דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פיתוח אתרים בניית אתרים במחיר מוזל, האם כדאי או לא ?
בניית אתרים במחיר מוזל, האם כדאי או לא ?
דניאל קול 05/05/12 |  צפיות: 2897
?בניית אתרים בזול-באיזו דרך להקים אתר אינטרנט מצליח במינימום הוצאות
כיום, המכשיר השיווקי והפרסומי בעל החשיפה והפרסום הגדולים יותר מאחרים הוא האינטרנט ומסיבה זואנשים רבים הם אשר מעוניינים להקים אתר לצורך העסק באינטרנט. בניית אתר באינטרנט אינה חייבת להיות הוצאה גדולה. כיוםגם חברות קטנות או עסקים חדשים יכולים למצוא חברות מקצועיות המציעות בניית אתרים בזול.

בניית אתרים בזול – האםההשקעה שווה?
1. אף אחד עוד לא אמר כי בניית אתרים בעלות נמוכה יעילה פחות מאשר בניית אתרים יקרים. בניית אתרים בזול מושכת קליינטים רבים ושונים, במקרים מסוימים היא מבצע זמני ולעתים גימיק פרסומי.
2. לפעמים ישנם חברות בתחילת דרכם בשוק שיוצאות במבצע של בניית אתרים בזול כדי לרכוש לקוחות חדשים. לא תמיד חברה מתחילה היא חברה פחות טובה. בניית אתרים בזול משתלמת במיוחד כאשר אין צורך לבנות אתר גדול, מתוחכם ומסובך.
3.ההצעות המגוונות בדבר בניית אתרים בזול נובעות מהעובדה הפשוטה שיש תחרות גדולה בין החברות המתעסקות בתחום. כאשר אתם מחפשים חברה העוסקת בבניית אתרים, חשוב לשמוע המלצות ולערוך סקר שווקים. תוכלו למצוא חברה המציעה בניית אתרים בזול, לבנות וליהנות מאתר עדכני ואפקטיבי.

בניית אתר לעסק – אם אינך ברשת אינך קיים
1. לרשת האינטרנט תפקיד חשוב בעולם השיווק והפרסום. בניית אתר לעסק דומה לשכירת חנות בקניון גדול מאוד והומה אדם. בניית אתר לעסק מאפשרת לכל בעל אתר להגיע אל לקוחות בכל העולם.
2. אין הגבלת שעות בשיווק באמצעות בניית אתר לעסק היות ולקוחות ומעוניינים רבים ושונים יכולים ונכנסים לאתרים שיווקיים באינטרנט בכל עת משעות היממה וכל אדם יכול להכנס בשעה המתאימה עבורו.
3. יתירה מזו, בעזרת בניית אתר לעסק אפשר לטפח קשרים עם הלקוחות דרך הדואר האלקטרוני תוך כדי חסכון גדול בהוצאות פרסומיות ואף אפשר לשגר הודעות בדרך זו אודות עדכונים ומבצעים והודעות על מוצרים חדשים.

עיצוב ממשק משתמש – 4 עניינים שכדאי לדעת
1. ממשק משתמש הוא מושג אשר מתאר את הקשר שבין המשתמש לבין תוכנת המחשב. כדי להקל על הגולש יש לבנות ממשק משתמש נוח וקל לשימוש.
2. עיצוב ממשק משתמש משפיע על כל אתר. כאשר העיצוב אינו נוח וידידותי, הגולשים ינטשו אותו כעבור זמן קצר ולא יחזרו אליו שוב.
3. המבחן הפשוט כדי לבחון האם תוכנת המשתמש יעילה ייעשה על ידי המעצב של התוכנה שצריך לבדוק על עצמו האם השימוש בתוכנה הוא נוח ופשוט, האם אפשרי לשוטט באתר באופן נוח או שהוא מאבד שם את הדרך והאם כל אמצעי השימוש והתיפקודים באתר ברורים ונוחים לשימוש.
4. אחרי שסיימנו לבנות ממשק משתמש, קשה מאוד לשנות אותו. רשת האינטרנט דינאמית ומתפתחת כל יום. עקב כך בעת עיצוב ממשק משתמש חשוב לחשוב על העתיד, לתת אפשרות לכל ממשק משתמש לגדול ולהשתנות.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דניאל קול

איש שיווק ופרסום עצמאי 


מאמרים נוספים מאת דניאל קול
 
בניית אתר לעסקים, האם מבצעים באינטרנט שווים את זה ?
המאמר הבא יכול לסייע לכם להחליט בנושא בניית אתר לעסק והאם כדאי לבנות אתר. בניית אתר לעסק על הקשרים עם לקוחות ותיקים. בעזרת מערכת קשרי לקוחות של האתר, שליחת מסרים והודעות על מבצעים שונים תוכלו לשמור על הקשרים העסקיים עם קליינטים קיימים.

חנות וירטואלית - לא בטוח שאתה צריך את זה? מאמר הזה בשביל !
כל נושא עסקי יכול להיעזר בחנות הקרויה חנות וירטואלית. כל הסקרים מלמדים כי הקנייה ברשת האינטרנט באמצעות חנות וירטואלית נמצאת בעלייה, כל יום מתווספים עוד ועוד קונים. לקוחות רבים מנהלים באופן קבוע את הקניות שלהם, ביגוד, צרכי משרד, ספרים ועוד באמצעות חנות וירטואלית ברשת.

בניית אתרים במחיר מוזל, האם כדאי או לא ?
אף אחד עוד לא אמר כי בניית אתרים בעלות נמוכה יעילה פחות מאשר בניית אתרים יקרים. בניית אתרים בזול מושכת קליינטים רבים ושונים, במקרים מסוימים היא מבצע זמני ולעתים גימיק פרסומי.

בניית אתר לעסק
בניית אתר לעסק שומרת על הקשרים עם לקוחות ותיקים. יל ידי פיתוח מודול מועדון לקוחות, הפצת SMSים והודעות על הטבות שונות ניתן לחזק ולשמור את הקשרים העסקיים עם הלקוחות הקיימים.

בניית אתרי אינטרנט זהו ענף רחב וגדול. כל מה שצריך לדעת אודות בניית אתר.
לכל עסק או חברה יש היום אתר אשר מציג אינפורמציה כללית לגביהם למבקרי האתר ועמיתיהם לעבודה ולמעשה לכלל רשת האינטרנט העולמית. אפילו מדובר כאן בכרטיס ביקור מרכזי ביותר לכל חברה.

קידוד אתרים ואו קידוד אתרי אינטרנט, מה זה למעשה ?
מדובר בהפיכת עיצוב אתר (לדוגמה JPG) לפורמט HTML. עקב הריבוי של הבראוזרים ברחבי העולם (פייר-פוקס,כרום,אינטרנט אקספלורר,ספארי) והגרסאות רבות יש צורך לקודד אותם האתרי אינטרנט כך שיתאימו ויהיו זהים בכל הבראוזרים בהתאם התקן הבינלאומי W3C.

כתיבת קטעי קוד של JavaScript
האם כדאי לרשום קוד JavaScript בדף אינטרנט או כדאי לרשום בקובץ חיצוני ולהצמידו בדף ? שאלה זאת מטרידה רבים אשר אינם מבינים בתחום...

תוכניות שותפים YourAdds
שיווק אתר אינטרנט תדמיתי, זהו מהלך חובה לכל עסק שפורץ גבולות ויוצאה לרשת אינטרנטית. אתר אינטרנט הוא הפנים של החברה ולכן חובה לשדר...

קידום אתרים במנועי חיפוש
מה זה קידום אתרים במנועי חיפוש? הוא אוסף שיטות אשר נותנות למנועי חיפוש לקרוא ולהבין יותר טוב את האתר...
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI