דף הבית חוק ומשפט משפחה עורך דין לגירושין
עורך דין לגירושין
אופיר בן צור 10/06/12 |  צפיות: 3159

עורך דין לגירושין

גירושין הינו הליך טעון רגשית וארוך, אשר עלול להיות מסועף ביותר, ולעיתים אף להגיע לפסים אישיים מכאיבים ביותר. בעת הליך זה חיוני ביותר להיעזר בסיוע משפטי מקצועי של עורך דין לגירושין. עורך דין לגירושין מכיר את הרקע המקצועי, התקדימים, החוקים, וכל הדרוש על-מנת להבטיח את עמדתכם בעת הדיון המשפטי וחתימת הסכם גירושין.

מהן הסיבות הנפוצות כיום לגירושין ?

הסטטיסטיקה לגבי זוגות המתגרשים בישראל מצביעה על עלייה חדה שהולכת וגדלה עם הזמן. עילות הגירושין הנפוצות היום מצד הגברים הינן מגוונות. בין סיבות אלו קיימות "עבירה על הדת היהודית", שמשמעה התנהגות בפריצות או באלימות כלפי הבעל, "עבירה על דת משה", שלפיה האישה מנסה במתכוון לגרום לבעל לעבור על איסורי התורה, כמו-כן לעיתים רבות גברים מבקשים גט בטענה שהאישה סובלת ממחלת נפש, או בעקבות מומים גופניים שגורמים לעקרות.

הסיבות הנפוצות לגירושין מצד הנשים כוללות את טיעון "הבעל המורד", זה שאיננו מקיים יחסי מין עם אשתו ללא סיבה מוצדקת. מעבר לכך, נשים נוטות לפנות לגירושין בעקבות עילה של אלימות בבית, בגידות חוזרות ונשנות, קיומם של מומים אשר מונעים את הפוריות של הבעל, או קיומה של מחלת נפש כלשהי אשר מכבידה על החיים עימו.

חלוקת רכוש בעת גירושין

אחת הסיבות העיקריות לפנייה לייעוץ משפטי אצל עורך דין לגירושין, הינה חלוקת הרכוש לאחר הגירושין. אם נחתם קודם בין הצדדים הסכם ממון, ההליך יהיה די פשוט ויעקוב אחר סעיפי ההסכם. אולם במידה ולא נחתם הסכם ממון, יש צורך בדיון בבית-המשפט על חלוקת הרכוש: במידה והזוג התחתן לאחר תוקף כניסת החוק ליחסי ממון בין בני זוג (1974), ובכל-זאת לא חתם על הסכם ממון, נערך איזון משאבים של כל אחד מהם.

הנה אם כן, המדובר בתחום מסובך ומורכב, אשר עלול להוביל פעמים רבות להפסדים גדולים של מי מהצדדים ולנזקים בלתי הפיכים. לפיכך, מומלץ לפנות לעורך דין לגירושין מקצועי ובעל ניסיון, אשר ידע לנווט את הספינה לכיוון הרצוי ולמזער את נזקיו של הלקוח ככל שניתן בעת הגירושין.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אופיר בן צור


 


מאמרים נוספים מאת אופיר בן צור
 
רעיונות לטיולי סוסים
01/12/12 | אטרקציות
אם בא לכם להפתיע את עצמכם ואת המכרים, חברים ואהובים שלכם אולי תבחרו בטיול סוסים אתגרי עמם. מערכת היחסים הקוסמית בין בן האדם לסוס הולכת שנים רבות אחורה ולכן טיולי סוסים גורמים לאנשים להרגיש בנוח וברגיעה מוחלטת.

חוויות מהנות בשילוב אטרקציות
28/11/12 | אטרקציות
זוגות בינונו אשר מחפשים אחר אטרקציות תיירותיות חדשות ומבוקשות. ניתן למצוא מגוון רחב של אטרקציות מסוג זה כגון: הפלגות רמנטיות, טיסות רומנטיות, ספא סוגי רומנטי ומפנק, טיולי סוסים וכ'ו. כמו כן, אופיוציות שונות אלה של חוויות מדהימות ניתן גם לשלב כמו למשל שילוב של ספא רומנטי זוגי והפלגה מפנקת ועוד ועוד...

שעוני ברייטלינג
19/11/12 | קניות
כחובב מושבע של שענות ושעונים, הייתי בטוח שאני מכיר את כל מגוון השוק הקיים בתחום, ובוודאי ובוודאי, שבצחום שעוני היוקרה כבר אין לאף אחד מה לחדש לי. נתקלתי לאחרונה במותג שעוני יוקרה שאינו חדש, בלשון המעטה, אולם תרם נתקלתי בו מקרוב. אני מדבר, כמובן, על שעוני ברייטלינג. אני יודע הרבה על שעונים ועל אופן הפעולה שלהם, ולכן הייתי מופע מאוד על כך שאני לא מכיר לעומק את שעוני ברייטלינג.

שינויים בתחום מכשירי שמיעה
17/11/12 | צרכנות
במאמר שה נעסוק בשאלות ונושאים כגון: כיצד נדע איזה מכשיר מתאים לנו באופן אופטימאלי? ואיזה חידושים אחרונים קיימים בתחום מכשירים אלה. בתחילת שנת 2011 החל משרד הבריאות לממן את רכישת מכשירי שמיעה, ולכן שימוש בהם הפך נגיש ואפשרי עבור אנשים רבים.

טלפון חכם העונה לשם סמארטפון
כיום ניתן לראות בשוק הסלולר יותר ויותר טלפונים חכמים המוגדרים ופחות מכשירי סלולר המשמשים אך ורק לביצוע שיחות. והרי שבעידן שבו קיימים יותר ויותר סמארטפונים מתקדמים כמו למשל נקסוס וואן, אייפון ועוד אשר תופסים נתח שוק רחב קיים הצורך בפורטלים אשר יסייעו וייספקו אינפורמציה אודות מכשירים אלה ולאו דווקא פורטלים אשר יסכמו מהם החידושים בנושא אלה שייתן מענה במונחי ייסוד הקשורים לתחום זה.

חשפניות למסיבת רווקים – משדרגים את ההנאה
16/11/12 | נשים - אחר
את אלפי מסיבות הרווקים המתקיימות ברחבי הארץ מדי יום, ניתן לחלק לשניים: לא, לא התכוונו לכאלו שיש בהם בשר לעומת אלו בהם מסתפקים בפיצות; גם לא דיברנו על וילות לעומת לופטים. הכוונה היא לכאלו אליהן הוזמנו חשפניות, לעומת אלו בהן העדיפו החבר'ה ערב גברי משעמם ופשוט למדי.

הפקת מסיבת רווקים מוצלחת
לא כל יום חבר מתחתן וזו בהחלט סיבה למסיבה, כדי לציין את השינוי המשמעותי הזה צריך לתכנן. כמה נקודות חשובות שצריך להתחשב בהן כדי לארגן מסיבת רווקים מוצלחת. כי גם אם אתם יודעים מהן האטרקציות שתשלבו באירוע , מסיבת רווקים איכותית תלויה במידה רבה בבחירת מקום שמתאים לאופי האירוע ומספר המשתתפים, הכול שאלה של איך אתם והחתן בפרט אוהבים לחגוג.

חשפנית לאירוע
אם חשבתם שלבחור רכב חדש או מלון לחופשה זה עניין מסובך, כנראה שמעולם עוד לא יצא לכם להזמין חשפניות. ההחלטה להזמין חשפנית למסיבת הרווקים או ליום ההולדת שלכם היא בהחלט החלטה חכמה ומהנה, אבל הדרך אל האושר עוד רצופה בהתלבטויות ארוכות.

כיצד להרכיב עדשות מגע בצורה נכונה
בקרב אנשים אשר מרכיבים עדשות מגע עולה תהייה נפוצה והיא השאלה מתי וכל כמה זמן צריך להחליף את עדשות המגע. כמו כן, חשוב מאוד לבצע את החלפת העדשות בהתאם ללוח הזמנים הנכון. וזאת על מנת שהעיניים תהיינה בריאות ויחושו בנוח.

תכשיטים איכותיים אפשר גם מחרוזים
15/11/12 | עיצוב
לייצר תכשיטים או יותר נכון לומר, לעצב תכשיטים, היה בעבר תחום עיסוק שעבר מדור לדור, או שהיה נחלתם של אומנים בלבד. שכן דרוש דיוק רב ומומחיות גדולה בטכניקות של ייצור תכשיטים, מעבר לפן האסתטי העיצובי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI