דף הבית חינוך ולימודים לימודי שפות לימודי אנגלית באינטרנט
לימודי אנגלית באינטרנט
רוני ארז 30/07/13 |  צפיות: 10534

אם אין לכם זמן פנוי לגשת לקורס במכון והינכם מעוניינים ללמוד אנגלית מביתכם, לימודי אנגלית באינטרנט יכולים בהחלט להוות אופציה מצוינת. לימודים אלו מוצעים במגוון שיטות, רמות וגישות כדוגמת משחקים, תוכנות לימוד, קורס אונליין מול מורים אמיתיים, תרגילים ומבחנים אינטראקטיביים, ואף תוכנות מיוחדות לשיפור יכולות הביטוי והדיבור. יחד  עם זאת, חשוב לציין כי לימודי אנגלית און ליין אינם מתאימים לכל אחד, ושעל מנת להשיג שיפור משמעותי בכישוריכם בשפה יש צורך במשמעת עצמית גבוהה. כמו כן, לימודים אלו פחות מתאימים למי שנדרש ללימוד אינטנסיבי של אנגלית לקראת בחינות או יעדים מוגדרים.

ללמוד לקרוא באינטרנט

קריאה באנגלית הינה כלי חשוב ביותר לפיתוח מיומנויות בשפה. את הקריאה ניתן לשלב בחיי היומיום באמצעות אתרי אינטרנט בשפה האנגלית העוסקים בנושאים שמעניינים אתכם כמו חדשות, מדע, היסטוריה וסיפורים קצרים או ארוכים. קריאה באינטרנט מאפשרת לכם גם להתחבר באופן מיידי למילון אנגלית בו תוכלו לבאר כל מילה שאינכם מבינים, וכך לשפר בצורה מהנה, פשוטה ויומיומית את שליטתכם בשפה.

ללמוד לדבר באינטרנט

ברשת האינטרנט תוכלו למצוא גם מגוון דרכים לשיפור יכולות הדיבור וההבנה של שפה מדוברת. לדוגמא, ניתן להאזין להרצאות, חדשות או סרטים ללא תרגום בנושאים המעניינים אתכם. כמו כן, ניתן להירשם לקורס און ליין מון מורה או קבוצה של אנשים המסתמך לרוב על חיבור וידיאו, מה שיאפשר לכם לתרגל את יכולות השיחה והבנת הדיבור. יש לציין כי קיימות גם תוכנות מיוחדות המאפשרות להקליט משפטים בשפה האנגלית, כאשר התוכנה מתקנת את אופן הגייתם.

הגדלת אוצר המילים באינטרנט

הגדלת אוצר מילים גם היא אפשרית ברשת האינטרנט, וניתנת לביצוע בעזרת מילונים, משחקי מילים, תוכנות מיוחדות ללימוד מילים, או שליחת מילים חדשות בכל יום אל כתובת המייל או הפלאפון שלכם. שיטות אלו ואחרות הופכות את הלימוד באינטרנט לזמין, מהנה ונוח עבור אנשים רבים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רוני ארז


 


מאמרים נוספים מאת רוני ארז
 
חלום ה- Realocation של כולם
אנשים רבים חולמים על הגירה למדינה אחרת עבור מגורים, עבודה או לימודים. תופעת ה- Realocation הולכת וצומחת עם כל שנה שעוברת, זאת משום שכיום להגר למדינה אחרת הפך להיות דבר שגור ואפשרי. עם כניסתן של הטכנול

צו ראשון – עצות והבהרות
אין ספק כי קבלת צו ראשון היא מאורע משמעותי בחיים, ורבים הם המגיעים ללשכות הגיוס נרגשים ולחוצים. לכן, חשוב להבין מראש מה צפוי לכם, ולהתנהל באופן נכון על מנת שהיום יעבור במהירות האפשרית ועל הצד הטוב ביותר.

למה כדאי לגשת ללימודי רפואה באיטליה
אין ספק כי לימודי רפואה באיטליה מועדפים על סטודנטים זרים מישראל ומכל העולם, וזאת בזכת קשת רחבה של יתרונות. ראשית, מדובר בלימודים במדינה קרובה יחסית לישראל, בעלת תרבות מערבית וים תיכונית תוססת, המציעה חיי תרבות ופנאי משובחים, ומגורים במקומות מהיפים בעולם

מגוון קורסי אנגלית און ליין
התפתחות האינטרנט בעשור האחרון, לצד חדירתה לכל בית אב ועסק ולכל תחום עניין, הפכה את הרשת לכלי רב עוצמה המייעל ומשפר את איכות החיים. אחת האופציות החדשות שהרשת מציעה לגולשים בה הינה לימודים און ליין בתחומים רבים ושונים, כולל קורסי לימוד אנגלית באינטרנט.

תנאי קבלה ללימודי רפואה בארץ ובחו"ל
לימודי רפואה הינם משאת נפשם של אנשים רבים המעוניינים לחקור את גוף האדם ולהביא מזור ועזרה לסובלים. יחד עם זאת, לימודים אלו אינם מתאימים לכל אחד, ולו מפני שהם נפרסים על פני שש שנים, שלאחריהן יש לגשת ללימודי התמחות נוספים שאוכם משתנה כתלות בתחום ההתמחות.

מבחן GRE כתנאי קבלה ללימודי תואר שני בחו"ל
GRE הינו מבחן בינלאומי בשפה האנגלית, המשמש ככלי למיון וסינון סטודנטים זרים המעוניינים ללמוד בחו"ל לתואר שני.

טויוטה היילקס - כוח עבודה אמיתי
23/09/13 | רכב
כאשר עומדים לרכוש רכב חדש לצרכי עבודה מתכוונים לטנדר חזק, גדולה ויציב, המסוגל לעמוד בתנאי שטח קשים ולספוג זעזועים וחבטות. כלומר, רכב שאינו מצועצע אלא מהווה כוח עבודה אמיתי, כמו שרק טויוטה היילקס מציע.

לימודי וטרינריה - תכני הלימוד ואפשרויות תעסוקה
על מנת לשמור על החיות ולדאוג לבריאותן יש צורך באנשי מקצוע מיומנים אשר סיימו לימודי וטרינריה בארץ או בחו"ל.

ללמוד אנגלית לבד
לנוכח תהליכי הגלובליזציה החלים בעולם ואשר משפיעים גם על הווי העסקים והתרבות בישראל, ניכרת בשנים האחרונות מגמת עלייה ברצון ללמוד אנגלית בקרב מגזרים שונים.

מידע כללי אודות ציוני המבחן הפסיכומטרי
אין ספק כי העניין המכריע והחשוב ביותר בבחינה הפסיכומטרית הוא הציון המושג בה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI