דף הבית אינטרנט והחיים ברשת עיצוב אתרים עיצוב אתרים ראוי תמיד יביא עוד לקוחות
עיצוב אתרים ראוי תמיד יביא עוד לקוחות
יוסי בוזגלו 24/01/12 |  צפיות: 2487

כאשר אנו מבקשים לבנות אתר אינטרנט, מה שצריך לשים עליו את הדגש אלו הן התוצאות של סוף התהליך. לבנות אתר ולעצבו יכול להיות תהליך חווייתי ומענג, אך אנו רוצים תמיד להגדיל את קהל הלקוחות שלנו ולשם כך חשוב לבחור חברת עיצוב אתרים טובה שתיתן לנו בדיוק את מה שאנו צריכים כדי להגדיל את הרכישות.

מועדון לקוחות יש לכל עסק המכבד את עצמו וכאשר מדברים על עיצוב אתרים ובנייתם, כאן צריך להבין את חשיבות העוצמה של מועדון הלקוחות. כיום גולשי אינטרנט כבר יודעים שיש להם כוח רב באצבע המקליקה על העכבר ועסקים טובים מיטיבים עם הלקוחות שלהם ומציגים בפניהם בדיוק את מה שהם רוצים לראות ולרכוש.

כל הדגשים החשובים להגדלת המועדון

אחד הדגשים החשובים ביותר בנושא של עיצוב אתרים הוא המסר. מסר חייב להיות ברור ומוגדר לכל אחד. כאשר מדובר על קהל יעד רחב, על אחת כמה וכמה. קהל היעד יודע בדיוק מהו המסר ועם עיצוב האתר על פי קריטריונים ערכיים ועיצוביים מתאימים, תמיד ניתן יהיה להביא עוד לקוחות מתעניינים לכדי כניסה למועדון זה.

האסתטיקה והניקיון של תהליך העברת המסר על ידי עיצוב אתרים נכון ומסודר, הם הכלים והבסיס עליו מושתת כל רעיון החיבור של הלקוחות אל המסר ואל המוצרים השונים. עסק טוב מציב את הלקוחות שלו בראש סדרי העדיפויות ותמיד השינוי והעיצוב חייבים להיות לטובת כל לקוח והצרכים צריכים להתעדכן תמיד.

לפנות תמיד לאנשי מקצוע

עבודתם של אנשי מקצוע באה לידי ביטוי בכל מובן אפשרי ורלוונטי. כאשר פונים לעבוד עם מעצב אתרים מקצועי, הנטייה היא להעניק לו את כל המנדט לעבודה על האתר, אך כאן חשוב מאוד להציב כמה כללי מסגרת וכל בעל מקצוע יודע שתהליך הכולל עיצוב אתרים חייב לשתף עד כמה שניתן את העסק הדורש עיצוב מתאים.

ההתאמה בין העיצוב ובין התכנים זה מה שלקוחות רוצים. יכול להיות שמדובר באתר נישה המצריך עבודה פרטנית על מסר מאוד ייחודי ויכול להיות אחרת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI