דף הבית תחבורה ורכב רכב ג'יפ- מה לי ולך?
ג'יפ- מה לי ולך?
aviater mocalem 23/07/12 |  צפיות: 2994

מה אנחנו בעצם מחפשים כשאנו קונים רכב?

כלאחד מגיע בסיכומו של דבר לרגע בו הוא רוכש רכב ואז מתחילות להשאל השאלות.איזה רכב, מאיזה סוג, חברה, שנתון וכן הלאה. אולם שאלה נוספת שמככבת בשניםהאחרונות היא- הג'יפ. הג'יפים פשטו בתוך חיינו בשנים האחרונות ומאז נדמה כיכל אדם שני בישראל מחזיק ג'יפ.

הישראליםהבינו כבר ממזמן את היתרונות שיש לג'יפ, אולי לפני שאר העולם. היתרונות שלהג'יפ ידועים, הג'יפ גבוה יותר משאר הרכבים ולכן מקנה תחושה של בטחון. כמוכן הג'יפ רחב יותר ולכן אפשר תא נוסעים מרווח יותר. דבר אשר חשוב לרובהאנשים ובעיקר אם הם בעלי משפחה. מעבר לכך שהג'יפ גדול וגבוה יותר, לרכבמסוג ג'יפ יש שליטה טובה יותר על הכביש, גם מסיבה זו הג'יפ מקנה יותר בטחוןלנהג ולנוסעים שבו.

אחדהפרמטרים החשובים ביותר הם הבטחון ובייחוד על הכביש, לפי עניות דעתי, לפנישמגיעים לרגע ההחלטה יש לשאול מה בדיוק הם צרכיי הנהג- האם הוא מבצענסיעות ארוכות או קצרות, בכבישים פקוקים או פתוחים, האם יש לו משפחה או לא,האם הוא אוהב לטייל ולכן גם זקוק לג'יפ? כל השאלות האלו חשובות משום שהןיכולות לכוון בצורה נכונה יותר את הצרכן כלפי הרכב המתאים לו. אין ספקשלג'יפ יתרונות נוספים כמו סמל סטטוס וכן הלאה, אך השאלה הם באמת יעשה בושימוש נכון.

בסיכומושל דבר ניתן כבר לקבוע כי הג'יפים כבשו את העולם ואת ישראל בפרט. אי אפשרלעלות על הכביש מבלי לראות מספר ענף של ג'יפים המשייטים סביבך. אל תשכחולבצע סקר שוק לפני שאתם מבצעים את רכישת הרכב הפרטי או הג'יפ, בדקובאינטרנט ובמספר לוחות מחירי רכבים לפני שאתם מבצעים החלטה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 aviater mocalem


 


מאמרים נוספים מאת aviater mocalem
 
מלונות בתל אביב
27/09/12 | בתי מלון
כבר שנים שתל אביב נחשבת לעיר הלבנה, העיר שאיננה עוצרת לרגע, משום כך שמה נישא לפניה בכל העולם. תל אביב הפכה בשנים האחרונות לעיר הנחשבת כליברלית, פלורליסטית, פתוחה ואומנותית. הקבלה שלה את הקהילות השוני והאופי הקוסמופוליטי שלה מאפשר לתיירים רבים ושונים מכל העולם להגיע ולחוות את החוויה הכל כך מיוחדת הזאת של נופש בתל אביב.

בנית אתרים מהירה
בנית אתרים הפכה בשנים האחרונות לתחום שכל אחד רוצה לקחת חלק ממנו. הסיבות לכך רבות ומגוונות אך גם ברורות. ישנם היום המוני אתרי אינטרנט המאפשרים בנייה זריזה ומהירה של אתרי אינטרנט. אולם על מנת לבנות אתר מסוג כזה, על המשתמש להיות בעל זיקה מנימילית לעולם האינטרנט. מה שכן, בתחום בנית אתרים, ניתנת האפשרות לבניית אתר גם לאנשים שלא מבינים בתחום האינטרנט.

הקמת אתרים
הקמת אתרים הפכה להיות היום שם דבר. בייחוד כיוון שהתחום נפתח, וכמעט כל אחד היום יכול לבצע הקמת אתרים לבדו.

הרחקת יונים- מתי צצה הבעיה
פעם היונים לא נחשבו כמשהו לא טוב במדינת ישראל, היונים ואזרחי ישראל ישבו בשלום. אולם בתקופה האחרונה קיימת התחושה שהיונים הפכו טרדה אמיתית. הנימוק שהיונים צמחו לטרדה היא ברורה, אחד הגורמים החשובים בפרט לבן האנוש הוא הניקיון. אף על פי ש היונים נחוות כחיות חמודות כחיות הן לא נקיות במאום.

הרחקת יונים-מה הבעיה?
בעבר היונים לא נחשבו כדבר בעייתי בישראל, היונים ואנחנו התגוררו בשלום. אך בתקופה האחרונה התעוררה ההרגשה שהיונים צמחו צרה רצינית.

הרחקת יונים- מה הכוונה
פעם היונים לא נחשבו כדבר בעייתי במדינתנו, היונים ואנחנו ישבו בשלום. אך בשנים האחרונות ישנה המחשבה שהיונים הפכו צרה רצינית. הנימוק שהיונים צמחו לטרדה היא ברורה, אחד הדברים החשובים ביותר לבן האנוש הוא האסתטיקה.

הרחקת יונים
בעבר היונים לא היוו כמקור לבעיה בישראל, היונים ואנחנו התגוררו בשקט. אבל בימינו ישנה המחשבה שהיונים נהיו צרה אמיתית.

מתנות לראש השנה
מתנות לראש השנה הפכו להיות דבר מה משמעותי. כרגע אנו עומדים לפני תקופת החגים, ויש להתארגן לכך בהתאם. במאמר הבא אנסה לתת לכם מספר עצות בנוגע לקניית מתנות לראש השנה בדרך הנכונה.

הרחקת יונים
הפחד העיקרי של הפרטים בחברה הוא מחלות, ובפרט חיידקים אלימים שהיונים נושאות בתוך אבריהן. לכן צמחה המחשבה לביצוע הרחקת יונים לצמיתות.

ג'יפ- מה לי ולך?
23/07/12 | רכב
כל אחד מגיע בסיכומו של דבר לרגע בו הוא רוכש רכב ואז מתחילות להשאל השאלות. איזה רכב, מאיזה סוג, חברה, שנתון וכן הלאה. אולם שאלה נוספת שמככבת בשנים האחרונות היא- הג'יפ. הג'יפים פשטו בתוך חיינו בשנים האחרונות ומאז נדמה כי כל אדם שני בישראל מחזיק ג'יפ.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI