דף הבית פיננסים וכספים בורסת ת"א אופציות השקעה
אופציות השקעה
סנונית שירותי תוכן 31/03/13 |  צפיות: 10135

רוצים להשקיע בשוק ההון, אבל אין לכם כוח וזמן להעמיק בקריאה של דוחות ובמעקב אחר כל אתרי החדשות הכלכליים? רוצים לנסות להרוויח כסף בבורסה בלי להשקיע סכום ראשוני גדול מדי? אם התשובה לשתי השאלות האלה חיובית – כדאי לכם להכיר כלי השקעה ייחודי בשוק ההון ששמו הוא אופציות דיגיטליות או אופציות בינאריות.

בישראל פועלים מספר אתרי אינטרנט שמאפשרים לכל מי שמעוניין בכך, מעל גיל 18, לבצע השקעות באמצעות הכלי הזה. כדי לעשות זאת יש לפתוח חשבון באתר, להפקיד בו סכום ראשוני, כמה מאות שקלים ומעלה, באמצעות כרטיס אשראי ו... זהו – ניתן להתחיל לבצע השקעות.

באתרים תמצאו בכל רגע נתון מבחר גדול של "נכסי בסיס" – אלו הם למשל מניות, שערים של מדדי בורסה, סחורות וכו'. לכל נכס בסיס כזה יש אופציות שאותן אתם יכולים לקנות, בשער נתון שמשתנה כל העת. לכל אופציה יש מועד שבו היא פוקעת. המשימה אשר מוטלת על גבו של המשקיע היא להחליט מה תהיה מגמת המסחר מרגע הרכישה של האופציה על נכס בסיס ועד לרגע הפקיעה של האופציה על נכס הבסיס.

אם המשקיע מעריך ששערה של האופציה בזמן הפקיעה יהיה גבוה יותר מאשר שערה של האופציה בזמן הרכישה – עליו לרכוש "אופציית קול". אם המשקיע סבור שהשער של האופציה בזמן הפקיעה יהיה יותר נמוך מהשער בזמן הרכישה עליו לרכוש אופציה אשר נקראת "אופציית פוט". לאחר שתפקע האופציה יוכל לדעת המשקיע אם בחר נכון, ואם הרוויח או הפסיד. שיעור הרווח וההפסד נקבע מראש על ידי האתרים. בניגוד להשקעה באופציות רגילות, באופציות מסוג זה אין משמעות למרחק שבין שער הפקיעה לבין השער הרכישה, והשאלה החשובה היחידה היא האם הוא גבוה או נמוך יותר.

ההשקעה בכלי זה לא מיועדת לאנשים שמחפשים השקעות סולידיות לטווח הרחוק. בהשקעות מסוג זה אפשר להפסיד  חלק גדול מההשקעה מהר, בדיוק כמו שאפשר להרוויח כסף רב תוף זמן קצר. זהו מסחר מסוכן, לחובבי אקשן, ולמחפשי סיכון וסיכוי. הוא לא דורש ידע רב ומתאים למעשה לכל אחד. שיהיה לכם בהצלחה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 סנונית שירותי תוכן


 


מאמרים נוספים מאת סנונית שירותי תוכן
 
ניתוח החלפת מפרק ברך
אם אתם סובלים מכאבים ממושכים ועזים בברך ואם אתם בגיל חמישים ומעלה, יתכן ששווה לכם לשקול לבצע ניתוח לפתרון הבעיה.

סדנאות לחברות
חברות רבות מחפשות דרכים להעשיר את העובדים שלהן, לתרום להם ידע וכל זאת מבלי להעיק ותוך שימוש באירועים שמשאירים רושם חיובי וגורמים לעובדים גם הנאה.

אופציות השקעה
31/03/13 | בורסת ת"א
רוצים להשקיע בשוק ההון, אבל אין לכם כוח וזמן להעמיק בקריאה של דוחות ובמעקב אחר כל אתרי החדשות הכלכליים?

כאב בברך
25/03/13 | רפואה
אחת הבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר היא כאב בברך. על פי מספר מחקרים שנערכו בקרב אנשים מבוגרים בגילאי 60 ומעלה, כאבי ברכיים תוקפים יותר משישים אחוזים מהאוכלוסייה.

אופציות דיגיטליות - מה זה אומר
24/03/13 | בורסת ת"א
אם אתם מחפשים דרך קלה ופשוטה באופן יחסי להשקיע בשוק ההון ולהרוויח (או לפחות לנסות להרוויח) סכומי כסף גדולים, אתם יכולים לנסות ולעשות זאת באמצעות כלי השקעות שנקרא אופציות בינאריות או אופציות דיגיטליות.

כלב חדש בבית – טיפים לחינוך חבר המשפחה החדש
19/03/13 | חיות בית
כלב חדש שמגיע הביתה הוא כמו ילד קטן שמצטרף לחיק המשפחה. וכמו עם תינוק חדש, גם כאן ישנם תמיד חבלי לידה שצריך לעבור על מנת שתוכלו להתרגל אחד לשני.

איטריידר - שווה להכיר
10/03/13 | השקעות
אם אתם מחפשים כלי השקעה פשוט וקל להבנה שמתאים לכל אחד ויכול לאפשר למשקיעים לרשום רווחים גדולים תוך זמן קצר – שווה לכם להכיר את הכלי שנקרא השקעה באופציות בינאריות.

כאב גב - למה זה קורה?
אם אתם סובלים מבעיות של כאב גב - יתכן שהסיבה לכך נעוצה במקום שלא חשבתם עליו: שולחן העבודה שלכם.

חיזוק ברכיים
כאבי ברכיים הם מהבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר. חלק מהאנשים סובלים מבעיות של כאבי ברכיים בשל פציעות או תאונות שהתרחשו בזמן של עיסוק ספורטיבי כזה או אחר, אחרים סובלים מפציעות שנגרמו בשל תאונות דרכים או נפילות

מידע על אופציות בינאריות
03/03/13 | השקעות
אם אתם מחפשים דרך לא מסובכת להשקיע בשוק ההון מהבית, שווה לכם להכיר את אחת משיטות ההשקעה הפופולריות ביותר בשנים האחרונות: השקעה באמצעות קנייה של אופציות בינאריות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI