דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים מהי מערכת אנרגיה סולארית ומי יכול לבנות כזו?
מהי מערכת אנרגיה סולארית ומי יכול לבנות כזו?
prosites 24/01/13 |  צפיות: 3108

בוודאי שמעתם כבר בעבר את המושג מערכת אנרגיה סולארית! מהי מערכת אנרגיה סולארית ממה היא מורכבת והאם כל אחד יכול להתקין אחת כזו?

אז ככה מערכת אנרגיה סולארית הינה מערכת אשר מייצרת חשמל על ידי שימוש באנרגיית השמש. ייצור האנרגייה החשמלית נעשה על ידי שימוש באנרגיית החום הנקלטת מקרני השמש ומומרת לאנרגיה חשמלית אותה אנו יכולים לצרוך בעצמנו או לספק לרשת החשמל הארצית על ידי חיבור. במידה ואנו מעוניינים להתחבר למערכת החשמל הארצית ואף להרוויח מייצור החשמל העודף שברשותנו כסף עלינו להשיג אישורים מתאימים לכך מחברת החשמל ולהוציא אישורים אשר מראים כי אנחנו עומדים בכל התנאים הנדרשים בחוק בכדי לספק אנרגיה חשמלית באופן תקין. לשם השגת האישורים ניתן להעזר בחברות אנרגיה סולארית אשר מספקות את השירות והסיוע להגשת בקשה לאישורים כחלק מחבילת הבניה של המערכת הסולארית עצמה.

ממה מערכות אנרגיה סולארית מורכבות? מערכת אנרגיה סולארית גדולה ככקטנה מורכבת מפאנלים סולאריים שמורכבים ממאות תאים פוטו וולטאים אשר תפקידם הוא לקלוט את קרני השמש אשר באות אלינו מהשמיים. אנרגיית החום שנוצרת מומרת לאנרגיה חשמלית ומועברת לרשת החשמל על ידי הממירים הסולאריים לא לפני שהיא עוברת דרך מונה סולארי אשר מודד את כמות התפוקה של החשמל אשר ייצרה המערכת בכדי לדעת כמה כסף מגיע לכם בסוף החודש בעבור החשמל אשר ייצרתם בעזרת המערכת שברשותכם.

כל אדם אשר מעוניין לייצר חשמל ירוק ולהרוויח כסף תמורתו יכול לעשות זאת בקלות ובפשטות. מערכת סולארית יכולה להיות כמעט בכל גודל שתרצו, כלומר ניתן להתקינה על גבי גג ביתי קטן או לחילופין על גבי גג ענק של מחסן, רפת, לול או מבנה תעשייתי אחר גדול שיצור לכם הכנסה נוספת מלבד ההכנסה מדמי השכירות. כמובן שגודל המערכת משפיע על כדאיות הקמתה בהתאם לגודל הגג וההחזר החודשי אשר היא יכולה להפיק. לקבלת פרטים וייעוץ בנושא ניתן לפנות לחברות אשר בונות מערכות אנרגיה סולארית ולהתייעץ איתן לגבי זה.

מערכת אנרגיה סולארית מייצרת לנו חשמל ירוק מאנרגיה אשר מצויה בשפע במדינתנו כל ימות השנה ועל כן יכולה לחסוך מאיתנו זיהום אוויר רב אשר נפלט מארובות החשמל הפחמיות אשר מזהמות את האוויר אשר אנו נושמים מידי יום.
אז תחשבו על זה מדוע שלא נייצר חשמל נרוויח על זה כסף וגם ננשום אוויר נקי?!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 prosites


 


מאמרים נוספים מאת prosites
 
בניה קלה זה לא מה שחשבת
04/02/13 | נדל"ן
שיטת הבנייה הקלה הינה שיטת בנייה מתועשת ומודולרית אשר דורשת פחות כוח אדם, זמן ומשאבים, לעומת בניית מבנה זהה בשיטת בנייה קונבנציונאלית ובכך חוסכת כסף רב

נגר ארונות
28/01/13 | ריהוט
מחפשים ארון אלגנטי ומעוצב בהתאמה אישית? מעוניינים בניצול חלל באופן מקסימאלי? אתם בטח תזדקקו לשירותיו של נגר ארונות! נגר ארונות יתכנן את הארון כך שיתאים לתנאים בשטח ולטעמכם האישי.

מהי מערכת אנרגיה סולארית ומי יכול לבנות כזו?
24/01/13 | שיפוצים
בוודאי שמעתם כבר בעבר את המושג מערכת אנרגיה סולארית! מהי מערכת אנרגיה סולארית ממה היא מורכבת והאם כל אחד יכול להתקין אחת כזו?

בניה קלה- בניה שלא תעשה לך חור בכיס
23/01/13 | שיפוצים
שיטת הבנייה הקלה הינה שיטת בנייה מתועשת ומודולרית אשר דורשת פחות כוח אדם,זמן ומשאבים בכדי לבנות מבנה זהה בשיטת בנייה קונבנציונאלית ובכך חוסכת כסף רב

יתרונות הבניה הקלה והמבנה הנייד
אם אתה בעל עסק אשר זקוק למשרד או למגורים עבור העובדים שלך, שקול את האופציה של מבנה נייד אשר תוכל להעבירו ממקום למקום בצורה נוחה וקלה ויאפשר לך להתמקם בכל שטח או אתר עבודה ולהרגיש בו בביתך.

הובלת מכולות
חברות רבות כיום מתמחות בהובלת מכולות, לשם הובלת מכולה באופן בטוח רצוי לוודא כי ברשות החברה המובילה קיימים כל האמצעים הדרושים לשם הובלה בטוחה של המכולה על הציוד היקר המאוחסן בה. לשם הובלת מכולות בצורה בטוחה אנו מסתייעים במגוון אמצעים כגון: רצועות, מוטות, מתקנים ועוד.

הובלת מנוף
כאשר באים לבחור חברת הובלת מנוף חשוב לבדוק כי לחברה ניסיון עשיר בשימוש במשאיות מנוף ואף לקבל עליה המלצות מלקוחות אשר קיבלו מהם שירות במידת הניתן. הובלת מנוף היא לא דבר של מה בכך, משאית המנוף צריכה להרים את רכושכם לגובה רב תוך כדי העברתו בין מבנים עצים ושאר מכשולים אשר נמצאים בדרך בצורה בטוחה כדי שלא יטלטל ויפגע.

שירותי חילוץ
כיום קיימים סוגים רבים של משאיות ייעודיות לכל סוגי העבודות. לדוגמה ניתן למצוא משאית בטון, משאית משא, משאית גרר, משאית זבל וגם משאית מנוף. משאיות המנוף משמשות אותנו להוביל סחורות ממקום למקום ולפרוק אותן בעזרת זרוע המנוף בדיוק במקום בו אנו חפצים גם אם המשאית איננה יכולה להיכנס עד לשם זרוע המנוף מסוגלת לעשות זאת.

טיפים להצלחה בעולם העיצוב
לאחר סיום המכינה תצטרכו להתחיל את לימודי עיצוב במכללה או האוניברסיטה ובעתיד לצאת אל העולם הגדול ולהתחיל לעבוד בתור מעצבים ואדריכלים.

חגורות בטיחות
בנסיעה ברכב , לחגורת הבטיחות תפקיד עיקרי בצמצום הפגיעה והנזק שיכול להיווצר לגוף שלנו בעת תאונה. חגורת בטיחות מצילת חיים וזו לא סתם אמרה, רבים מקלים ראש עם קביעה זו ולא לא לוקחים מספיק ברצינות את העובדה שנסיעה ברכב ללא חגורת בטיחות מהווה סכנת חיים ממשית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI