דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פיתוח אתרים בניית אתרים ללא השקעה תקציבית משמעותית
בניית אתרים ללא השקעה תקציבית משמעותית
אירה פינסקר 08/01/13 |  צפיות: 2927

בשנים האחרונות ייצוג נאות באינטרנט הפך להיות לחיוני עבור כל ארגון, בית עסק או אדם פרטי, המבקשים להשמיע את קולם, ולהישמע על ידי אחרים. הצלחה מסחרית של עסק תלויה במידה ניכרת בתפקוד האתר שלו ובדירוגו. לכן תחום בניית אתרים התפתח בשנים האחרונות מאוד, וההיצע לשירותי בניית אתרים הולך וגדל יחד עם הביקוש.

אנשים המעוניינים בהקמת אתר – בין אם מדובר באתר עסקי או אישי – יכולים לבחור בין נותני שירות רבים בתחום בניית אתרים. יש לציין שמקצוע זה צעיר יחסית ולכן לא קיימים תעריפים מקובלים או רשיונות לעיסוק במקצוע. פערי המחירים הגבוהים בין החברות השונות והיעדר האפשרות לסינון בסיסי על פי קריטריון הרישוי מקשים מאוד על הבחירה. לעתים פערי המחירים נובעים משיקולים אובייקטיביים – למשל, סל שירותים רחב יותר. יחד עם זאת, לעתים פערי המחירים נובעים מציפיותיהם של נותני השירותים בלבד.

אנשים שאינם בקיאים בתחום ומתקשים לערוך השוואה בין החברות השונות לבניית אתרים, יכולים לבחור במסלול חסכוני יותר להקמת אתר ולתחזוקתו. בצורה כזאת גם בחירות שאינן אופטימליות לא יעלו למשתמש הרבה, ועם רכישת הנסיון והידע הדרושים ניתן יהיה לשנות את הבחירות המקוריות.  עבור אנשים כאלה המעוניינים להקים אתר בפשטות, במהירות, וללא השקעה תקציבית משמעותית, קיימות מספר אפשרויות.

האפשרות הראשונה לבניית אתרים בחינם היא שימוש באחד המשאבים הקיימים ברשת המיועדים למטרה הזאת. באתר כזה ניתן בדרך כלל להקים אתר פשוט (כגון בלוג) על פי תבנית קיימת. בדרך כלל גם אירוח האתר שנבנה בצורה הזאת יהיה בחינם. החסרונות  של השיטה הם העדר גמישות בתהליך ההקמה, עיצוב מוגדר מראש, תלות בתפקוד המערכת ופרסומת המופיע בדפים שלו ללא שליטה או בקרה מבעל האתר.

אפשרות נוספת לבניית אתרים חסכונית היא שימוש במערכות כגון וורדפרס להקמת אתר מתבניות מוכנות. בשיטה הזאת ניתן לבחור בין התבניות הרבות (אשר חלקן מופצות בחינם) הקיימות במערכת, להזין אל תוך התבנית שנבחרה את תוכן האתר, ולנהל אותו בכלים פשוטים המופצים בחינם. האופציה הזאת מאפשרת גמישות רבה יותר מהאופציה הראשונה. חלק מהשירותים הם חינמיים, וחלק ניתנים בתשלום, אך סך ההוצאות נמוכות יחסית ואינן משתוות להוצאות הקמה ואחזקה של אתר בהתאמה אישית.

לסיכום, בניית אתרים לא חייבת להיות כרוכה בהוצאות גבוהות. מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם האינטרנט מוזמן להשתמש באחת מהשיטות שהזכרנו ולהנות מאתר פעיל ומתפקד ללא סיכון תקציבי ממשי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אירה פינסקר


 


מאמרים נוספים מאת אירה פינסקר
 
חנויות הריון: חנויות לשופינג בתקופת ההריון
20/05/13 | קניות
חנויות הריון אינן מציעות רק מוצרים לשימוש בתקופת ההריון, אלא גם מוצרים לתינוקות ולאמהות. לכן המונח חנויות הריון מתייחס לתקופה בה מומלץ לבצע את הרכישות.

מוצרי החתלה: חיוניים ונוספים
20/05/13 | קניות
מוצרי החתלה נועדו להקל על פעילויות הטיפוח של התינוק. בין המוצרים האלה ניתן למצוא פריטים חיוניים, שקשה בלעדיהם, ופריטים שאינם הכרחיים.

עגלות תינוק: מספר הגלגלים והשלכותיו
20/05/13 | קניות
עגלות תינוק יוצרו בעבר על גבי ארבעה גלגלים באופן קבוע. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הופיעו גם דגמים על גבי שלושה גלגלים. המאמר מביא את היתרונות ואת החסרונות התפקודיים של התצורה החדשה.

בגדי הריון: לכל משפחה ולכל תקציב
20/05/13 | אופנה
בגדי הריון מספקים מענה לצורכן של מיליוני נשים לתפקד באופן מלא בתקופת ההריון. בשוק קיימים מוצרים מקטגוריות שונות, המאפשרים לחדש את המלתחה בהתאם לאילוצי התקציב המשפחתי.

בחירה נבונה של עגלת מוצי
20/05/13 | קניות
עגלת מוצי היא עגלה יוקרתית, מתוחכמת, איכותית, אמינה ומסוגננת. בסניפי מדרלנד, המשווקת הבלעדית של מוצי בישראל, תוכלו להנות ממבחר רחב של דגמים ומייעוץ מקצועי.

טויוטה יאריס דור שלישי: נתונים עיקריים
טויוטה יאריס החדשה היא אחת המכוניות האיכותיות בשוק הרכבים הזעירים. במאמר נבחנים השינויים שבוצעו בדגם החדש של טויוטה יאריס.

טרייד אין: עסקה בטוחה
20/05/13 | צרכנות
טרייד אין נחשב בעבר לתחום אפור, כמעט על גבול הבלתי חוקי. בתי עסק קטנים ומפוקפקים הופיעו ונעלמו מהשוק. יחד עם זאת, כיום נמצאים בשוק כמה שחקנים סולידיים בתחום, אשר הפנייה אליהם נחשבת לבטוחה.

שדרוג של מכונית טויוטה בטרייד אין
20/05/13 | צרכנות
שדרוג של טויוטה בטרייד אין הוא עסקה נפוצה למדי, שכן לקוחות טויוטה שומרים בדרך כלל על נאמנות למותג. החלפת טויוטה בטרייד אין מאפשרת לבצע שתי עסקאות במקום אחד תוך חסכון משמעותי בזמן ובמאמץ.

טויוטה חדשה: הגשמת חלום
20/05/13 | צרכנות
רכישת טויוטה חדשה היא אירוע משמעותי בחיי כל נהג. שכלולים הנדסיים, אמינות גבוהה, בטיחות ונוחות בנסיעה – כל אלה יעמדו כעת לרשותו. המאמר דן בדרכים לביצוע הרכישה.

טרייד אין במחיר מחירון: תרגיל שיווקי
20/05/13 | צרכנות
עסקאות טרייד אין במחיר מחירון מוכרזות מדי פעם כמבצעים חסרי תקדים בסוכנויות רכב שונות. המאמר דן במהות המבצע, שאיננו אלא תרגיל שיווקי הנועד למשוך קהל לקוחות רחב אל הסוכנות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI