא רלוונטיים. כמו כן, תצטרכו להימנע מביצוע עסקאות רבות מידי שכן פעילות יתר תפריע לכסף לעבוד.

אם תרצו להרוויח באמצעות השיטה השנייה - יצירת רווחים גבוהים במסחר שוטף, תצטרכו ללמוד היטב את שיטות המסחר המקצועיות. כמו כן, תצטרכו לנהוג בשיקול דעת ולהימנע מלקיחת סיכונים מיותרים. הכרת שוק ההון תאפשר לכם להרוויח בצורה יפה במהלך מספר שעות ביום. בצורה זו תוכלו ליהנות מהכנסה נוספת. כמו כן, תוכלו להפוך לסוחרים מקצועיים ולהגיע לעצמאות כלכלית.


אם תרשמו אל המכללה שלנו תוכלו לבחור בין מגוון קורסים קורס שוק ההון, שוק ההון למתחילים, תוכלו להירשם ללימודי בורסה, לפתוח חשבון מסחר ועוד. במהלך הלימודים יעמדו לרשותכם מגוון אמצעים נלווים כמו למשל - צ'אט קולי, תקבלו ליווי צמוד מסוחרים מומחים, תתרגלו מסחר באופן מעשי, תלמדו את עקרונות המסחר, תקבלו סיוע בפתיחת חשבון מסחר, תעבדו עם ברוקרים מובילים ותקבלו שירות לקוחות זמין.

מעוניינים לצאת אל השוק ?

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף לגבי לימודי שוק ההון, תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון. נוסף על כך, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעם המכללה יחזור אליכם בהקדם האפשרי ויענה לכם על כל השאלות בהרחבה ונימוס.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דודו רוז


 


מאמרים נוספים מאת דודו רוז
 
לימודי בורסה – ללמוד, להבין ולהתחיל להשקיע בבורסה כמו שצריך
22/09/13 | שוק ההון
לימודי בורסה – רוצים להיות מקצוענים ? אם כן, בואו אל המכללה !

לימודי שוק ההון – מציאות, חלומות ודולרים – מה באמת מתרחש מאחורי הקלעים ?
22/09/13 | בורסת ת"א
לימודי שוק ההון – כל מה שאתם צריכים לדעת נמצא במקום אחד

פתיחת חשבון מסחר - תמיד יש לאן לשאוף
13/08/13 | שוק ההון
פתיחת חשבון מסחר – מהשלמת הכנסה למקצוע

לימוד שוק ההון – ונתחיל מבראשית (כך מתחילים תמיד)
05/08/13 | שוק ההון
לימוד שוק ההון – כי כל דבר טוב נעשה בשלבים

לימוד שוק ההון – ונתחיל מבראשית (כך מתחילים תמיד)
05/08/13 | שוק ההון
לימוד שוק ההון – כי כל דבר טוב נעשה בשלבים

לימודי שוק ההון –מה המטרה שלכם ?
23/07/13 | שוק ההון
לימודי שוק ההון – להרוויח ולהתקדם

בורסה אמריקאית – זירת מסחר בעלת אפשרויות נרחבות
21/07/13 | שוק ההון
בורסה אמריקאית – להשקיע בצורה נכונה ולהרוויח

לימודי בורסה- יש לי דרך חדשה
28/05/13 | שוק ההון
לימודי בורסה- המחר אינו ידוע לנטי הייתה חברה גדולה לציוד משרדי. החברה תפקדה נהדר במשך לא מעט שנים אך לצערו של נטי, בשנת 2012 הגיע זמנו לפרוש. נטי פשט את הרגל, העובדים פוטרו והוא נכנס לדיכאון עמוק. החברה הייתה מרכז חייו, העובדים היו כמו משפחתו והוא הרגיש שמעכשיו לא יידע מה לעשות עם עצמו.

לימודי שוק ההון - תלמד כמו שצריך
16/05/13 | שוק ההון
לימודי שוק ההון - עובדים ומרוויחים לא ניתן להשוות בין אדם אשר עוסק במסחר ללא ידע מוקדם ובין אדם אשר רכש השכלה בתחום.

לימודי שוק ההון- מיטיבים עם עולמך
26/12/12 | שוק ההון
לימודי שוק ההון - בואו תלמדו איך להרוויח לימודי שוק ההון יאפשרו לכם לרכוש כלים וידע רב. כלים אלו עשויים לעזור לכם להרוויח כספים רבים ושנות את כל רמת חייכם מהקצה אל הקצה. כמו כן, תוכלו בעזרת הלימודים לאפשר לעצמכם לרכוש מקצוע מכובד, מאתגר ורווי שינויים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI