דף הבית חוק ומשפט תרגום משפטי נוטריון ותפקידו
נוטריון ותפקידו
הדס כהן 12/07/12 |  צפיות: 3825

נוטריון זהו אדם המתמחה בתחום המשפט, אשר תפקידיו מגוונים וכוללים חתימה על אישורים נוטריונים למסמכים אשר עברו תרגום נוטריון וחתימה על אישורי נוטריון המעניקים תוקף להצהרת מתרגמים, במידה והנוטריון עצמו לא ביצע תרגום לאותם מסמכים. כיצד אדם רשאי לעסוק במקצוע זה? קודם כל עליו להיות בעל וותק בתחום המשפטים, אשר עולה על עשר שנים, על מנת להבטיח כי אותו נוטריון בקיא בכל הסוגיות המשפטיות הדרושות לשם הענקת אישורים נוטריונים כנדרש. שנית, עליו לדעת מספר רב ככל האפשר של שפות, ברמה המספיקה לחתימה על אישורי נוטריון למסמכים בשפות זרות אשר להם הוא יבצע תרגום נוטריון לעברית. שלישית, אדם במקצוע הזה יכול לעבוד בשיתוף עם כמה נוטריונים על מנת להגדיל את מאגר הלקוחות שלו וכן לפתוח שותפות עם חברת תרגום המציעה תרגום לשפות אותן הוא אינו מכיר. במקרה זה, תפקיד אותו נוטריון הוא לחתום על אישור הצהרת המתרגם המעניק למסמכים תוקף משפטי.

תחת ידיו של משרד נוטריונים עובר מגוון רחב של מסמכים, החל מתעודות לידה ונישואין, וכלה בדרכונים ומרשמים רפואיים הנחוצים לאנשים על מנת שיוכלו לטייל, ללמוד, לבקר משפחה או לעבוד בחו"ל. לא חשוב לשם אילו מהמקרים הללו אתם נדרשים להשתמש בשירותיו של נוטריון, כדאי שתדעו היכן נמצא משרד נוטריונים איכותי אשר יכול לספק לכם אישורים נוטריונים בעזרת תרגום נוטריון, או לחתום על אישורי נוטריון לעבודת מתרגמים הנעשים על המסמכים שלכם.

את אותם משרדי נוטריון בוודאי תמצאו בערים הגדולות, ופרטים מדויקים עליהם ניתן למצוא באינטרנט באתרים אותם הקים כל משרד על מנת להקל על לקוחותיו ליצור עמו קשר, תוך שכל המידע אודותיו נמצא לנגד עיניהם - השירותים שהוא מעניק, כולל אישורי נוטריון למסמכים להם ביצע תרגום נוטריון וחתימה על אישורים נוטריונים לדרכונים אותם חברה חיצונית תרגמה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI