דף הבית אינטרנט והחיים ברשת שיווק באינטרנט שיווק שותפים - מה זה בכלל ?
שיווק שותפים - מה זה בכלל ?
רוני ארז 17/03/13 |  צפיות: 2709

מחפשים עבודה מהבית להשלמת הכנסה או כהכנסה קבועה? אם כך, ייתכן ששיווק שותפים הינו המענה הנכון בשבילכם. שיווק שותפים הינו למעשה קידום מכירות באמצעות מיקור חוץ לאתרים עסקיים, המבוצע על ידי מפרסמים חיצוניים המכונים שותפים. החברה הראשונה שעשתה שימוש במודל עסקי זה היא לא אחרת מחברת אמזון הידועה, שבזכות השיטה הפכה להיות מותג העל המוכר לכולנו כיום. שיטת שיווק זו מבוססת ברובה על רשת האינטרנט ומתקיימת בין מספר שותפים העוסקים בקידום מכירות ובמשיכת לקוחות עבור אתר עסקי, באמצעות כול אמצעי השיווק והקידום הקיימים ברשת. העמלות לשותפים מבוססות בדרך כלל על פעילות של לקוחות באתר העסק המשווק, אשר הגיעו דרך פעולות של השותפים. פעולות שיווק אלו כוללות בין היתר קידום אורגני במנועי החיפוש, פרסום ממומן, שיווק סלולרי ודיוור אלקטרוני.

עבודה מול מתווך או מול העסק עצמו

קיימות שתי שיטות עבודה בשיווק שותפים - האחת מול העסק עצמו והשנייה מול חברה מתווכת, כאשר לכול שיטה יתרונות וחסרונות משלה:

  • עבודהמול עסק – מבטיחה לרוב עמלות גבוהות יותר בהשוואה למתווך, אך היצע העבודה מוגבללהיקף הפעילות והביקוש של העסק על שירותיו ומוצריו.
  • עבודהמול מתווך - עבודה מול מתווך מקנה לשותף היצע רב של מוצרים ושירותים לשיווק,ומאידך חתך העמלות הינו נמוך יותר בהשוואה לעבודה ישירות מול בעלי האתר.

סוגי עמלות מקובלות בשיווק שותפים

כאמור, עבור שיווק שותפים ניתנות עמלות על בסיס פעולות של נמענים אשר הגיעו לאתר דרך השותפים. זוהי שיטה משתלמת לבעלי עסקים מכיוון שהתשלום הוא רק עבור תוצאות שיווקיות בפועל, וקיימות מספר שיטות על פיהן מחושבת עמלה זו:

  • עמלה לפימכירות - השותף מקבל תשלום עבור כל רכישה של גולשים אשר הוא האחראי להפנייתםלאתר.
  • עמלה לפי הרשמה - השותף מקבל כסף רק כאשר הגולשרשם את פרטיו באתר העסק.
  • עמלה לפי הקלקות – התשלום לשותף הינו עבורכניסות של גולשים לאתר העסק. יחד עם זאת, קשה לבעלי האתר לדעת אם הגולשיםהנכנסים לאתר שייכים לפלח השוק המבוקש.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רוני ארז


 


מאמרים נוספים מאת רוני ארז
 
חלום ה- Realocation של כולם
אנשים רבים חולמים על הגירה למדינה אחרת עבור מגורים, עבודה או לימודים. תופעת ה- Realocation הולכת וצומחת עם כל שנה שעוברת, זאת משום שכיום להגר למדינה אחרת הפך להיות דבר שגור ואפשרי. עם כניסתן של הטכנול

צו ראשון – עצות והבהרות
אין ספק כי קבלת צו ראשון היא מאורע משמעותי בחיים, ורבים הם המגיעים ללשכות הגיוס נרגשים ולחוצים. לכן, חשוב להבין מראש מה צפוי לכם, ולהתנהל באופן נכון על מנת שהיום יעבור במהירות האפשרית ועל הצד הטוב ביותר.

למה כדאי לגשת ללימודי רפואה באיטליה
אין ספק כי לימודי רפואה באיטליה מועדפים על סטודנטים זרים מישראל ומכל העולם, וזאת בזכת קשת רחבה של יתרונות. ראשית, מדובר בלימודים במדינה קרובה יחסית לישראל, בעלת תרבות מערבית וים תיכונית תוססת, המציעה חיי תרבות ופנאי משובחים, ומגורים במקומות מהיפים בעולם

מגוון קורסי אנגלית און ליין
התפתחות האינטרנט בעשור האחרון, לצד חדירתה לכל בית אב ועסק ולכל תחום עניין, הפכה את הרשת לכלי רב עוצמה המייעל ומשפר את איכות החיים. אחת האופציות החדשות שהרשת מציעה לגולשים בה הינה לימודים און ליין בתחומים רבים ושונים, כולל קורסי לימוד אנגלית באינטרנט.

תנאי קבלה ללימודי רפואה בארץ ובחו"ל
לימודי רפואה הינם משאת נפשם של אנשים רבים המעוניינים לחקור את גוף האדם ולהביא מזור ועזרה לסובלים. יחד עם זאת, לימודים אלו אינם מתאימים לכל אחד, ולו מפני שהם נפרסים על פני שש שנים, שלאחריהן יש לגשת ללימודי התמחות נוספים שאוכם משתנה כתלות בתחום ההתמחות.

מבחן GRE כתנאי קבלה ללימודי תואר שני בחו"ל
GRE הינו מבחן בינלאומי בשפה האנגלית, המשמש ככלי למיון וסינון סטודנטים זרים המעוניינים ללמוד בחו"ל לתואר שני.

טויוטה היילקס - כוח עבודה אמיתי
23/09/13 | רכב
כאשר עומדים לרכוש רכב חדש לצרכי עבודה מתכוונים לטנדר חזק, גדולה ויציב, המסוגל לעמוד בתנאי שטח קשים ולספוג זעזועים וחבטות. כלומר, רכב שאינו מצועצע אלא מהווה כוח עבודה אמיתי, כמו שרק טויוטה היילקס מציע.

לימודי וטרינריה - תכני הלימוד ואפשרויות תעסוקה
על מנת לשמור על החיות ולדאוג לבריאותן יש צורך באנשי מקצוע מיומנים אשר סיימו לימודי וטרינריה בארץ או בחו"ל.

ללמוד אנגלית לבד
לנוכח תהליכי הגלובליזציה החלים בעולם ואשר משפיעים גם על הווי העסקים והתרבות בישראל, ניכרת בשנים האחרונות מגמת עלייה ברצון ללמוד אנגלית בקרב מגזרים שונים.

מידע כללי אודות ציוני המבחן הפסיכומטרי
אין ספק כי העניין המכריע והחשוב ביותר בבחינה הפסיכומטרית הוא הציון המושג בה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI