דף הבית אימון אישי אימון לחינוך טפט איכותי
טפט איכותי
miriluli 29/05/13 |  צפיות: 4092

טפטים יכולים לשנות את ביתנו בצורה שלא חשבנו עליה קודם לכן. אנו יכולים להוסיף לעיצוב של בית רבות באמצעות טפטים. טפטים מתאימים לקירות או לארונות, אנו יכולים לצפות אותם עם טפטים ולשנות להם את המראה. טפטים קיימים במגוון רחב של צבעים וסגנונות אנו צריכים לבחור את הצבעים והסגנון שיתאימו לביתנו הכי הרבה. טפטים כשמם כן הם שכבה דקה ולא מורגשת כל כך מלבד המראה, על הקיר או על הארונות. טפטים הם רטרו, בעבר הם היו בכל בית כמעט ששיפץ ונעלמו לזמן מה ושוב חזרו אלינו ועכשיו נמצא אותם שוב בהמון בתים, בסלון, במסדרונות וכד'.

טפטים פחות מתאימים למקומות כמו אמבטיה ואפילו שירותים כיוון שזה מקומות בהם רוב האנשים אוהבים עיצוב מסוים, משהו יותר נקי בלי שטויות או קשקושים גם אם הם אומנותיים וכמובן בגלל שטפטים לא הולכים טוב במקום בו יש הרבה מים, אדים וכד'. כדי למצוא טפטים מתאימים אנו צריכים למצוא זאת או בחנויות השונות או באתרי האינטרנט של החנויות השונות במקום להתרוצץ בין חנויות, הקידמה הביאה את החנויות עד לביתנו. אנו יכולים לבדוק ורק אם מצאנו משהו שנראה טוב לנו מתאים אז ללכת ולרכוש. טפטים הם בעלי יכולות שינוי רבים, זה לא צבע זה יכול להיות דומה לצבע במראה, אך הם סוג של מדבקות שאנו שמים על הקיר שכבר מעוצבות בצבע או בציור או באילתור שאנו אוהבים וכך אנו רוצים אותם על הקיר.

אנו יכולים להחליף טפטים בקלות ולשנות זה לא כזה נורא ,כמו כן ניתן לעשות שירותי התקנת PVC שינוי קירות ושדרוגם חשוב למראה הכולל ולסגנון של הבית. אנו יכולים להחליף טפטים מבלי להחליף ריהוט, או להחליף הכל אם אנו רוצים, תלוי במשאבינו הכלכליים. טפטים סך הכל הם אופציה לקירות אחרים, בדיוק כמו שיש לנו סוגי ריצוף לבחירה, או סוגי רהיטים אפילו. ישנם טפטים לחדרי ילדים, שמתאימים לילדים אחרים יתאימו לחדר השינה שלנו, בגלל צבעים או סגנון שבחרנו, יהיו כאלה שיתאימו לסלון או למסדרון של הבית ואפילו כאלה שישתלבו טוב בפינת אוכל.

רצוי שאנשי מקצוע יעשו לנו טפטים על הקירות או  עץ אלון פרקטים, למרות שזה לא משהו שקשה לביצוע אפילו לנו, אבל טפטים דורשים עבודה מדויקת ויסודית, שחלילה לא יהיו עקומים על הקיר, בלי בליטות שאופייניות למדבקה בזמן שמדביקים אותה, שהכל יהיה חלק ובמידה שצריך, בגובה המתאים על הקיר וקשורים אחד בשני טפט בטפט. אנשים שלא מבינים בטפטים לא יוכלו לעזור לנו איתם הרבה, אנו נצטרך מישהו שמבין ויודע ועושה זאת שנים אפילו מהתקופה ההיא שזה היה יותר אופנתי כדי שידעו באמת לעשות זה ונאהב שאת התוצר הסופי שלהם בבית שלנו. ניקיון פרקטים איכותי חשוב מאוד בחד,וגם כדאי לנו לשקול אם אנו רוצים טפטים בבית או מעדיפים צבע קיר כלשהו אחר מאשר טפטים, מכל הסיבות שנראות לנו הגיוניות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 miriluli


 


מאמרים נוספים מאת miriluli
 
מטבחים
מטבחים רבים מעוצבים בסגנון מודרני. מטבחים מודרניים לרוב מצטיינים בפונקציונאליות שמתאימה לצרכים של המשתמשים במטבח. כמו כן, מטבחים מודרניים מעוצבים בצורה מרהיבת עין. מטבחים הם מקום בו בני הבית מבלים זמן רב. אם בגיחות למקרר, אם בבישול ארוחות ואם באכילה של ארוחות במהלך היום. לכן כדאי להשקיע בעיצובם של מטבחים. כמו כן, יש לדאוג לכך שהמטבח יהיה נוח לעבודה כמה שרק ניתן ואם אפשרי גם מרווח. תכונות אלה יהפכו את חוויית הבישול למהנה ומענגת במיוחד.

עיצוב מטבחים
עיצוב מטבחים מתבצע לפי התאמה אישית, עיצוב מטבחים יעיל, אופנתי ומאוזן יקנה לנו את הנוחות המרבית תוך שמירה על מאפייני הבית. לפני עיצוב מטבחים, כדאי כי תחשבו, מי מכם משתמש הכי הרבה במטבח? ואם אתם רגילים לבשל הרבה או אוהבים יותר לאכול בחוץ? האם אתם מעוניינים במטבח גדול און קטן? לאחר שהחלטתם לפי התשובות לשאלות, תוכלו כבר להתקדם הלאה.

ריהוט משרדי
02/07/13 | ריהוט
ריהוט משרדי הוא בהחלט חשוב לכל משרד, בכל חברה, בכל מקום עבודה. ריהוט משרדי משמש אותנו בזמן העבודה עוזר לנו להתרכז

צימרים בכפר
צימרים בכפר סבא לרוב לא נמצאים ברשימת סדר העדיפויות במקומות שכדאי לצאת אליהם לחופשה. עם זאת, צימרים בכפר סבא מתאימים מאוד לאוכלוסיות רבות של אנשים גם לשהיות קצרות מאוד של לילה או כמה לילות בודדים וגם לשהיות ארוכות יותר של כמה שבועות או אפילו כמה חודשים. צימרים בכפר סבא מתאימים מאוד לתיירים מחו"ל אשר באים לאיזור השרון כדי לבקר בארץ ולבקר קרובי משפחה

מקררים
לכולנו יש בבית מקררים, ישנם כאלה עם מקרר אחד, אחרים עם כמה מקררים, בבתים מסוימים אפילו יש מקפיא גדול שלא קשור למקרר, היות ואין מספיק מקום בפריזר הרגיל.

משרד חקירות
כשאומרים משרד חקירות האסוציאציה הראשונה שלנו היא מהסרטים. בלשים שעובדים בתוך משרד חקירות קטן וחשוך בסמטה צרה. חוקרים עם מקטרת וכובע גדול שמסתיר את פניהם. אבל איך באמת מתנהל משרד חקירות, איזה שירותים הוא מציע? ישנם סוגים שונים של שירותים אותם מציע משרד חקירות טוב.

חקירות
חקירות אלה מתחילות כשאתה מביא את החומר הבסיסי על האדם, את החשד ומה רצונך להוכיח. חשוב ביותר להביא עובדות שכולן אמת אחרת חקירות כאלה אינן אפקטיביות. כדי לבצע חקירות כאלה משתמשים במצלמות נסתרות, מכשירי האזנה, פוליגרף ועוד. חקירות כאלה נלקחות מאוד ברצינות ויש בכוחן לפגוע אם לא זהירים. לכן חשוב לפתוח חקירות מסוג זה רק במשרדים אמינים ובעלי ניסיון.

ריהוט משרדים
18/06/13 | עיצוב
ריהוט משרדים הוא לא פעם משימה מאתגרת ביותר. אין ספק כי בעיצוב ובריהוט משרדים מושקע מאמץ רב ומחשבה רבה משום שהמראה החיצוני של המשרד יכול להיות גורם מכריע ביחסם של לקוחות ואנשי מקצוע שונים בהתייחסותם למשרד. משרד מטופח ונקי אשר מרוהט בטוב טעם יכול ליצור רושם נפלא על הלקוחות המבקרים בו.

ספסלים וכסאות המתנה נוחים במיוחד
ספסלי המתנה יש לבחור על פי התיחסות לכמה קריטריונים שונים. כאשר קונים ספסל המתנה אחד הקריטריונים הראשונים והחשובים

טפט איכותי
טפטים יכולים לשנות את ביתנו בצורה שלא חשבנו עליה קודם לכן. אנו יכולים להוסיף לעיצוב של בית רבות באמצעות טפטים. טפטים מתאימים לקירות או לארונות, אנו יכולים לצפות אותם עם טפטים ולשנות להם את המראה. טפטים קיימים במגוון רחב של צבעים וסגנונות אנו צריכים לבחור את הצבעים והסגנון שיתאימו לביתנו הכי הרבה. טפטים כשמם כן הם שכבה דקה ולא מורגשת כל כך מלבד המראה, על הקיר או על הארונות. טפטים הם רטרו, בעבר הם היו בכל בית כמעט ששיפץ ונעלמו לזמן מה ושוב חזרו אלינו ועכשיו נמצא אותם שוב בהמון בתים, בסלון, במסדרונ
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI