דף הבית עסקים שיווק ופרסום מוצרי קידום מכירות אמצעי אפקטיבי וחדשני
מוצרי קידום מכירות אמצעי אפקטיבי וחדשני
adsitecc 18/11/12 |  צפיות: 3636

מוצרי קידום מכירות הינם אמצעי אפקטיבי חדשני המהווה כלי להגדלת פוטנציאל החשיפה של החברה המשתמשת בכלי זה על מנת להגדיל את מעגל הלקוחות שלה. נהוג להשתמש בהם במסגרת כנסים או תערוכות, במבצעי קידום המוניים או לחלופין כחלק מאסטרטגית השיווק הממוקד מול הלקוח הבודד, כאמצעי לטיפוח מערכת היחסים אתו. ייעודם הוא להזכיר לאותו הלקוח בכל פעם שהוא משתמש באחד מן מוצרים הללו את החברה שטרחו להעניק לו מוצר במתנה. על מנת שחברה תוכל להעביר את המסר בכנס או בתערוכה באופן אפקטיבי, יש להקפיד לבחור מוצרים שיזהו את המוצר עם החברה, בנוסף, על המוצרים הללו חייב להיות הלוגו של החברה, על מנת להזכיר בכל פעם שהלקוח עושה שימוש במוצר, מי החברה אשר סיפקה מוצר זה. טבעו של האדם הוא לחוש סיפוק שהוא מוערך וחשוב עד למידה שמעניקים לו שי, ולו הקטן ביותר, ואין זה משנה מהו המוצר מבין כל מוצרי קידום מכירות האפשריים, עצם תשומת לב ולו הקטנה ביותר, תגרום לו, ללקוח לזכור כי מעניק השי מודע לקיומו.

מוצרי קידום מכירות: עצות לבחירת המוצר האופטימאלי

מוצרי קידום מכירות הם כאמור כלי פסיכולוגי ראשון במעלה להידוק הקשר של הלקוח עם החברה המעניקה לו אותם, ויתרה מכך, הם מהווים אמצעי גם להרחבת מעגל הלקוחות הקיים. האפקט השיווקי שלהם עצום ולכן מומלץ להקדיש מחשבה בטרם ניגשים לבחור אילו מבינם ישמשו למינוף השיווק. העצה הראשונה היא בחירת מוצרים שאכן נחוצים לאנשים. במקביל, לאור התחרות קשה בזירת העסקים, עולה הצורך למצוא מוצרים מקוריים שיסייעו למשוך את תשומת הלב של הלקוחות אליהם, ולא אל המתחרים. עליהם להיות מעוררי סקרנות, באמצעות חשיבה מחוץ לקופסה, ויעוררו תשומת לב בקרב הלקוחות הפוטנציאליים. השיטה בבחירת מוצרי פרסום היא לנסות ולחשוב מה הייתם אתם שמחים לקבל כשי. טיפ נוסף היא התאמת המוצרים הללו למוצרים או לשירותים שאתם מספקים, כמו עץ ריחני להפצת ריח ברכב, עם הלוגו שלכם, או מצילון ממותג במידה ואתם בעלי מוסך, מראה ממותגת במידה ואתם מספקים מוצרי איפור וכדומה.

אפקט החשיפה של מוצרי קידום המכירות

פרט מהותי נוסף הוא התאמת מוצרי קידום מכירות לקהל היעד. עט ממותג יוקרתי עם הטבעה אישית בתוך קופסה אלגנטית יהווה, לדוגמה, מתנה נפלאה בכנס מנהלים, בעוד שעט פשוט מודפס או כובע מצחייה עם הלוגו מעל יתאימו לחלוקה ביריד המוני. פרט נוסף עליו ראוי לשים את הדעת תדירות השימוש במוצר ומיקומו. ברור מאיליו כי ככל שהלקוח ירבה להשתמש בהם בתדירות גבוהה יותר, כך הוא ייזכר באותה התדירות במעניק השי. כמו כן, מוצרים כדוגמת שעוני קיר עם הלוגו שלכם מעל על מנת לשמר לקוחות, לדוגמה, יוצבו במרבית המקרים על הקיר במשרד הלקוח אשר קיבל את שעון הקיר. לכאורה עניין בנאלי ופשוט, ואולם קיים כאן אפקט משמעותי מצטבר, כאשר כל הלקוחות כמו גם שאר הסובבים של הלקוח לו הוענק השעון ייחשפו אף הם אל המוצר, וגם אצלם תהייה השפעה מחלחלת אל תת המודע שלהם מבלי משים. אלו הם רעיונות בודדים. במידה ואתם זקוקים לסיוע בכל הקשור לנושא, אנא צרו קשר או השאירו כאן את הודעתכם, ואנו נשמח לסייע לכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 adsitecc

חברת Adsite מספקת שירותי פרסום באינטרנט הכוללים קידום אורגני וממומן במנועי החיפוש השונים. 


מאמרים נוספים מאת adsitecc
 
מה זה מרכזיות ip
עולם המרכזיות הטלפוניות עובר מהפכה, לא עוד מערכות גמלוניות ואיטיות, אלא מרכזיות IP המשלבות טכנולוגיה מתקדמת, מהירות, יעילות תוך התאמה אישית לצרכי העסק ואפשרות חיבור למערכות תקשורת נוספות לשם תיעוד וניהול המערכת התקשורתית של העסק בצורה אופטימלית.

אימון אישי בשיטת NLP
23/01/13 | NLP
כל אדם מעוניין לעשות שינויים בתחומים שונים בחייו ואימון NLP הוא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. אימון NLP מאפשר לכל אחד ואחת לחזור אחורה, לשחזר זיכרונות, לשנות את הרגשות המלווים את אותם זיכרונות וליצור מציאות חיים חדשה בהווה שתגרום לנו להיות מאושרים.

מתנות ללקוחות
מתנות ללקוחות נועדו לחזק את הקשר בין החברה או הספק ללקוח. ישנן הזדמנויות רבות לפנק לקוחות, למשל בימי ההולדת שלהם או באחד מן החגים. לקוח אשר מקבל מתנה מן החברה מרגיש שמעריכים את נאמנותו, גם מבלי לרכוש או לשם סכום כסף עבור שירות העסק.

מתנות לכנסים
איך ניתן להפוך כנס שגרתי ורגיל למדי לכנס שייזכר לטובה אצל המשתתפים? ובכן, התשובה פשוטה למדי - מתנות לכנסים. מדובר בגימיק מצויין שתפקידו לרצות את משתתפי הכנס ובכך להפוך אותם לקהל לקוחות נאמן.

למי מיועד ייעוץ שיווקי?
ייעוץ שיווקי מיועד למתכננים להקים עסק חדש, או לרכוש עסק קיים, וצריכים תכנית שיווקית.

איך מנקים ספות עור
על מנת ליהנות מהמראה שכבש אתכם מלכתחילה, חשוב מאוד לדעת איך מבצעים ניקוי ספות עור, על מנת לשמור עליה במצב טוב, בכדי שהיופי ההתחלתי שלה יישאר לשנים ארוכות.

איך מנקים ספות בד
במידה ויש ברשותנו ספה רגילה, איך מבצעים ניקוי ספות בד בצורה איכותית, שגם תשמור על המרקם המקורי, לא תגרום לצבע לדהות, אך גם לא תאפשר לכתמים ופגמים אחרים להעיב על המראה החיצוני של המקום בו אתם מעבירים את השעות היפות ביותר בחייכם?

כתיבת מאמרים על קצה המזלג
במאמר שלפניכם נעסוק בתחום שהולך ותופס תאוצה בעולם האינטרנט – כתיבת מאמרים. נסקור בקצרה את הטכניקות השונות ואת הרעיון שעומד מאחורי סוג זה של כתיבה באופן כללי ואת הקרקע לצמיחת התחום.

איך לבחור חברה לניקוי ספות בד?
מערכת הישיבה שלכם נראית קצת מוזנחת לאחרונה? כתמים השתלטו על ספות הבד שלכם? יש לכם ספת בד ישנה במצב מעולה שרק צריכה קצת ניקוי יסודי? בחירת חברת הניקוי הנכונה יכולה להיות ההבדל בין ספה שמטופלת ביד מקצועית לספה שנהרסה לחלוטין.

מוצרי קידום מכירות אמצעי אפקטיבי וחדשני
מוצרי קידום מכירות הינם אמצעי אפקטיבי חדשני המהווה כלי להגדלת פוטנציאל החשיפה של החברה המשתמשת בכלי זה על מנת להגדיל את מעגל הלקוחות שלה. נהוג להשתמש בהם במסגרת כנסים או תערוכות, במבצעי קידום המוניים...
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI