דף הבית חוק ומשפט נזיקין עורך דין נזקי גוף ותאונות תלמידים
עורך דין נזקי גוף ותאונות תלמידים
אופיר בן צור 03/05/12 |  צפיות: 2622

עורך דין נזקי גוף ותאונות תלמידים

כל אדם , לרבות תלמיד רשאי לתבוע בשל נזק או נכות אשר נגרמה לו כתוצאה מרשלנות של הניזוק. מעבר לזכות לתבוע את הגורם לתאונה - המזיק, לתלמידים ישנה אפשרות (באמצעות הוריהם) לתבוע את חברת הביטוח המספקת ביטוח תאונות אישיות לכלל תלמידי ישראל. באילו מקרים ניתן לתבוע את חברת הביטוח? כיצד עורך דין נזקי גוף יכול לעזור?

באילו מקרים ניתן לתבוע פיצויים בשל תאונות תלמידים?

כל תלמידי מדינת ישראל הרשומים ולומדים במוסד לימודי מוכר וכן ילדים בגנים ובפעוטונים של הרשויות המקומיות מבוטחים בביטוח תאונות אישיות. בכל מקרה בו תלמיד נקלע לתאונה למשל:

· במסגרת הלימודים – טיול שנתי, בשטח בית הספר, בסיור וכו'

· מחוץ לשעות הלימודים - תאונות בבית, נשיכה של כלב, נזקי גוף מתקיפה ועוד

· מחוץ לגבולות המדינה – למשל בטיול משפחתי

· בכל מקרה בו התלמיד נקלע לתאונה ונגרם לו נזק קבוע

· במקרה של מוות

· פגיעה להורה המשתתף בפעילות בית ספרית – כגון מלווה בטיול למשל

ישנם כמה חריגים כגון תאונות דרכים, מחלה או פעולות איבה, מחלה שאינה נובעת מתאונה וכו'. אשר בגינם לא ניתן לתבוע מכח הפוליסה של תאונות אישיות תלמידים. כמו כן, יש לשים לב שתביעה מסוג זה מתיישנת בהגיעו של הנפגע – התלמיד לגיל 21. בכל מקרה בו קיים ספק לגבי התביעה, מומלץ להתייעץ עם עורך דין נזקי גוף הבקיא בתחום של תאונות תלמידים.

מתי ניתן לטפל בתביעה בכוחות עצמנו ומתי מומלץ לפנות אל עורך דין נזקי גוף?

במקרים בהם לא נגרם נזק ממשי לילד או נכות קבועה כלשהי, ניתן לתבוע את הביטוח בגין הוצאות רפואיות, אשפוז ועוד. במקרה בו מדובר בנכות צמיתה חשוב לערב עורך דין נזקי גוף, טיפול בילד נכה עשוי לעלות עשרות ואף מאות אלפי שקלים למשפחה, על כן חשוב להיערך בהתאם ומומלץ לתבוע את חברת הביטוח. עורך דין נזקי גוף מיומן ומנוסה, יוכל להבטיח למשפחה למצות את   זכויותיה במסגרת הביטוח ולקבל את המקסימום המגיע להם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אופיר בן צור


 


מאמרים נוספים מאת אופיר בן צור
 
רעיונות לטיולי סוסים
01/12/12 | אטרקציות
אם בא לכם להפתיע את עצמכם ואת המכרים, חברים ואהובים שלכם אולי תבחרו בטיול סוסים אתגרי עמם. מערכת היחסים הקוסמית בין בן האדם לסוס הולכת שנים רבות אחורה ולכן טיולי סוסים גורמים לאנשים להרגיש בנוח וברגיעה מוחלטת.

חוויות מהנות בשילוב אטרקציות
28/11/12 | אטרקציות
זוגות בינונו אשר מחפשים אחר אטרקציות תיירותיות חדשות ומבוקשות. ניתן למצוא מגוון רחב של אטרקציות מסוג זה כגון: הפלגות רמנטיות, טיסות רומנטיות, ספא סוגי רומנטי ומפנק, טיולי סוסים וכ'ו. כמו כן, אופיוציות שונות אלה של חוויות מדהימות ניתן גם לשלב כמו למשל שילוב של ספא רומנטי זוגי והפלגה מפנקת ועוד ועוד...

שעוני ברייטלינג
19/11/12 | קניות
כחובב מושבע של שענות ושעונים, הייתי בטוח שאני מכיר את כל מגוון השוק הקיים בתחום, ובוודאי ובוודאי, שבצחום שעוני היוקרה כבר אין לאף אחד מה לחדש לי. נתקלתי לאחרונה במותג שעוני יוקרה שאינו חדש, בלשון המעטה, אולם תרם נתקלתי בו מקרוב. אני מדבר, כמובן, על שעוני ברייטלינג. אני יודע הרבה על שעונים ועל אופן הפעולה שלהם, ולכן הייתי מופע מאוד על כך שאני לא מכיר לעומק את שעוני ברייטלינג.

שינויים בתחום מכשירי שמיעה
17/11/12 | צרכנות
במאמר שה נעסוק בשאלות ונושאים כגון: כיצד נדע איזה מכשיר מתאים לנו באופן אופטימאלי? ואיזה חידושים אחרונים קיימים בתחום מכשירים אלה. בתחילת שנת 2011 החל משרד הבריאות לממן את רכישת מכשירי שמיעה, ולכן שימוש בהם הפך נגיש ואפשרי עבור אנשים רבים.

טלפון חכם העונה לשם סמארטפון
כיום ניתן לראות בשוק הסלולר יותר ויותר טלפונים חכמים המוגדרים ופחות מכשירי סלולר המשמשים אך ורק לביצוע שיחות. והרי שבעידן שבו קיימים יותר ויותר סמארטפונים מתקדמים כמו למשל נקסוס וואן, אייפון ועוד אשר תופסים נתח שוק רחב קיים הצורך בפורטלים אשר יסייעו וייספקו אינפורמציה אודות מכשירים אלה ולאו דווקא פורטלים אשר יסכמו מהם החידושים בנושא אלה שייתן מענה במונחי ייסוד הקשורים לתחום זה.

חשפניות למסיבת רווקים – משדרגים את ההנאה
16/11/12 | נשים - אחר
את אלפי מסיבות הרווקים המתקיימות ברחבי הארץ מדי יום, ניתן לחלק לשניים: לא, לא התכוונו לכאלו שיש בהם בשר לעומת אלו בהם מסתפקים בפיצות; גם לא דיברנו על וילות לעומת לופטים. הכוונה היא לכאלו אליהן הוזמנו חשפניות, לעומת אלו בהן העדיפו החבר'ה ערב גברי משעמם ופשוט למדי.

הפקת מסיבת רווקים מוצלחת
לא כל יום חבר מתחתן וזו בהחלט סיבה למסיבה, כדי לציין את השינוי המשמעותי הזה צריך לתכנן. כמה נקודות חשובות שצריך להתחשב בהן כדי לארגן מסיבת רווקים מוצלחת. כי גם אם אתם יודעים מהן האטרקציות שתשלבו באירוע , מסיבת רווקים איכותית תלויה במידה רבה בבחירת מקום שמתאים לאופי האירוע ומספר המשתתפים, הכול שאלה של איך אתם והחתן בפרט אוהבים לחגוג.

חשפנית לאירוע
אם חשבתם שלבחור רכב חדש או מלון לחופשה זה עניין מסובך, כנראה שמעולם עוד לא יצא לכם להזמין חשפניות. ההחלטה להזמין חשפנית למסיבת הרווקים או ליום ההולדת שלכם היא בהחלט החלטה חכמה ומהנה, אבל הדרך אל האושר עוד רצופה בהתלבטויות ארוכות.

כיצד להרכיב עדשות מגע בצורה נכונה
בקרב אנשים אשר מרכיבים עדשות מגע עולה תהייה נפוצה והיא השאלה מתי וכל כמה זמן צריך להחליף את עדשות המגע. כמו כן, חשוב מאוד לבצע את החלפת העדשות בהתאם ללוח הזמנים הנכון. וזאת על מנת שהעיניים תהיינה בריאות ויחושו בנוח.

תכשיטים איכותיים אפשר גם מחרוזים
15/11/12 | עיצוב
לייצר תכשיטים או יותר נכון לומר, לעצב תכשיטים, היה בעבר תחום עיסוק שעבר מדור לדור, או שהיה נחלתם של אומנים בלבד. שכן דרוש דיוק רב ומומחיות גדולה בטכניקות של ייצור תכשיטים, מעבר לפן האסתטי העיצובי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI