דף הבית חוק ומשפט תרגום משפטי שירותי תרגום לספרדית
שירותי תרגום לספרדית
menu velet 27/03/12 |  צפיות: 3382

לא מבינים גרמנית? מזל שיש מתרגמים מקצועיים!

מידי פעם בחיינו יש צורך בספרים או מאמרים מתורגמים; אלה יכולים להיות טקסטים בשביל לימודים, ספרי שירה או אפילו הוראות שימוש של מוצרים ורכבים. בימינו החיים הם די גלובאליים, ומרביתנו עושים שימוש כל יום בטקסטים שמגיעים מחו"ל. מבלי היכולת לתרגם מידע זה לשפה שלנו, היינו מפספסים אינפורמציה חשובה.

מי יכול לתרגם היטב? מה נדרש מן המתרגם? בדיוק פה ניתן ללמוד מעט על תרגום מעברית לספרדית.

לדבר בשתי שפות זה חשוב, אולם בכדי לתרגם כהלכה טקסט צריך כמה כישורים אחרים:

רקע בבלשנות - לכל שפה מאפיינים משלה, ובין כל השפות יש שוני רב בעיקר בתחומי המבנה ואוצר מילים. מתרגם מנוסה יודע איך להמיר שפה אחת לאחרת בלי להוריד מערך המשמעות המקורית.

הבנת הטקסט - איך אפשר לתרגם מסמך רפואי או משפטי ללא ניסיון בתחום? מרבית המאמרים המקצועיים עושים שימוש בעגה מקצועית ומכילים ביטויים מיוחדים שאנשי מקצוע בלבד יוכלו להבין. מתרגם מיומן חייב להיות בעל ניסיון קודם בתחום אותו הוא מתרגם. מה למשל? אדם שמתעסק עם תרגום מסמכים בעלי אופי משפטי, צריך הכשרה במשפטים ועריכת דין.

שליטה בשפה - בשביל לעשות תרגום נכון, הכרחי שהמתרגם שלכם יידע את השפה ויכיר את כל נפתוליה. כלומר לא מספיק להכיר את השפה באופן כללי, צריך גם לדבר בשפה תדיר. האנשים שלא משתמשים בשפה אותה הם מכירים, לא ממש מודעים לכל הביטויים האחרונים ובגלל זה הם נוטים להתנסח בסגנון ארכאי למדי.

רוצים לדעת יותר על תרגום לספרדית? מתחילים כאן.

תרגום הוא מסקרן, ובהחלט רצוי להבין את ההבדלים הלשוניים בין משפחות של שפות. לאינפורמציה טובה על תרגום ולינגוויסטיקה, אתם יכולים להיעזר בבלוג הזה .תרגום מוצלח!

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 menu velet


 


מאמרים נוספים מאת menu velet
 
רשתות ליונים מציקות
יש סיבה לחיות בסבל אם אפשר בקלות לפתור אחת ולתמיד את הבעיה? מדבירים מוסמכים מסוגלים לפתור בקלות את הבעיה, לטהר את האזור הנפגע ולבסוף לשים קץ לפולשים. לעיתים קרובות לא תצטרכו לערוך הדברה יותר מפעם אחת. מתי בדיוק חשוב לקרוא לשירות הדברה?

שולחנות משחק לאירועים משמחים
יש מאגר רחב של סופר אטרקציות שאפשר לשלב שללא ספק יתרמו רגעים קטנים של אושר לארוע שלכם. מה שכן, בכל רעיון שתבחרו משמעותי שלא תשכחו מי האורחים שלכם שיגיעו לערב שלכם ולפי זה להחליט על האטרקציות.

צילום מוצר לקטלוג
08/08/12 | צילום
מדפיסים שלט לעסק? עושים פלייר מושקע? מעוניינים לבנות אתר פרטי להצגת העסק? צלם יוכל לסייע לכם לכל המטרות הללו.

בשביל מה צריך בוסטר לרכב?
כשצעירים הופכים להורים הם גם ישר מגלים לא מעט בעיות שכמובן שבכלל לא שמעו עליהן בעבר. פתאום צריך להביא לול, אוכל מסוים, לדאוג לסורגים מיוחדים ולעשות שינוי קיצוני בהתנהגות שלנו.

אטרקציות לאירועים ושמחות
במסיבה אישית יחסית לא צריך הרבה שיקולים פיננסיים ודרישות לוגיסטיות, ולעומת זאת עוד קיימת רוח של שימחה והנאה, בסטייל של שמחות משפחתיות או ימי נישואין. תאמו את כמות האורחים עפ"י גודלו של הארוע וביחס לגודל המקום.

מעבדה לתיקון אייפון 4
כיום המציאות היא של תקופה טכנולוגית חדשה - זמן הסמארטפונים, תקופה בה הטלפון הוא הרבה מעבר לטלפון פשוט הוא מחשב אישי, הוא מצלמה, הוא שעון ולמעשה חוץ מלהדליק לנו את הדוד כבר אפשרי לנהל דרכו כמעט את הכל .

אם אתם צריכים שירותי צילום ברית או בריתה
30/07/12 | צילום
מתחתנים? עושים מסיבה גדולה? בעולם המודרני אין אפשרות שלא לקחת צוות צילום שלם לשם תיעוד את כל מה שקורה מהערב הגדול שלכם. בעתיד הכניסו את ה-DVD או עיינו באלבום התמונות וביחד תוכלו לראות את הרגעים הבלתי נשכחים.

מגנטים לאירוע המיוחד שלכם
26/07/12 | צילום
מדי פעם אנחנו שוכרים שירותי צילום בשביל לתעד תקופה מיוחדת: צילום שנתי של המשפחה למסגור ותלייה בבית, צילום של הקטנים כל כמה חודשים, צילום תקופת ההיריון ותיעוד פרק הזמן המיוחד הזה בחיים

מה היתרונות של פתרונות ענן?
אם כבר קניתם אתר אינטרנט, דאגתם לעצב אותו, העליתם אליו תוכן רציני והשקעתם בו זמן, מחשבה וכסף - זה הרגע לדבר על אחסון אתרים.

עריכת קליפ בת מצווה מרגש
מחפשים איך לחגוג יום הולדת שונה? אירוע גדול כבד לכם? במקרים מסויימים נרצה לציין אירוע מסויים, אך מצד שני, נעדיף שלא להפיק אירוע ענק.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI