דף הבית אינטרנט והחיים ברשת עיצוב אתרים עיצוב אתרים ידידותי למשתמש
עיצוב אתרים ידידותי למשתמש
יוסי בוזגלו 25/01/12 |  צפיות: 2455

האינטרנט כיום הוא מקור המידע הגדול והזמין ביותר לחיפוש כל סוגי האינפורמציה. האינטרנט הוא גם מקור הפרסום הגדול בעולם, והוא מחליף את מקורות המידע הישנים, דוגמת ספרי הטלפון עבי הכרס של דפי זהב. עיצוב אתרים נכון, שבונה אתרים נוחים וידידותיים למשתמש, הוא בעל חשיבות מכרעת לכל עסק המבקש לפרסם את עצמו בהצלחה ברשת.

חווית המשתמש

שני מושגי יסוד בתחום של עיצוב אתרים הינם חווית המשתמש (User Experience) וממשק המשתמש  (User Interface). המושג הראשון מתאר את החוויה של הגולש הממוצע, כאשר הוא עושה שימוש באתר - נוחות השימוש והמהירות בה ניתן לאתר מידע מבוקש, והמושג השני מתאר את הממשק הגרפי שבו האתר עצמו עושה שימוש.

בניית אתר פרסומי

בעידן הדיגיטלי, אם אתה לא נמצא באינטרנט אתה לא קיים. עיצוב אתרים לאתרים פרסומיים, חייב לקחת בחשבון את חווית המשתמש. הגולש הביתי אינו משתהה על דף חדש באינטרנט יותר מכמה שניות עד שהוא עובר הלאה. אתר שאינו מאורגן היטב ושאינו מציג במקום בולט פרטים חיוניים, כמו שם העסק, תחומי התמחות, כתובת ומספר טלפון, יאבד לא מעט לקוחות פוטנציאלים.

התאמה לקהלים שונים

עיצוב אתרים חכם מתאים את עצמו לקהל היעד של העסק. אתר שפונה אל קהל צעיר, כמו בני נוער, ייראה שונה מהותית מאתר הפונה אל קהל בוגר יותר. באתרים הפונים אל צעירים מקובל לעשות שימוש בדף נחיתה קופצני ומסקרן, שבדרך כלל יכיל אנימציה. דף הנחיתה יוביל אל דף בית עמוס ויזואלית, שמלא בבאנרים שונים ובתמונות רבות. אתר המבקש לפנות אל קהל בוגר יותר, יכיל דף נחיתה מסקרן אך רגוע יותר וויזואלית, ודף הבית יהיה פשוט ומסודר יותר.

עיצוב אתרים לעסקים

היות ואתר אינטרנט מהווה כרטיס ביקור של העסק לכל דבר ועניין, עיצוב אתרים לעסקים קטנים ובינוניים צריך לשקף את רוח העסק. אם מדובר במספרה, רצוי להוסיף כמה שיותר תמונות של לקוחות מרוצים, אם מדובר באתר של צימרים רצוי שהיה בעל עיצוב רגוע ונינוח, עם צבעים נעימים לעין ותמונות פסטורליות של המקום ושל סביבתו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI