דף הבית אימון אישי אימון עיסקי מקררים
מקררים
miriluli 23/06/13 |  צפיות: 3998

לכולנו יש בבית מקררים, ישנם כאלה עם מקרר אחד, אחרים עם כמה מקררים, בבתים מסוימים אפילו יש מקפיא גדול שלא קשור למקרר, היות ואין מספיק מקום בפריזר הרגיל. מקררים הם מוצר חשמלי בסיסי ומשמעותי מאוד בכל בית, ללא מקרר אנו לא יכולים לרכוש אוכל בכמויות גדולות בטח לא סוגים שדורשים קירור כדי להישמר, לא גבינות ולא חלב, סלטים למיניהם, ירקות, שתייה, אוכל שבישלנו ונשאר ונרצה לאכול ממנו גם מחר וכמעט כל דבר מלבד קמח סולת קופסאות שימורים וכד'. מקררים מכילים כל כך הרבה, עד שמידי זמן בזמן אנו חייבים לעשות בהם סדר וניקיון להוציא כל מה שישן וכבר לא טוב ולהחליפו בחדש.

אוכל הוא מרכיב בסיסי בחיי אדם, אוכל הוא משהו שישר מזכיר לנו בית, אוכל של בית אם אנו רוצים לאחסן אוכל בבית אנו צריכים לשם כך מספיק ארונות מטבח וגם מקרר או מקררים אפילו. ישנם בתים גדולים בהם מתגוררים משפחות גדולות רבות ילדים וכדי להאכיל פיות רבות אנו צריכים מקום לפעמים מקרר אחד לא מספיק ונצטרך 2 מקררים אפילו. בנוסף אנו לא יכולים ללכת לקניות כל יום ולקנות אוכל טרי כל יום אין לנו זמן לזה וזה גם צעד לא חסכוני במיוחד. אני עושים קנייה מרוכזת של מה שצריך בדרך כלל ומאחסנים במקרר ובארונות. לשם כך חשוב שנקנה מקררים שבהחלט מספיקים לנו מבחינת גודל ושמתאימים לתנאי המטבח או למקום בו נבחר למקם אותם.

מקררים אמורים להתאים בגודל, אמורים להתאים לתנאי הבית אמורים להוות נוחות מבחינת חלוקה בין מקרר למקפיא, ישנם המון סוגים חדשים של מקררים, בהם המקפיא למטה ולא למעלה, מקררים רחבים יותר, עם יותר מדפים ומגירות כך שאין צורך לצופף את האוכל ולדחוס במקרר. מקררים בימינו גם בעלי  צבעים רבים מבחינה עיצובית וחיצונית כדי להתאים למטבחים כפריים מבית גומא השונים הקיימים. ישנם המון טכנולוגיות במקררים כמו הוצאת קרח במקום ומזיגת מים דרכו, ישנם מקררים עם שני דלתות לאורך שני דלתות לרוחב, בדרך כלל ישנם גדלים וגבהים שונים רוחב שונה בין מקררים ואנו צריכים לבחור מה שמתאים לנו לבית.

ישנם כאלה שבוחרים למקם מקררים במטבח אחרים מעדיפים מחוץ למטבח אך קרוב אליו, תלוי בבית, בגודלו, בגודל המטבח, המון אנשים מתכננים טיפים חשובים לקניית מטבחים כך שתיווצר בו נישה למקרר מקום בו המקרר יוכל להיכנס ושם ימוקם בלי בעיה. חשוב מאוד למקם מקררים במקום בו ניתן לפתוח את הדשלת בצורה נוחה שתיפתח עד הסוף כדי שנוכל להוציא ולהכניס למקרר מוצרים שונים, סירים וכד'. צפיפות באזור של מקרר לא תועיל לנו רבות יהיה קשה לנו להתנהל איתו כך. מקררים אמורים להיות מכוונים לרמת קור מסוימת בה המוצרים שלנו יישמרו בדרך טובה, לא להגיע למצב שהמקרר מקפיא את המוצרים כיוון שיש מוצרים שיכולים להתקלקל בדרך זו.

ישנם כאלה שזקוקים ליותר מקום במקפיא מאשר במקרר ולכן רוכשים מקפיא בנפרד, כדי לאחסן בו סוגי בשר שונים ועוף, לחמים, עוגות מסוימות, אוכל מוכן שאנו קונים בסופרים אבל קפוא, ירקות קפואים כמו אפונה וכד'. לא חסר מה לשים במקרר ולפעמים אפילו קיים עומס רב לכן צריך לעשות סדר ולנקות את המקרר מידי פעם, כדי שיהיה מקום למוצרים אחרים שיבואו במקום. הסדר והניקיון חשובים במקרר ככה אנו רואים מה יש לנו ולא שוכחים להשתמש, מקררים בעלי חוסר סדר גורמים רק לשכחה ממאכלים או מוצרים רבים ובכך שהם ייזרקו לפח וחבל על הכסף שמושקע עליהם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 miriluli


 


מאמרים נוספים מאת miriluli
 
מטבחים
מטבחים רבים מעוצבים בסגנון מודרני. מטבחים מודרניים לרוב מצטיינים בפונקציונאליות שמתאימה לצרכים של המשתמשים במטבח. כמו כן, מטבחים מודרניים מעוצבים בצורה מרהיבת עין. מטבחים הם מקום בו בני הבית מבלים זמן רב. אם בגיחות למקרר, אם בבישול ארוחות ואם באכילה של ארוחות במהלך היום. לכן כדאי להשקיע בעיצובם של מטבחים. כמו כן, יש לדאוג לכך שהמטבח יהיה נוח לעבודה כמה שרק ניתן ואם אפשרי גם מרווח. תכונות אלה יהפכו את חוויית הבישול למהנה ומענגת במיוחד.

עיצוב מטבחים
עיצוב מטבחים מתבצע לפי התאמה אישית, עיצוב מטבחים יעיל, אופנתי ומאוזן יקנה לנו את הנוחות המרבית תוך שמירה על מאפייני הבית. לפני עיצוב מטבחים, כדאי כי תחשבו, מי מכם משתמש הכי הרבה במטבח? ואם אתם רגילים לבשל הרבה או אוהבים יותר לאכול בחוץ? האם אתם מעוניינים במטבח גדול און קטן? לאחר שהחלטתם לפי התשובות לשאלות, תוכלו כבר להתקדם הלאה.

ריהוט משרדי
02/07/13 | ריהוט
ריהוט משרדי הוא בהחלט חשוב לכל משרד, בכל חברה, בכל מקום עבודה. ריהוט משרדי משמש אותנו בזמן העבודה עוזר לנו להתרכז

צימרים בכפר
צימרים בכפר סבא לרוב לא נמצאים ברשימת סדר העדיפויות במקומות שכדאי לצאת אליהם לחופשה. עם זאת, צימרים בכפר סבא מתאימים מאוד לאוכלוסיות רבות של אנשים גם לשהיות קצרות מאוד של לילה או כמה לילות בודדים וגם לשהיות ארוכות יותר של כמה שבועות או אפילו כמה חודשים. צימרים בכפר סבא מתאימים מאוד לתיירים מחו"ל אשר באים לאיזור השרון כדי לבקר בארץ ולבקר קרובי משפחה

מקררים
לכולנו יש בבית מקררים, ישנם כאלה עם מקרר אחד, אחרים עם כמה מקררים, בבתים מסוימים אפילו יש מקפיא גדול שלא קשור למקרר, היות ואין מספיק מקום בפריזר הרגיל.

משרד חקירות
כשאומרים משרד חקירות האסוציאציה הראשונה שלנו היא מהסרטים. בלשים שעובדים בתוך משרד חקירות קטן וחשוך בסמטה צרה. חוקרים עם מקטרת וכובע גדול שמסתיר את פניהם. אבל איך באמת מתנהל משרד חקירות, איזה שירותים הוא מציע? ישנם סוגים שונים של שירותים אותם מציע משרד חקירות טוב.

חקירות
חקירות אלה מתחילות כשאתה מביא את החומר הבסיסי על האדם, את החשד ומה רצונך להוכיח. חשוב ביותר להביא עובדות שכולן אמת אחרת חקירות כאלה אינן אפקטיביות. כדי לבצע חקירות כאלה משתמשים במצלמות נסתרות, מכשירי האזנה, פוליגרף ועוד. חקירות כאלה נלקחות מאוד ברצינות ויש בכוחן לפגוע אם לא זהירים. לכן חשוב לפתוח חקירות מסוג זה רק במשרדים אמינים ובעלי ניסיון.

ריהוט משרדים
18/06/13 | עיצוב
ריהוט משרדים הוא לא פעם משימה מאתגרת ביותר. אין ספק כי בעיצוב ובריהוט משרדים מושקע מאמץ רב ומחשבה רבה משום שהמראה החיצוני של המשרד יכול להיות גורם מכריע ביחסם של לקוחות ואנשי מקצוע שונים בהתייחסותם למשרד. משרד מטופח ונקי אשר מרוהט בטוב טעם יכול ליצור רושם נפלא על הלקוחות המבקרים בו.

ספסלים וכסאות המתנה נוחים במיוחד
ספסלי המתנה יש לבחור על פי התיחסות לכמה קריטריונים שונים. כאשר קונים ספסל המתנה אחד הקריטריונים הראשונים והחשובים

טפט איכותי
טפטים יכולים לשנות את ביתנו בצורה שלא חשבנו עליה קודם לכן. אנו יכולים להוסיף לעיצוב של בית רבות באמצעות טפטים. טפטים מתאימים לקירות או לארונות, אנו יכולים לצפות אותם עם טפטים ולשנות להם את המראה. טפטים קיימים במגוון רחב של צבעים וסגנונות אנו צריכים לבחור את הצבעים והסגנון שיתאימו לביתנו הכי הרבה. טפטים כשמם כן הם שכבה דקה ולא מורגשת כל כך מלבד המראה, על הקיר או על הארונות. טפטים הם רטרו, בעבר הם היו בכל בית כמעט ששיפץ ונעלמו לזמן מה ושוב חזרו אלינו ועכשיו נמצא אותם שוב בהמון בתים, בסלון, במסדרונ
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI