דף הבית ספורט וכושר גופני ספורט ימי צאו מהבית ונסו קייט סרפינג - ההנאה מובטחת
צאו מהבית ונסו קייט סרפינג - ההנאה מובטחת
קייט סרפינג 24/12/12 |  צפיות: 9983

מתי בפעם האחרונה יצאתם מהבית יצאתם על חוף הים, כשאתם מותירים לרגליים לדשדש במי הים החמימים ולחוש בחול המלטף? אם אתם מתקשים להיזכר, כנראה הגיע הזמן שתעשו את זה... מצד שני, אם הים הוא הבית השני שלכם - הגיע הזמן שתכירו קצת יותר טוב. עבור אנשים שאהבתם הגדולה היא השמש, כאלה שאוהבים לשהות שעות בתוך המים ולהתמסר לגלים והרוחות, גלישה היא החוויה המושלמת. אולם לפני שאתם ממהרים לרכוש ציוד גלישה ולרטץ עם הגלשן לים, כדאי מאוד שתדעו איך לעשות את זה. בראש ובראשונה בכדי שתהיה זו חוויה מהנה במיוחד אולם לא פחות חשוב מכך, שתדעו כיצד לעשות זאת בזהירות הנדרשת.

ספורט ים

כמו שלא הייתם מתחילים להתאמן למרתון מבלי לבנות תוכנית אימונים או עולים למטוס עם מצנח רחיפה ללא ליווי של מדריך, כך גם לגבי קייט סרפינג. מובן שגלישה אינה מסוכנת באותה מידה כמו קפיצה ממטוס, אבל תופתעו לגלות עד כמה הפכפך יכול להיות הים. לכן, כפי שנכתב כבר קודם, מלבד היכולת למצות את מירב ההנאה מחווית הגלישה, הסיבה שחשוב לקבל הכשרה וללמוד כיצד לעשות זאת נכון היא גם זהירות. בדומה לענפי ספורט אחרים, קייט סרפינג כרוך בעקומת למידה וכדי לטפס מהר במעלה העקומה יש צורך בהדרכה צמודה ככל האפשר. אם אתם מחפשים אחר ליווי שכזה, בדקו את האפשרות לשכור מדריך אישי או להצטרף לשיעורים קבוצתיים.

רוח רוח רוח

עם סיום הלימודים, כשהרצון לבלות שעות על הים עוד בוער בכם, ודאי תרצו לקום כל בוקר, לאחוז את הגלשן ולהתמסר לרוחות. אבל... זהירות לפני הנאה! יש לוודא שהים אכן מתאים לגלישה באותו יום, שהרוחות יהיו לצידכם וזמי המים אינם מסוכנים. גם הגולשים המנוסים ביותר לא ימהרו להכנס לים סוער מלווה ברוחות חזקות מדי. אחת הדרכים היעילות ביותר לבדוק זאת היא באמצעות מצלמות חוף, המותקנות בחופים רבים ברחבי הארץ. באמצעותן תוכלו לצפות מרחוק במתרחש בים ולקבל את כל המידע הדרוש לכם לשם קבלת החלטה - לגלוש או לא לגלוש, זו השאלה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 קייט סרפינג

SurfHouse | סרף האוס

בית ספר מקצועי לגלישה בואו ללמוד לגלוש אצל המקצוענים בליווי מדריכים מוסמכים ברמה בינלאומית.

03-5275927

http://www.surfhouse.co.il/ 


מאמרים נוספים מאת קייט סרפינג
 
קייט סרפינג – ענף הגלישה המסעיר ביותר
31/03/13 | ספורט ימי
קייט סרפינג, אשר נקראת גם גלישת מצנח או גלישת עפיפון, היא כנראה שיטת הגלישה הייחודית והמלהיבה ביותר כבר מהרגע הראשון ואפילו רק בשביל לצפות. אם כן, מה דרוש בכדי להפוך לקייט סרפר?

קייט סרפינג: הדבר הגדול הנוכחי
24/01/13 | ספורט ימי
הספורט הימי אהוב מאד בישראל, בכך אין ספק. ואולם, בשנים האחרונות נראה כי שחקן אחד מצליח להתבלט אפילו בשדה משחק זה. קוראים לו קייט סרפינג, והוא מהנה באותה מידה בה הוא פשוט. החדשות הטובות עוד יותר הן שכל אחד יכול ללמוד כיום את הספורט המופלא הזה.

צאו מהבית ונסו קייט סרפינג - ההנאה מובטחת
24/12/12 | ספורט ימי
מתי בפעם האחרונה יצאתם מהבית יצאתם על חוף הים, כשאתם מותירים לרגליים לדשדש במי הים החמימים ולחוש בחול המלטף? אם אתם מתקשים להיזכר, כנראה הגיע הזמן שתעשו את זה...

גלישת קייט סרפינג- היום כבר כל אחד יכול
28/11/12 | ספורט ימי
זהו אחד הטרנדים המרכזיים ביותר כיום בעולם הספורט הימי, ולכן הייתה זו שאלה של זמן עד שהמוני ישראלים יתחילו לגלות את הקייט סרפינג. את הספורט הזה כל אחד יכול ללמוד.

Sup- גלישה בעמידה לפשוטי העם
28/11/12 | ספורט ימי
סוג זה של ספורט ימי התפתח בהוואי עוד בשנות ה-60 של המאה הקודמת, אך בכל זאת חלפו מספר עשורים עד שהוא קיבל את הפופולאריות המגיעה לו. כיום, גלישה בעמידה, המכונה Sup Stand Up Paddle Board
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI