דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פיתוח אתרים האתר שלי
האתר שלי
ספיר קוסקי 05/08/12 |  צפיות: 3842

כמעט כל עולמנו היום מושתת על האינטרנט. בעל חברה מסוימת ללא אתר אינטרנט משלו, נראה לנו מוזר ואף מחשיד אותנו. אתר אינטרנט מעבר היותו אתר מידע הוא הפנים של החברה שלנו, של העסק שלנו, איך שאנחנו מציגים את עצמנו ומוכרים את עצמנו ככה יתייחסו אלינו. לכן חשוב ביותר לבנות אתר אינטרנט שישקף את כל הדברים שחשוב לנו להגדיש בחברה/ בעסק שלנו ואותם למקד ולקדם בערוצי התקשורת השונים ובאינטרנט בראש ובראשונה.

על מנת להיות עם יד על הדופק לגבי התפתחות והתקדמות האתר שלנו והתוצאות שהוא מניב יש לרכוש מערכות ניהול אתרים, שנותנת לנו את אופציית המעקב אחר האתר שלנו, עוזרת לנו לדעת אם יש צורך בשיפורו ובמה הלקוחות שלנו או סתם אנשים שצופים מתעניינים יותר וכך לפתח את קו המחשבה בנוגע לדבר ואף לקדמו.

בניית אתר מצריכה מאתנו לא מעט זמן וידע, לכן חשוב לעשות זאת בחוכמה ולנהל נכון את הזמן שלנו. ואם אנחנו לא מספיק בקיעים בנושא עדיף שניתן למישהו המבין יותר מאתנו לעשות עבורנו את הבנייה. בניית אתרים מורכבים מתנהלת באופן שוטף על ידי חברות העוסקות בקידום אתרים או עוסקות בבניית אתרים בלבד בנושאים ספציפיים.

בניית האתר מתרחשת בהתאם להוראות הלקוח, מה הוא המסר אותו הוא רוצה להעביר באתרו ולאיזה קהל יעד הוא מכוון את האתר, מידע זה יעזור לבונה האתר להבין בדיוק מה אתה מצפה ממנו ולעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר. בניית אתרים מתקדמים לדוגמא עורכת יותר זמן ולכן אם אתה זקוק לאתר שיעלה באופן מידי רצוי להעלות אתר ניסיוני קודם לכן ולאפשר לבונה האתרים לעשות את עבודתו עם האתר המתקדם. כך אתה חוסך לעצמך זמן בחוסר פרסום באינטרנט וגם נותן לבונה האתרים לעשות את העבודה שלו ברוגע ושלווה שתצא הכי מדויקת שיכולה להיות.

אז אם אתה בעל עסק משגשג חשוב שתחשוב על הדברים הללו בקפידה, אין לדעת מה יביא עמו האתר, אולי הוא יפתח בפנייך ערוצים חדשים ואולי יביא עמו לקוחות נוספים, אבל דבר אחד בטוח זה יראה את הפנים שלך, את מהלך העבודה שלך וכמובן את היושר שלך, שיהיה בהצלחה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ספיר קוסקי


 


מאמרים נוספים מאת ספיר קוסקי
 
מגמה בענף האירועים: השכרת דוכני מזון ושתייה
בענף האירועים מסתמנת כבר זמן מה מגמה בולטת, והיא השכרת דוכני מזון ושתייה. לא משנה מה האירוע, הדוכנים יקלו על כולם- עליכם ובעיקר על האורחים.

ייעוץ ארגוני – תחום הצובר תאוצה בשנים האחרונות
ייעוץ ארגוני, מסייע באמצעות הכלים שלו לעובדים ולמנהל להצליח. האבחון שיועץ ארגוני מבצע, דומים לאבחון של רופא..

מהו בית אבות טוב?
09/08/12 | גיל הזהב
בית אבות טוב הוא בית אבות שהקשישים מרגישים בו בנוח מתבטאים כיצד שרוצים ומרגישים כמעט כמו בבית, גם אם לא מדובר בסביבה הטבעית שלהם.

לאן הפסיכיאטרים מובילים אותנו?
אם לא ננסה לא נדע, טיפול בנפש שלנו חשוב מאוד, נפש בריאה בגוף בריא, חשוב לדעת כיצד לטפל ואצל מי.

כתיבה מאומנת
אנשים רבים רוצים להעביר את הידע שלהם בכתיבה לאחרים ולא יודעים כיצד לעשות זאת, לכן, בא הרעיון של הקופירייטינג - כתיבה רעיונית.

וילון מוסיף המון
08/08/12 | ריהוט
כאשר מעצבים את הבית חשוב לבחור וילון מתאים , לשמירת האחדות, החמימות של הבית ואחוות המשפחה כולה, וילון מוסיף המון.

גן שלנו מה נחמד הוא
08/08/12 | הורות
גן מוצלח הינו גן מלא משחקים וצעצועים מכל המינים ומכל הסוגים, למען העסקת הקטנטנים והעשרת הידע שלהם בעולם שלנו הגדולים.

בר מאובזר
אם אתם רוצים להפתיע באירוע שלכם, עשו זאת עם הדבר שהכי ישמח את האורחים שלכם. שתייה מכל טוב יכולה לעשות את העבודה כראוי.

אירוע פרוע
כאשר אנחנו חוגגים אירוע אנחנו רוצים שהוא יהיה הכי טוב משל כולם ולא שגרתי, משהו שידברו עליו גם אחרים שייגמר.

האתר שלי
אם יש ברשותי עסק מצליח, חשובה ביותר גם ההפצה שלו בערוצי התקשורת, והדרך הטובה והמהירה ביותר היא בניית אתר אינטרנט משלי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI