דף הבית ספורט וכושר גופני דיאטה דיאטה - עשו לכם נס חנוכה משלכם
דיאטה - עשו לכם נס חנוכה משלכם
ענת לובלינסקי-אינדיך 21/12/08 |  צפיות: 3211

תמיד אומרים שניסים פשוט קורים אי אפשר לגרום להם לקרות, אני לעומת זאת, מאמינה שכדי שיקרו לנו דברים בחיים אנחנו צריכים לגרום להם לקרות ואם אנחנו רוצים לעבור את חג החנוכה בשלום מבלי לתת לשמן להשתלט עלינו אנחנו צריכים לקחת אחריות על זה ולצור לעצמנו את נס החנוכה שלנו. אם אתם תחליטו מתי אתם רוצים לפנק את עצמכם במאכלי החג, באיזה אירוע הכי שווה לאכול וכמה מכל דבר אתם מעוניינים לאכול, אני בטוחה שבסוף החג תוכלו להיות גאים בעצמכם על כך שלקחתם אחריות על החיים שלכם והייתם בשליטה והנס יהיה שהמחוג על המשקל לא יראה שהעלתם.

אז איך אפשר לצור נס חנוכה ולא להרוס את הדיאטה?

כמו שכבר אמרתי, זה לא שאסור לכם לאכול בחנוכה ממאכלי החג בהחלט מותר לכם ואף רצוי, העניין הוא להחליט מתי וכמה ולעמוד בזה. ברגע שתגידו לעצמכם שמותר לכם לאכול ואתם רק צריכים לבחור בשביל לעשות משהו טוב לעצמכם, יהיה לכם הרבה יותר קל לעמוד בזה והרווח בסוף יהיה שלכם!

מעבר לזה, אם אתם מארחים להדלקת הנרות אצלכם בבית, תוכלו לדאוג שיהיו מאכלי חג שגם אתם יכולים לאכול מבלי להרוס את הדיאטה. לביבות אפויות בתנור ולידם סלט ירקות עשיר זה פתרון מצוין.

גם אם אתם מתארחים, תוכלו להביא עמכם למארחת לביבות אפויות בתנור, אני בטוחה שהיא תודה לכם על כך ולכם יהיה מה לאכול.

לי תמיד עוזר שאני מזכירה לעצמי את כמויות השמן שנספגות בתוך הסופגניות והלביבות ואת ההרגשה הרעה שמרגישים אחרי שאוכלים מהם בלי שליטה. אם אני מצליחה להזכיר לעצמי את זה שנייה לפני שאני מתכוונת לאכול, זה עוזר לי לוותר עליהם ולבחור לעשות לעצמי טוב.

לפעמים אנחנו מרגישים שעצם הוויתור הוא מאוד קשה, שאנחנו מסכנים אם אנחנו לא יכולים לאכול כמו כולם ושהיינו רוצים לאכול הכל מבלי להעלות במשקל. מרוב שאנחנו מרגישים מסכנים אנחנו הולכים לאכול כדי לפצות את עצמנו על המסכנות ואז מרגישים אשמים וכועסים על עצמנו ומהכעס הולכים לאכול וכו'... אם רק הייתם מזכירים לעצמכם שאתם ממש לא מסכנים ושאתם עושים משהו טוב עבור עצמכם כי אתם רוצים להרגיש יותר טוב עם הגוף שלכם ושהרווח בסוף החג מכך שלא עליתם במשקל הוא שלכם, אז היה לכם הרבה יותר קל לעשות את הבחירות הנכונות עבור עצמכם ולצור לכם את נס חנוכה שלכם!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ענת לובלינסקי-אינדיך

ענת לובלינסקי - אימון אישי לדיאטה

דיאטה - אימון דיאטה אישי 


מאמרים נוספים מאת ענת לובלינסקי-אינדיך
 
דיאטה ותזונה נכונה בזמן טיפולי פוריות
טיפולי פוריות וניסיונות חוזרים להרות יכולים להשפיע רבות על מצב רוחה של האישה. זוהי תקופה קשה, עם מצבי רוח משתנים, דיכאונות ואכזבות שיכולים להשפיע על המשקל ועל התזונה של האישה. במאמר הקרוב אני אתייחס קצת לנושא הדיאטה, התזונה והפעילות הגופנית ממקום של התמודדות עם הכאב וניסיון לעבור את התקופה הקשה הזו בצורה אופטימית וחיובית יותר.

ניהול זמן ככלי להצלחה בדיאטה
ניהול זמן לא נכון הוא אחד הגורמים לאי התמדה בדיאטות ולמשברים. במאמר הבא אני אתן כלים חשובים לניהול זמן בשביל הצלחה בדיאטה!

הצלחה בדיאטה - עניין של אנרגיות
ההחלטה להתחיל דיאטה היא מאוד קלה, אנחנו מקבלים את ההחלטה הזו מספר רב של פעמים במהלך החיים שלנו, מה שקשה בתהליך ההרזיה זה להמשיך ולהתמיד בו לאורך זמן, לחיות חיים בריאים ולעשות ויתורים גם כשקשה. הרבה מהלקוחות שמגיעים אלי לא מבינים למה הם לא מצליחים, למה כל פעם שהם החליטו שהפעם הם יגשימו את המטרות שלהם ויהיו רזים לתמיד, זה לא הלך ושוב הם חוזרים להרגלים הישנים שלהם, למה הם לא בוחרים בעצמם והולכים אחרי החלומות שלהם. אז מה כל כך קשה שם? למה אנחנו פוגעים בעצמנו ומחזירים את עצמנו כל פעם לנקודות ההתחלה? במאמר הקרוב אני אנסה לתת את התשובות לשאלות האלו.

דיאטה וסקס
כולנו שמענו על דיאטת אטקינס, דיאטת חלבונים, דיאטת מרק כרוב ואפילו דיאטת שוקולד... מישהו שמע על דיאטת סקס?

דיאטה - התמודדות עם שינויים
15/03/09 | דיאטה
המאמר נוגע בהתמודדות עם השינוי שכרוך בדיאטה. איך לצאת מהמקום הנוח שלנו ולהגשים את החלום להיות רזים

התמודדות עם דיאטה במרחב מוגן
07/01/09 | דיאטה
אנו נמצאים עכשיו בתקופה לא קלה, תושבי הדרום וישובי עוטף עזה נמצאים ימים שלמים במרחבים מוגנים וחוששים לחייהם ולחיי בני משפחתם וכל המדינה מקשיבה לחדשות וחרדה יחד איתם לעתיד לבוא. מצב של לחץ וחרדה יכול להביא לאכילה מיותרת כדי להתנחם באוכל או בניסיון להמתיק את התקופה הקשה. מעבר לזה ישיבה ממושכת בבית מבלי לצאת החוצה מביאה לאכילה משעמום. כאחת שלפני שנתיים וחצי חוותה את מלחמת לבנון השנייה וישבה חודש שלם בבית אני מבינה כמה זה קשה לשמור על המשקל בתקופה כזו ובטח שלא לעשות דיאטה ולהצליח לרדת. אך למזלנו, אנו יודעים שהמשבר הזה יגמר בקרוב ונחזור לשגרה שלנו, אך את המשקל שנצבור על גופנו יהיה לנו הרבה יותר קש

דיאטה - עשו לכם נס חנוכה משלכם
21/12/08 | דיאטה
חג חנוכה מתקרב ואיתו גם מאכלי החג המשמינים וכמו בכל שנה נצטרך להתמודד עם הקילוגרמים שהעלנו במהלך שמונת הימים של החג. אני לא יודעת למה, אבל אנחנו כל כך אוהבים את הסופגניות והלביבות הספוגות בשמן, פשוט קשה לנו לוותר עליהם. זה גם נמצא בכל מקום, בבית, בחדרי האוכל בעבודה, בהדלקת הנרות בגן או בבתי הספר של הילדים וגם אם החלטנו שהשנה אנחנו לא הורסים את הדיאטה שהתחלנו, מאוד קשה לנו לעמוד בזה. משום מה יותר קל להחליט שנתחיל דיאטה אחרי חנוכה רק כדי שלא נצטרך להתמודד עם הקושי בעמידה מול הסופגניות והלביבות. במאמר זה רציתי להזכיר לכם שחג חנוכה נסוב סביב דברים נוספים מלבד האוכל, זהו חג שמספר על נס גדול שקרה

דיאטה בחורף
18/11/08 | דיאטה
החורף הוא תקופה קשה לשמירה על משקל והתחלה של דיאטה . הימים הקרים, החושך שעולה מוקדם והשעות הרבות שנמצאים בבית, גורמים לנו לאכילה מרובה, לנשנוש בלתי פוסק ולשבירת כל הגבולות ששמנו לעצמנו בכזאת קלות בקיץ. במאמר תמצאו טיפים לשמירה על משקל בחורף.

דיאטה חיובית – איך תצליחו בדיאטה בעזרת חשיבה חיובית?
אחת הסיבות השכיחות ביותר לכישלון הדיאטות היא חשיבה שלילית. זה מתחיל עוד לפני שהתחלנו את הדיאטה וממשיך תוך כדי שאנחנו מנסים להרזות ובעצם מביא לכישלון שמביא איתו המון מחשבות שליליות וחוזר חלילה.....

איך לשמור על המשקל בחגי תשרי?
תקופת החגים היא תקופה קשה לשומרי המשקל. ההתמודדות עם ארוחות רבות, עם שפע של מזון ועם מתוקים רבים היא לא קלה גם לאלו שביום יום עושים את זה בקלות. אני מצרפת מספר טיפים שיעזרו לכם לעבור את התקופה הזו בשלום....
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI