דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פיתוח אתרים בניית אתר לעסק
בניית אתר לעסק
דניאל קול 24/04/12 |  צפיות: 2789

בניית אתר לעסק שומרת על הקשרים עם לקוחות ותיקים. יל ידי פיתוח מודול מועדון לקוחות, הפצת SMSים והודעות על הטבות שונות ניתן לחזק ולשמור את הקשרים העסקיים עם הלקוחות הקיימים.

בזמנו כולם היו טוענים שאם אין ברשותכם באינטרנט פעיל באינטרנט אתם פשוט לא קיימים,זה אכן נכון אבל בימינו כאשר כולם משותתים ברשת זה ממש לא מספיק, אתם חייבים אתר אינטרנט מקצועי, ידידותי לגלוש ואיכותי!

רוצים אתר אינטרנט עסקי מרשים וחדש? לגייס לקוחות חדשים? בחברתינו לבניית אתרים נשמח להעניק לכם ייעוץ והצעות מחיר ללא כל התחייבות, בניית אתר לעסק מחייב לבנות אתר בצורה הכי מקצועית שאפשר, עם המון ניסיון וידע שהצטברו לנו עם השנים, פנו אלינו עוד היום לקבל הצעת מחיר.

למה אנחנו צריכים אתר ברשת:

בניית אתר לעסק על היחסים עם לקוחות וקיימים. יל ידי פיתוח מודול מועדון לקוחות, שליחת מסרים והודעות על הטבות שונות ניתן לחזק ולשמור את הקשרים העסקיים עם הלקוחות הקיימים.

בניית אתר תאפשר לכל העסקים לגייס לקוחות ללא מגבלות גיאוגרפיות. בעזרת האתר אינטרנט אפשרי לקבל הזמנות מכל מקום בארץ ולספק אותן ללקוחות. כך ניתן להקל על הקליינטים ולמנוע מהם את הצורך בהגעה פיזית לבית העסק.

פרסומאים רבים אומרים כי הפרסום בעזרת אתר אינטרנט הוא פרסום ממוקד ויעיל יותר מאשר שיווק במדיות המסורתיות כגון פלאיירים. מעל דפי האתר ניתן להעלות חומרים פרסומיים, ובאמצעות אתר אינטרנט תוכלו להגיע אל לקוחות פוטנציאלים ואל שווקים נוספים, לעתים גם אל מעבר לגבולות המדינה.

לעתים בעל האתר סוגר עסקאות או שירות רק על ידי אתר אינטרנט. בדרך זו יוכל המעסיק לחסוך עלויות רבות, לא לשלם עבור השכרת מבנה ולא להעסיק שכירים.

בניית אתר לעסק כדאית לכל עסק פרטי. אתרי תדמית מגדילים את העסקאות ומביאים לקוחות חדשים.

אתר אינטרנט נותן אפשרות לקיים קשרי לקוחות קבועים ולעדכן אותם במבצעים השונים. כאשר אנו רוצים למכור מוצרים חדשים נוכל ליידע את הלקוחות דרך בעזרת אתר עסקי.

אתר שיווקי מוכר בכל שעות היממה. בניגוד לחנות הפועלת רק מספר שעות ביממה וסגורה בלילות, בשבתות ובימי חג ,אתר אינטרנט עובד Non Stop ומבצע עסקאות כל הזמן.

מחקרים אומרים כי עכשיו הלקוחות בהרבה מקרים מתוחכמים ובררניים. רוב הלקוחות לא יקנו לפני שיבדקו, ישוו ויערכו סקר שוק באמצעות אתרי האינטרנט. אם בעת הבירור הם ייתקלו במוצר יותר טוב עם מחיר נוח כנראה שהם ירכשו אותו .

כאשר אתם בוחרים חברה לבניית אתרים כדאי להיות מודעים לכך האם החברה מתעסקת גם בקידום אתרים . בית עסק המתעסקת בקידום אתרים תדע לבנות את האתר באינטרנט כראוי, כך שקל יהיה לקדם אותו בגוגל.

רצוי להעדיף בית עסק עם יחסי אנוש טובים. בית עסק שיש לך כימיה איתם. הקשר בין הלקוח לבין החברה כלל לא נגמר עם תום הבנייה. לפעמים זהו קשר ממושך, נעים וחשוב לעבוד עם אנשים סימפטיים ונאמנים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דניאל קול

איש שיווק ופרסום עצמאי 


מאמרים נוספים מאת דניאל קול
 
בניית אתר לעסקים, האם מבצעים באינטרנט שווים את זה ?
המאמר הבא יכול לסייע לכם להחליט בנושא בניית אתר לעסק והאם כדאי לבנות אתר. בניית אתר לעסק על הקשרים עם לקוחות ותיקים. בעזרת מערכת קשרי לקוחות של האתר, שליחת מסרים והודעות על מבצעים שונים תוכלו לשמור על הקשרים העסקיים עם קליינטים קיימים.

חנות וירטואלית - לא בטוח שאתה צריך את זה? מאמר הזה בשביל !
כל נושא עסקי יכול להיעזר בחנות הקרויה חנות וירטואלית. כל הסקרים מלמדים כי הקנייה ברשת האינטרנט באמצעות חנות וירטואלית נמצאת בעלייה, כל יום מתווספים עוד ועוד קונים. לקוחות רבים מנהלים באופן קבוע את הקניות שלהם, ביגוד, צרכי משרד, ספרים ועוד באמצעות חנות וירטואלית ברשת.

בניית אתרים במחיר מוזל, האם כדאי או לא ?
אף אחד עוד לא אמר כי בניית אתרים בעלות נמוכה יעילה פחות מאשר בניית אתרים יקרים. בניית אתרים בזול מושכת קליינטים רבים ושונים, במקרים מסוימים היא מבצע זמני ולעתים גימיק פרסומי.

בניית אתר לעסק
בניית אתר לעסק שומרת על הקשרים עם לקוחות ותיקים. יל ידי פיתוח מודול מועדון לקוחות, הפצת SMSים והודעות על הטבות שונות ניתן לחזק ולשמור את הקשרים העסקיים עם הלקוחות הקיימים.

בניית אתרי אינטרנט זהו ענף רחב וגדול. כל מה שצריך לדעת אודות בניית אתר.
לכל עסק או חברה יש היום אתר אשר מציג אינפורמציה כללית לגביהם למבקרי האתר ועמיתיהם לעבודה ולמעשה לכלל רשת האינטרנט העולמית. אפילו מדובר כאן בכרטיס ביקור מרכזי ביותר לכל חברה.

קידוד אתרים ואו קידוד אתרי אינטרנט, מה זה למעשה ?
מדובר בהפיכת עיצוב אתר (לדוגמה JPG) לפורמט HTML. עקב הריבוי של הבראוזרים ברחבי העולם (פייר-פוקס,כרום,אינטרנט אקספלורר,ספארי) והגרסאות רבות יש צורך לקודד אותם האתרי אינטרנט כך שיתאימו ויהיו זהים בכל הבראוזרים בהתאם התקן הבינלאומי W3C.

כתיבת קטעי קוד של JavaScript
האם כדאי לרשום קוד JavaScript בדף אינטרנט או כדאי לרשום בקובץ חיצוני ולהצמידו בדף ? שאלה זאת מטרידה רבים אשר אינם מבינים בתחום...

תוכניות שותפים YourAdds
שיווק אתר אינטרנט תדמיתי, זהו מהלך חובה לכל עסק שפורץ גבולות ויוצאה לרשת אינטרנטית. אתר אינטרנט הוא הפנים של החברה ולכן חובה לשדר...

קידום אתרים במנועי חיפוש
מה זה קידום אתרים במנועי חיפוש? הוא אוסף שיטות אשר נותנות למנועי חיפוש לקרוא ולהבין יותר טוב את האתר...
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI