דף הבית תיירות ונופש שייט שייט יאכטות בקריביים
שייט יאכטות בקריביים
הדס כהן 17/01/12 |  צפיות: 4375

אם אתם רוצים גם פסטורליות וגם שופינג, גם אווירה אקזוטית של חופים מרהיבים וגם ספורט ימי - שיט לאורך החוף המזרחי של ארה"ב, מאפשר טיול המשלב בין סוגים שונים של בילוי. בין אם בחרתם בנופש הכולל שייט יאכטות, או שמא אתם בחופשה רומנטית ובחרתם שייט רומנטי, שייט זוגי - כל אחד מאלה הוא שייט תענוגות.

שייט בקריביים - אזור רווי בחופים מרהיבים ואווירה אקזוטית, יכול להשתלב היטב עם השופינג באורלנדו או הטיול בניו אינגלנד, השוכנות לאורך החוף המזרחי. שייט זוגי או שייט תענוגות יכול להשתלב היטב בתוכניות שלכם, והם גם מותאמים לכל כיס, ולמעשה על סיפון האוניה ניתן למצוא סוגים שונים של נופשים: מזוגות צעירים ועד משפחות וזוגות מבוגרים. שייט רומנטי מתאים לזוגות וכבר זוגות רבים שילבו בעבר את הטיול בארצות הברית על הפסטורלית של הקריביים, בגלל הקרבה בין שני היעדים וגם המחירים של שייט בקריביים נחשבים אטרקטיביים במיוחד.

שייט תענוגות לאיים הקריביים כולל לרוב את אחד מהיעדים המפורסמים בהם עוגנות אוניות שייט בקריביים הוא האי פריפורט. באי ניתן ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות ספורט ימי כגון צלילה למעמקי הים וכן שייט יאכטות באזור. כמו כן, ספינות שייט בקריביים נוהגות לעגון בבירת איי הבהמאס, נסאו, שחוץ מחופים מרהיבים גם מציגה מגוון של טבע פראי ושווקים מקומיים. נופשים בעיר נוהגים גם לטייל באי האלמוגים שקרוב לעיר המאפשר ביקור במצפה תת ימי המכיל מגוון של חיות ים מעניינות.

דרך מרכז ההזמנות המקצועי לקרוזים בינלאומיים ניתן להזמין שייט יאכטות, שייט רומנטי, שייט זוגי, שייט תענוגות ליעדים נבחרים בקריביים ובעולם. הדני היא חברת תיירות בעלת ותק רב הפועלת מזה כ-20 שנה. החברה מתמחה במתן שירותי תיירות ומשרתת נאמנה עשרות אלפי לקוחות פרטיים ומגוון חברות ומוסדות במשק הישראלי. "הדני נסיעות" ממשרדי הנסיעות המובילים בישראל.

הדני היא מהבודדים בענף התיירות שמחזיקים ב-"תו אמון הציבור" ואנו מתחייבים לתת לך את השירות הטוב ביותר שמגיע לך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI