דף הבית ספורט וכושר גופני ספורט ימי קורס גלישת גלים
קורס גלישת גלים
לירית אשכנזי 16/06/13 |  צפיות: 9681

גלישת גלים הינה ספורט שמקורו בהוואי. אין ספק שזהו ספורט שמסב הרבה הנאה לגולשיו. עם זאת, ישנה גם אחריות רבה היות והים יכול גם להיות מקום די מסוכן. ישנם בורות, רוחות, זרמים וכו' שעלולים לסכן את הגולש ועל כן, כדאי לנהוג על פי חוקים מסויימים בעת הגלישה.

קורס גלישת גלים מלמד איך לצד ההנאה שמפיקים מן הים, יש להקפיד לזמור על כללי זהירות וכמובן לדעת היכן ניתן לגלוש ואיזה חופים עלולים להיות מסוכנים יותר. קורס גלישת גלים מכשיר גולשים מסטטוס של "מתחיל" לסטטוס של גולש מתקדם. קורס כזה מעניק חוויית התנסות, מקנה הרגלים נכונים לגלישה הנכונה, מאפשר להתמודד עם מצבי לחץ ומלמד על הסיכונים, מלמד איך להיעזר בגלשן בזמן סכנה שבטביעה ועוד.

קורס גלישה מלמד כיצד לבחור גלשן נכון, מסייע במציאת האיזון ושיווי המשקל, מלמד איך להתמודד עם הגלים ואילו גלים מתאימים וכן מעניק תחושת ביטחון עצמי, הנאה גדולה לגולשים ותחושת מסוגלות.

הדבר החשוב ביותר בתחילת הקורס הוא בחירת גלשן גלים. גולש מתחיל צריך לבחור עבורו גלשן נכון שיתאים לו. פעמים רבות גלשנים צעירים בוחרים את הגלשן ה"מגניב" – גלשן דק וצר עם ציור עליו. זוהי בהחלט טעות. גלשן צעיר צריך ללמוד טכניקות ראשונות וזהו גלשן שיהיה לו מאוד קשה ללמוד עליו.

גלשן גלים ראשון צריך להיות זול, כדי שבמידה ויינזק, הגולש לא יבזבז כספים רבים. בנוסף, הוא צריך להיות עבה וגדול עליו יהיה ניתן ללמוד טכניקות ראשוניות ובסיסיות. גלשן זה צריך להיות גבוה מהגולש לפחות בשלושים סנטימטרים וגם רוחבו צריך להתאים למשקלו של הגולש.

לסיכום, אין ספק שגלישה הינה ספורט המושך אנשים רבים מכיון שמלווה בהרבה הנאה. חשוב לדעת לעשות זאת במקצועיות ועם אחריות ולכן לפנות למומחים בתחום. בהצלחה!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לירית אשכנזי


 


מאמרים נוספים מאת לירית אשכנזי
 
כלורלה
אצת כלורלה היא אצה ירוקה שמקורה באגמים ומים מתוקים. הרכיבים הפעילים בתוך אצת הכלורה משמשים בעיקר ליצירת צמחי מרפא ותוספי תזונה.

רואי חשבון - כל הדברים החשובים
רוב האנשים מודעים לעובדה כי רואי חשבון מספקים שירותים פיננסיים, אך הם אינם מודעים לעובדה כי לרוב רואי החשבון יש תחומי שירות ספציפיים.

ספירולינה
הספירולינה הנחשבת לאחד הצמחים העתיקים ביותר בעולם, היא למעשה אצה ירוקה וזעירת מימדים. אצת ספירולינה מתאפיינת בכך שהיא מכילה כמות אדירה של חומרים מזינים אותם לא תוכלו למצוא באף צמח אחר הגדל על פני האדמה.

קידום אתרים בגוגל – מי צריך את זה?
שיטות הפרסום של היום שונות במהותן משיטות הפרסום של פעם. אם בעבר היינו רגילים לפרסם בעיתונות הכתובה, בטלויזיה או בפלאיירים המחולקים בתיבות הדואר הרי שכיום אנו עדים לכך שרובו המכריע של הפרסום מתנהל באינטרנט. קידום אתרים בגוגל בין אם הוא קידום אורגני ובין אם הוא קידום ממומן הינו הפרסום היעיל ביותר בעולם וזה שיפנה לקהל היעד הגדול ביותר ומה שחשוב יותר – הרלוונטי ביותר. קידום אתרים בגוגל הינו קידום מוכוון קהל יעד אשר אמור להפיק את מירב התועלת.

אבקת חלבון
אבקת חלבון הוא תוסף תזונה המכיל חלבון שמשווק לרוב לספורטאים. מקור החלבון בתוך האבקה יכול להיות מהצומח או מהחי ואליו בדרך כלל מוסיפים גם חומרי טעם וריח ולפעמים אף מינראלים וויטמינים המסייעים בספיגתו.

עשב חיטה
עשב חיטה הוא היום אחד הלהיטים של הרפואה האלטרנטיבית, אך הוא היה בשימוש כבר לפני 30 שנה. מדובר על צמח שנוצר מהנבטה של זרעי חיטה שמגיעה לגובה של כ-15 ס"מ, אז עוצרים באופן יזום את צמיחתו על מנת לשמור על הרכיבים התזונתיים הרבים שלו.

איפור קבוע
28/08/13 | נשים - אחר
ככל שעובר הזמן והשנים חולפות אנו והסובבים אותנו מתמקדים יותר ויותר במראה החיצוני ופחות באופי.

עורך דין נדל"ן
עורך דין הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר שקיימים בארץ ובכל שנה יותר ויותר עורכי דין מוסמכים על הלשכה.

ויאגרה
ויאגרה הינה תרופה אשר פותחה על ידי חברת פייזר ויעודה המקורי היה תרופה לטיפול בתעוקת חזה.

טיפים ליבוא מסין
אינטראקציה עם כל תרבות שונה יכולה להיות דבר מורכב. בטח ובטח כאשר מדובר בביצוע משא ומתן בעסקים עם מדינות אחרות בעלות תרבויות שונות, התייחסות אחרת מאיתנו, הישראלים לכל נושא: התנהגות שונה, נימוס, מאכלים, דייקנות ועוד
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI