דף הבית נשים העצמת נשים סדנת יוגה צחוק לנשים
סדנת יוגה צחוק לנשים
לילך כהן 10/09/12 |  צפיות: 10294

 

כמה זמן כבר לא צחקת

לנשים יש עולם שלם של מחויבויות והן מרגישות לעתים כיצד הן מתחילות לכרוע תחת העומס הרב שבו הן נתונות. אין ספק שבין אם מדובר באשת קריירה ובין אם מדובר במי שמנהלת את משק הבית לתפארת הרי שלכל אחת מגיע לצחוק כפי שלא צחקה מזה זמן רב. די ברור שאסור לחיים להביא אותנו למצב שבו אנו לא מקפידים לחייך ולהרגיש כיצד רבים מחייכים אלינו בחזרה.

במסגרת מרשימה של סדנת יוגה צחוק לנשים אפשר להכיר את העולם של היוגה בצורה הרבה יותר מדהימה. מי שמעוניינת לראות כיצד הצחוק יפה לבריאות וכיצד הוא תורם להרגשה הכללית שלה יכולה לגלות את עולם הצחוק של היוגה ולהבין מיד עד כמה היה מיותר לחכות המון זמן ולהימנע מפעילות כל כך מיוחדת וחיובית.

המון אפשרויות לצחוק בקול

בית, עבודה, מטבח, ילדים, בעל... כולם צריכים את האישה המודרנית של היום, אבל נראה כי האישה עצמה צריכה את עצמה על מנת שתוכל להרגיש כיצד היא ממצה את חייה. לכן סדנת יוגה צחוק לנשים היא הרבה יותר מפעילות זמנית של צחוק מטורף אלא שהיא מתגמלת בצורות שונות את כל מי שמבינה עד כמה היא חייבת לעצמה ועד כמה מגיע לה ליהנות מרגעים רבים בחייה.

כך אפשר לראות כיצד אלה המגיעות אל סדנא איכותית וממצה מרגישות נוח כשמוצע להן לצחוק, לרקוד, לשחק ולעשות כל שטות שעולה להן בראש. סדנת יוגה צחוק לנשים היא המקום המושלם להרגיש כמו ילדה ולהיזכר ברגשות החיוביים והמשוחררים שהיו לכן. בין אם מגיעים לבד ובין אם זה עם חברות הרי שהחוויה הולכת להיות מיוחדת מאוד.

קשה להאמין כמה זה קל וכמה זה מחזק

לצחוק יש יכולת עצומה להפיג מתחים ולסלק רגשות שליליים רבים. לכן מי מאתנו לא ישמח לצחוק הרבה ולהרגיש כיצד הוא לא עושה צחוק מעצמו אלא תורם לכך שהוא יכול להתמודד עם לא מעט מצבים. הסביבה שלנו יכולה להיות כזו שמונעת מאתנו שמחה או שהיא מגבילה אותנו במקרים מסוימים ולכן חשוב למצוא פתרונות מיוחדים להתמודד עם כך.

גם תוך התייחסות לכך שבגילאים מסוימים נחלשת המערכת החיסונית של גופנו אפשר לראות עד כמה סדנת יוגה צחוק לנשים יכולה להציע סוג של עזרה. ככה זה כשהצחוק עוזר להגדיל את רמת הנוגדנים בגוף ובכך הוא מאפשר להם לבצע את תפקידם בהגנה מול חיידקים או וירוסים שונים. אם כך, נראה שלסדנא נהדרת זו יש רק דברים חיוביים להציע עבור כל אישה בישראל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לילך כהן


 


מאמרים נוספים מאת לילך כהן
 
יעוץ זוגי
על מנת לשפר את איכות הזוגיות שלהם ואת איכות חייהם בכלל מרגישים זוגות רבים כיצד עליהם לבצע מהלכים חשובים וצעדים נכונים.

משבר בזוגיות
את המשפט "אף אחד לא מלקק דבש בחיים" כולנו מכירים. נראה כי הדבר נכון גם לגבי זוגיות מאחר ובפעמים רבות למרות כוונות טובות של שני בני הזוג נוצרים חיכוכים לא נעימים שיכולים רק להזיק.

ייעוץ זוגי
בני זוג רבים חושבים שהם עושים את הכול נכון. לכן הם מופתעים לגלות לעתים כיצד אין כל הסכמה בינם לבין השותף לחיים או כיצד הם מגיעים לחיכוך מר בעקבות דבר פעוט.

טיפול זוגי
בלא מעט פעמים אפשר לראות כיצד מערכת יחסית מסוימת נתקעת לה והיא זקוקה לרענון או להתנעה מחדש,

הפעלות לימי הולדת
ברגע שמתקרב יום ההולדת אנו מנסים לעשות פעולות שונות על מנת להבטיח את ההנאה ממנו.

מיטת מעבר
17/10/12 | הורות
ברגעים רבים של חיי התינוק אנו מזהים כיצד יש לבצע מהלכים שונים על מנת לעזור לו. בכל חודש וחודשו אפשר לראות כיצד על התינוק עוברים שיוניים רבים וכיצד הוא מתפתח מול עינינו.

מיטה לגיל שנתיים
17/10/12 | הורות
חודשים מספר לאחר לידתו מתחיל הילד להתפתח ולבצע פעולות שונות.

מיטת מעבר לתינוק
17/10/12 | הורות
חייו של התינוק נראים לנו לעתים כשגרתיים או ככאלו שמתנהלים להם על מי מנוחות.

סדנא לחשיבה חיובית
לא אחת אנו רואים כיצד גישה שלילית אינה מביאה אותנו למקומות טובים והיא בעצם מונעת מאתנו הצלחה או מימוש שאיפות שונות.

סדנאות צחוק ליום הולדת
הגעתו שלו יום ההולדת מסמנת גם חיפושים אחר אטרקציה מיוחדת שתהפוך את המסיבה לכזו שבה כולם ייהנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI