דף הבית אינטרנט והחיים ברשת קופירייטינג כתיבת מאמרים על קצה המזלג
כתיבת מאמרים על קצה המזלג
adsitecc 12/12/12 |  צפיות: 10750

במאמר שלפניכם נעסוק בתחום שהולך ותופס תאוצה בעולם האינטרנט – כתיבת מאמרים. לא מדובר על כתיבה אקדמית, מחקרית או ניסויית. מדובר על כתיבת מאמרים עבור אתרי תוכן או בלוגים. נסקור בקצרה את הטכניקות השונות ואת הרעיון שעומד מאחורי סוג זה של כתיבה באופן כללי ואת הקרקע לצמיחת התחום. קריאה מהנה.

מנוע החיפוש של גוגל והאלגוריתם החמקמק

כאשר אתם מקישים שאילתה בגוגל עולה לנגד עיניכם רשימת תוצאות החיפוש. מדובר על תהליך מהיר מאוד שלוקח לרוב פחות משנייה. האם תהיתם פעם כיצד מסוגלת המערכת למיין את כל התוצאות בצורה כל כך מסודרת ומהירה? חשבתם לרגע מה ההיגיון שעומד מאחוריה? ובכן, כתיבת מאמרים היא המנות העדינה שמנסה לשכנע את מנוע החיפוש להקפיץ את האתר שלכם כמה שיותר גבוה במעלה הרשימה.

למה חשוב להיות ראשון?

ככל שתדורגו גבוה יותר ברשימה, כך הסיכוי שהאתר שלכם יהיה נצפה על ידי כמה שיותר אנשים. לעתים נדירות אתם פונים לדף השני ואנחנו מתערבים אתכם שלדף השלישי ברשימה מעולם לא הגעתם. כתיבת מאמרים היא סוג מסוים מאוד של כתיבה שמתאים את האתר שלכם למנוע החיפוש. הרעיון הוא שכמה שיותר אתרים יקשרו את עצמם לאתר שלכם ושהאתר שלכם יהיה מותאם לדרישות המנוע בצורה האופטימלית. התחום של קידום האתר נקרא בלעז seo- search engine optimization. כתיבת מאמרים היא נדבך חשוב בו.

כתיבת מאמרים – לא עניין של מה בכך

על מנת לבצע את הכתיבה בצורה האולטימטיבית חשוב להכיר את דרישות מנוע החיפוש. כתיבת מאמרים צריכה להתאים לדרך העבודה ועל כך הדעות בקרב המומחים אינן חלוקות. הדעות חלוקות בנוגע לאופן הפעולה של האלגוריתם של גוגל. באופן עקרוני מדובר על שמירה של צפיפות ביטויי מפתח מסוימים, על הדגשה של חלק מהביטויים, על הפסקאות בהן מותר או אסור לביטוי להופיע, על שיבוץ של מילות מפתח נוספות ועוד. הדבר החשוב ביותר בתחום של כתיבת מאמרים היא כתיבה שתעניין גם את הקורא כיוון שתוכן לא ערכי שמבוסס ברובו על מילות המפתח יאותר על ידי גוגל בנקל. כפי שאתם מבינים, מדבור על תחום שעדיף להשאיר בידי המקצוענים – חברות התוכן וקידום האתרים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 adsitecc

חברת Adsite מספקת שירותי פרסום באינטרנט הכוללים קידום אורגני וממומן במנועי החיפוש השונים. 


מאמרים נוספים מאת adsitecc
 
מה זה מרכזיות ip
עולם המרכזיות הטלפוניות עובר מהפכה, לא עוד מערכות גמלוניות ואיטיות, אלא מרכזיות IP המשלבות טכנולוגיה מתקדמת, מהירות, יעילות תוך התאמה אישית לצרכי העסק ואפשרות חיבור למערכות תקשורת נוספות לשם תיעוד וניהול המערכת התקשורתית של העסק בצורה אופטימלית.

אימון אישי בשיטת NLP
23/01/13 | NLP
כל אדם מעוניין לעשות שינויים בתחומים שונים בחייו ואימון NLP הוא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. אימון NLP מאפשר לכל אחד ואחת לחזור אחורה, לשחזר זיכרונות, לשנות את הרגשות המלווים את אותם זיכרונות וליצור מציאות חיים חדשה בהווה שתגרום לנו להיות מאושרים.

מתנות ללקוחות
מתנות ללקוחות נועדו לחזק את הקשר בין החברה או הספק ללקוח. ישנן הזדמנויות רבות לפנק לקוחות, למשל בימי ההולדת שלהם או באחד מן החגים. לקוח אשר מקבל מתנה מן החברה מרגיש שמעריכים את נאמנותו, גם מבלי לרכוש או לשם סכום כסף עבור שירות העסק.

מתנות לכנסים
איך ניתן להפוך כנס שגרתי ורגיל למדי לכנס שייזכר לטובה אצל המשתתפים? ובכן, התשובה פשוטה למדי - מתנות לכנסים. מדובר בגימיק מצויין שתפקידו לרצות את משתתפי הכנס ובכך להפוך אותם לקהל לקוחות נאמן.

למי מיועד ייעוץ שיווקי?
ייעוץ שיווקי מיועד למתכננים להקים עסק חדש, או לרכוש עסק קיים, וצריכים תכנית שיווקית.

איך מנקים ספות עור
על מנת ליהנות מהמראה שכבש אתכם מלכתחילה, חשוב מאוד לדעת איך מבצעים ניקוי ספות עור, על מנת לשמור עליה במצב טוב, בכדי שהיופי ההתחלתי שלה יישאר לשנים ארוכות.

איך מנקים ספות בד
במידה ויש ברשותנו ספה רגילה, איך מבצעים ניקוי ספות בד בצורה איכותית, שגם תשמור על המרקם המקורי, לא תגרום לצבע לדהות, אך גם לא תאפשר לכתמים ופגמים אחרים להעיב על המראה החיצוני של המקום בו אתם מעבירים את השעות היפות ביותר בחייכם?

כתיבת מאמרים על קצה המזלג
במאמר שלפניכם נעסוק בתחום שהולך ותופס תאוצה בעולם האינטרנט – כתיבת מאמרים. נסקור בקצרה את הטכניקות השונות ואת הרעיון שעומד מאחורי סוג זה של כתיבה באופן כללי ואת הקרקע לצמיחת התחום.

איך לבחור חברה לניקוי ספות בד?
מערכת הישיבה שלכם נראית קצת מוזנחת לאחרונה? כתמים השתלטו על ספות הבד שלכם? יש לכם ספת בד ישנה במצב מעולה שרק צריכה קצת ניקוי יסודי? בחירת חברת הניקוי הנכונה יכולה להיות ההבדל בין ספה שמטופלת ביד מקצועית לספה שנהרסה לחלוטין.

מוצרי קידום מכירות אמצעי אפקטיבי וחדשני
מוצרי קידום מכירות הינם אמצעי אפקטיבי חדשני המהווה כלי להגדלת פוטנציאל החשיפה של החברה המשתמשת בכלי זה על מנת להגדיל את מעגל הלקוחות שלה. נהוג להשתמש בהם במסגרת כנסים או תערוכות, במבצעי קידום המוניים...
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI