דף הבית עסקים יבוא ויצוא יבוא תכולת בית מסין - סימני אזהרה
יבוא תכולת בית מסין - סימני אזהרה
מאיה ויז'ן 20/03/13 |  צפיות: 2661

יבוא תכולת בית מסין - סימני אזהרה

בשנים האחרונות ישנה עלייה במספר האנשים שמגיעים לסין לצורך יבוא.  המוצרים נמכרים במחירים נמוכים באופן משמעותי ואיכותם הנו ברמה גבוה.  מגמה זו הולכת וגדלה והתופעה רק צוברת פופולאריות אם כניסתם של חברות מקצועיות המתמחות בנושא. חוסר הכרת השוק והמבחר הרב מהווה מכשול להרבה אנשים שרוצים לייבא מסין ולפיכך הם פונים לחברות מקצעיות שתפקידם בעצם לגשר בין אותם אנשים המעוניינים ליבא לבין הסוחרים המקומיים. חברות היבוא מכירות היטב את השוק ויודעות להתאים את לקוחותיה לסוחרים המקומיים הנכונים. ישנם כמה סימני אזהרה שצריך לקחת בחשבון לפני שמתחילים את התהליך

אזהרות ביבוא תכולת בית

היום רבים מבקשים לעשות יבוא תכולת בית מסין. מסתבר שהעניין משתלם ביותר מבחינה כספית וגם לאחר הוספת כל העלויות הכרוכות ביבוא אישי מסין עדיין מדובר בחסכון של כחמישים אחוז מן העלות של אותם המוצרים בארץ. חיסכון אדיר זה בעלויות הביא רבים לעשות יבוא מסוג זה וגם מספר חברות היבוא הלך וגדל. כמו בכל תחום חדש ופורח גם מספר הרמאים הולך וגדל ויש להיזהר משרלטנים אלה שכל ייעודם הוא גניבת כספכם בלי לתת לכם כל שירות.

אזהרות ביבוא תכולת בית מסין

ישנן סכנות ביבוא תכולת בית מסין שיש להמנע מהן. כפי שנאמר, עם פריחת יבוא תכולת הבית מסין פרחו גם הרמאים. כדי להמנע מסכנות אלו עליכם לבחור את חברת היבוא שלכם בקפידה ולא להתפתות לכל מיני הצעות מפתות מידי באינטרנט. סכנות ביבוא תכולת בית מסין הן ברובן תלויות בבחירת החברה שאיתה תעבדו. ישנן חברות לא מנוסות ולא מקצועיות שלא ידעו לאן להוביל אתכם בסין או כיצד לסגור את העסקאות, ויש חברות שהן חברות פיקטיביות שכל ייעודן הוא להוליך אנשים שולל ולגזול את כספם.

איך להימנע מרמאים

רמאים בתחום היבוא יש כמו בכל תחום אחר. כדי לדעת איך הימנע מרמאים יש לברר היטב אודות חברת היבוא שאיתה אתם מעוניינים לעבוד. תוכלו לברר אודות רוב החברות באינטרנט, אבל היזהרו - רמאים יש גם באינטרנט ויש לשים לב לכמה דברים בעת בחירת חברת יבוא: יש לברר שהחברה רשומה בארץ כחוק, שניתן לקבל עליה המלצות מגורמים וגופים ניטראלים, שניתן לברר אודות מנהליה ובעלייה וכי אתם מכירים אנשים שכבר עבדו עם החברה בהצלחה. בצורה זו תוכלו להבטיח את עצמכם מרמאים ושרלטנים.

יבוא אישי מסין יכול להיות מאד משתלם, אך יש להתייחס לכל אותן אזהרות ביבוא תכולת בית ברצינות ולמנוע רמאויות על ידי נקיטת משנה זהירות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מאיה ויז'ן

מאיה ויז'ן בניית אתרי תדמית וקידום אתרים באינטרנט במחירים שפויים, אנחנו מאמינים שהחזון שלנו בונה את המציאות שלך. 


מאמרים נוספים מאת מאיה ויז'ן
 
מייד אין צ'יינה - עיצוב הבית בעידן החדש
הטרנד החדש בעולם העיצוב פונה לכיוון מזרח והרבה אנשים נוסעים לסין כדי לייבא משם מוצרים. החסכון בעלות , המבחר הרב, והשירות המקוצעי גורם להרבה אנשים לארוז מזוודות ולטוס לסין למטרת יבוא מוצרים לביתם.

ליווי אדריכאלי לסין
כדי להתמצא בסין, יש צורך בליווי אישי ומקצועי על ידי אנשים שמכירים היטב את השוק המקומי ומכירים את הסוחרים הנכונים. בעקבות המחר הרב של החניות, יש צורך במלווה מקצועי המתמצא בשוק המקומי.

כל מה שצריך לבית: מבחר ענק של מוצרים ליבוא מסין
ישנם אלפי מוצרים שניתן לייבא מסין במחירים מאוד זולים. לסין מבחר רב של מוצרים שניתן לייבא, . סין מספקת ללקוח הישראלי מבחר ענק של מוצרים והאפשריות הינם אין סופיות.

יבוא תכולת הבית מסין - מה זה בדיוק?
רבים תוהים מה זה בדיוק תכולת בית מסין? אך זה בדיוק עובד? והאם זה משתלם? הינה פירוט קצר על מה זה בדיוק יבוא תכולת בית מסין.

יבוא תכולת בית מסין - האם זה משתלם?
השאלה העיקרית שהרבה אנשים שואלים את עצמם לגבי יבוא של מוצרים מסין, הינו האם זה ישתלם להם לעשות את המהלך הזה. הנה כמה תשובות לגבי הסוגיה הזאת.

יבוא מסין - איך עושים את זה?
ישנם הרבה שאלות לגבי אך עושים יבוא מסין, הנה כמה טיפים שיקלו עליכם בדרך ליבא תכולת בית מסין.

יבוא אישי של תכולת בית
יבוא מסין הפך בשנים האחרונות לדבר מאוד פופלארי והרבה אנשים פונים לסין לצורך יבוא ריהוט ותוכל בית.

הלבשת הבית - יבוא תכולת בית מסין
בשנים האחרונות ישנה עלייה במספר האנשים שמייבים ריהוט מסין לצורך עיצוב ביתם. הטרנד החדש הזה הולך וגובר והרבה אנשים מוצאים פתרון לעיצוב פנים.

תמונות קנבס
מחפשים רעיונות למתנות למשרד או מתנות לבית? פנקו את המשפחה או החברים בתמונות קיר או ציורים על קנבס.

מסגור תמונות על בד קנבס
הקנבס מבית נור הוקם במטרה לשרת לקוחות פרטיים ולאפשר הדפסה על קנבס של כל תמונות המשפחה או תמונות אישיות אשר צולמו וראויים להגדלה.עיצוב והדפסה תמונות מרהיבות ואיכותיות על קנבס
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI