דף הבית אינטרנט והחיים ברשת עיצוב אתרים הנפשות הפועלות מאחורי עיצוב אתרים
הנפשות הפועלות מאחורי עיצוב אתרים
יוסי בוזגלו 24/01/12 |  צפיות: 2464

עיצוב אתרים הוא מונח המאגד מאחוריו אנשים רבים שנדרשים להפיק את האתר. עיצוב אתר הוא לא כמו עבודה על חוברת צביעה, צריך להשקיע מחשבה בכל שלב ושלב. לכן חשוב מאוד להכיר את הנפשות הפועלות ולראות עד כמה עיצוב אתרים הוא תחום מורכב שדורש אנשי מקצוע שיתנו דעתם וגם את מגע הקסם שלהם.

האדם הראשון הוא מנהל ההפקה. כאשר בונים אתר צריך לדעת בדיוק מהם צרכי הלקוח והדבר הזה חייב להתבצע בין הלקוח ובין איש קשר של חברת בניית האתרים או המעצב. מנהל ההפקה הוא שזה שמקיים פגישות פרונטאליות עם כל לקוח ומוציא את דף הדרישות הבקשות ואת הבריף הכללי לטובת המשך העיצוב.

העיצוב והתוכנית הנדרשת לשינוי

אדם מאוד חשוב בתהליך של עיצוב אתרים הוא המעצב. הרי בסופו של דבר צריך לתת למישהו להשתמש בכל הכלים המקצועיים, בידע ובתוכנות כדי שניתן יהיה להפיק את האתר המושלם ללקוח. המעצב הוא זה שיושב על המחשב ומוציא תחת ידיו את כל הנגזרות הויזואליות של הדרישות והבקשות מטעם כל לקוח.

המתכנת הוא איש מקצוע שלא תמיד צריך את ניסיונו, זה בתנאי שהעיצוב מתבצע על פי תבנית מוכרת וקיימת ויש את האפשרות הזו. אך יכולים להיות מצבים שבהם עיצוב אתרים לא יכול להיות על פי תבנית, אלא נדרשת התאמה אישית לממשקים וכיוצא בזה ולכן נדרש המתכנת להפעיל את יכולותיו ולהתאים את האתר לדרישות.

לעבוד עם מקדם אתרים טוב

עיצוב אתרים לא יכול לעמוד בפני עצמו, אלא מדובר על תהליך ארוך המורכב מכמה שלבים. התוצר הסופי של העיצוב חייב להיות גם מקודם במנועי החיפוש וצריך לעבוד עם מקדם אתרים מקצועי. בסופו של תהליך העיצוב, חייבת להיות נגישות של האתר לגולשים השונים וביצוע אופטימיזציה מבוססת לא אחת על העיצוב.

כל הנפשות הפועלות חייבו לעבוד בתיאום מושלם וכל בעל מקצוע צריך להתאים את עצמו לשלב המקדים ולשלב שאחרי. כך כולם יכולים ליהנות מהעבודה ובסופו של תהליך גם הלקוח נהנה מהתהליך עצמו ועל אחת כמה וכמה מהתוצר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI