דף הבית פיננסים וכספים בורסת ת"א מסחר המט"ח – שלום אני נוסעת
מסחר המט"ח – שלום אני נוסעת
מירב שמש 03/03/13 |  צפיות: 10236

האם אתם יודעים כי בניגוד לארצנו הקטנטונת קיימות בארצות הברית כארבע בורסות?  הנה, עכשיו אתם יודעים. הבורסה הגדולה ביותר הינה הבורסה של ניו- יורק, שמה הינו וול סטריט, השנייה נקראת אמקס ובנוסף אל שתיהן קיימות גם בורסת הנסד"ק והבורסה בשיקאגו.

בעזרת שיתוף הפעולה בין הבורסה בארץ  והבורסות בחוץ לארץ, תוכלו להרחיב בצורה ניכרת ביותר את אפשרויות ביצוע המסחר שלכם. הבורסות בארה"ב הן יספקו לכם פלטפורמות מסחר ומערכות מסחר מגוונות. בין סוגי המסחר הרבים, תוכלו לסחור במט"ח. מסחר המט"ח הינו מסחר במטבעות חוץ. סוחרים רבים עוסקים בסגנון מסחר זה, ביניהם קיימים אנשים פרטיים וגופים גדולים כמו למשל בנקים. אנשים כה רבים נמשכים ועוסקים במסחר זה מכיוון שהוא מעניין. כמו כן מדובר בשוק דינאמי בו חלים כל הזמן שינויים. במידה ותסחרו בצורה זו תוכלו להרוויח בצורה רבה.

מסחר המט"ח- ועוד סוגי מסחר רבים אחרים

ניתן לבצע מסחר בבורסה במגוון דרכים ושיטות. בין האפשרויות הרבות תוכלו לעסוק בסגנון מסחר אלוגריתמי, מסחר עצמאי, מסחר במניות, אופציות, אג"ח ועוד. נוסף על כל סוגי המסחר הללו, תוכלו לבצע מסחר CFD. סגנון המסחר CFD הינו פופולארי ביותר. במידה ותרצו בכך, תוכלו גם אתם להצטרף אל עשרות אלפי סוחרים מכל רחבי העולם אשר משתמשים במערכת המסחר dealbook 360. מערכת מסחר משוכללת זו, שייכת ל- interactive brokers אשר עובדים בחברת GFT.

אינטראקטיב ברוקר או לחילופין interactive broker, יאפשר לכם ליהנות ממגוון הטבות: ביניהן יהיו נזילות– הברוקר ייקנה וימכור לכם מתי שתרצו, כמו כן תיהנו ממינוף כך שתשלמו עמלות נמוכות ביותר ובנוסף לאלו, תוכלו לסחור במשך יממה שלמה, לבצע עסקאות בסחורות, מטבעות, מדדים שונים,תיהנו ממחזורי מס גבוהים ותוכלו לסחור במגוון מניות (מעל עשרת אלפים סוגי מניות). כמו כן תוכלו לסחור בשורטים, אשר נקראים בעברית מכירות בחסר.

האופציות המגוונות יאפשרו לכם לגרוף הון רב אך יהיה עליכם לנהוג בחוכמה, ללמוד מטעויותיהם של אחרים ולסחור בשיקול דעת מתמיד. בכדי להבטיח לעצמכם את קיומו של מסחר מסודר ומבוקר תוכלו לקבל את סיועו של יועץ השקעות. יועץ ההשקעות ילווה אתכם במהלך הדרך, יספק לכם ייעוץ, והכוונה אובייקטיביים ובלתי תלויים,ימנע מכם לבצע טעויות קריטיות אשר יגרמו לכם להפסיד כספים, יעזור לכם בניהול סיכונים וכמובן שתקבלו עזרה בבניית תיק ההשקעות שלכם כך שיהפוך להיות תיק השקעות מבטיח.

מסחר המט"ח ועוד מגוון סגנונות המסחר הרבים יאפשרו לכם לקצור רווחים יפים, אז לאחר שרכשתם את הידע הנרחב והבנתם את מערכי הכוחות אשר קיימים בשוק, תוכלו לצאת לדרככם ולאט לאט, בעזרתן של מערכות המסחר המשוכללות ושיתופי הפעולה עם הבורסות השונות- תוכלו להפוך להיות סוחרים מנוסים מקצועיים וכמובן מצליחים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מירב שמש

Betrader- ביטריידר מירב שמש

בורסת ת"א. 


מאמרים נוספים מאת מירב שמש
 
קרנות גידור- שומרים עלייך מביצוע טעויות
03/06/13 | בורסת ת"א
קרנות גידור- ללכת על הכי בטוח שאפשר

יועץ השקעות- בדרך שלכם
06/05/13 | בורסת ת"א
יועץ השקעות- לבחירה הטובה ביותר
עולם המסחר היה שייך בעבר רק לאנשים העשירים, אך כיום, השתנו פני הדברים. כיום יכולים כולם לעסוק במסחר עצמאי בבורסה, לקבל את סיועו של חבר בורסה ולסחור בארץ ובחו"ל בכל סגנונות המסחר אשר קיימים. בימינו, יכולים הסוחרים לבצע מסחר באמצעות מערכות מסחר מתקדמות ביותר. כמו כן, יכולים הסוחרים לשלם עמלות מוזלות ולהעביר את הפקודות שלהם און ליין.


CFD- לסחור בביטחון
07/04/13 | בורסת ת"א
CFD- באושר ועושר
בין סגנונות המסחר הרבים אשר קיימים בבורסה, קיים גם סגנון מסחר אשר נקרא CFD. מסחר זה נקרא בעברית מסחר בחוזה הפרשים. מדובר במוצר פיננסי אשר חל על מניות, סחורות, מט"ח ועוד.


מסחר המט"ח – שלום אני נוסעת
03/03/13 | בורסת ת"א
מסחר המט"ח- וול סטריט מחכה לי

מסחר המט"ח- דרכים ליצירת רווחים
14/02/13 | בורסת ת"א
מסחר המט"ח- הרחב את התודעה
בימים אלו, בהם עולם הצריכה הופך להיות יקר יותר ויותר, מחפשים אנשים רבים דרכים מגוונות להרוויח כסף .כמובן שאין הנושא חדש עבור רבים.


מסחר ב CFD- משתלם לך יותר
06/01/13 | בורסת ת"א
מסחר ב CFD- למה זה חשוב לך?
שוק ההון אינו מפסיק להתפתח. ההתפתחות והאפשרויות המתווספות אליו כה רבות עד כי קשה להישאר עם היד על הדופק ולהתעדכן לגבי כל החידושים.


מסחר במט"ח- אפשר להצליח גם בלי להיות תותח
06/01/13 | בורסת ת"א
מסחר במט"ח- משקיעים נכון ובחוכמה
ראשית, הוא תמיד פנוי, עשרים וארבע שעות ביממה, תמיד זמין עבורכם, לילה ויום.


מסחר ב CFD להשקעה טובה ורווחית
23/12/12 | השקעות
מהו מסחר ב CFD?
חלופה למסחר יקר ובר סיכון הוא מסחר ב CFD שהם ראשי תיבות של Contract for Difference. בעברית מסחר מסוג זה נקרא מסחר בחוזים הצמודים. הכוונה היא להסכם צמוד בין הקונה למוכר על ההפרש בין המחיר העכשווי של נכס בסיס לבין מחירו העתידי.


הקריטריונים לבחירת יועץ השקעות אישי
10/10/12 | השקעות
שוק ההון הישראלי עבר מהפך גמור בעקבות יישום המלצות ועדת בכר. ההשלכות של השינוי באו לידי ביטוי בחדירה של בתי השקעות חדשים לזירה, והחלשות התלות של הציבור בבנקים בכל הקשור להשקעות השוטפות.

הCFD- "החוזה הצמוד"
23/09/12 | שוק ההון
אילו הן ראשי תיבות של המילה - "Contracts For Difference" שהמשמעות היא "חוזה צמוד".
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI