דף הבית קניות וצרכנות השוואת מחירים פולדרים ומכונת למינציה
פולדרים ומכונת למינציה
מרטין 15/01/12 |  צפיות: 11302

 

מכונת לימנציה היא מכונה שבית דפוס לא יכול להיתנהל בלעדיה. נייר הוא לא חומר חזק ויציב ולכן כאשר אנחנו מדפיסים מוצרים מנייר ולא דואגים להעביר אותם במכונת לימנציה אנחנו לוקחים סיכון גדול שאנחנו מדפיסים מוצרים שלא יחזיקו מעמד הרבה זמן. ישנם מוצרים שמודפסים בבית דפוס כמו פולדרים למשל שללא לימנציה הם לא שווים הרבה.

פולדרים צריכים להכיל בתוכם כמות גדולה של דפים והם צריכים לאגד בתוכם כמות גדולה של מידע. לכן פולדרים צריכים להיות עשויים מחומרים חזקים ועמידים ומכונת למינציה שמקרה של פולדרים עושה את הפולדרים למה שהם. תנסו לדמיין פולדרים ללא לימנציה. רק ניסיון לדמיין מצב כזה גורם לנו לחשוב על נייר שעוטף נייר ללא כל דרך ליצור הגנה או קשיחות. פולדרים שעוברים במכונת לימינציה מאפשרים מצב בו פולדרים יכולים להכיל בתוכם תוכן רב. ככל שהפולדרים שלנו יהיו קשיחים יותר ועמידים יותר כך הם יוכלו לשמש אותנו בצורה טובה יותר.

מכונת לימנציה בבית דפוס יכולה לצפות פולדרים בציפוי מט או מבריק. לא משנה איזה ציפוי לימנציה נבחר לפולדרים שלנו בטוח שציפוי לימינציה יעשה הבדל גדול בטקסטורה של הפולדרים ובמראה שלהם. פולדרים יכולים להיראות פשוטים מאוד ומהודרים מאוד הכל תלוי בדרך בה בית דפוס יחליט להדפיס אותם.

ציפוי לימניציה הוא כביכול חלק מהעיצוב של הפולדרים אבל מעבר לרעיון העיצובי ציפוי לימנציה הוא עניין של פרקטיות. פולדרים ללא ציפוי לימינציה יכולים לההרס בקלות. שאנחנו מדפיסים פולדרים אנחנו רוצים שהאנשים שמשתמשים בהם יוכלו ללכת איתם לעבודה לפגישות ולהיסתובב איתם.

בנוסף לכך לעיתים נשפכים על פולדרים קולה או קפה ופולדרים צריכים שיהיה מסביבם שיכבה שמגנה עליהם מפני נוזלים. לימנציה על גבי פולדרים מאפשרת לנו לקחת פולדרים ממקום למקום מחוץ לחדרים סגורים. אפילו אם נשפך לנו משהו על הפולדרים שלנו אנחנו יכולים להיות שקטים שהם לא יהרסו. ציפוי לימינציה מאפשר לנו להגן על הפולדרים שלנו מפני כל הנזקים האפשריים ואנחנו יכולים להנות מהם יותר.

קיימים בתי דפוס שמחזיקים בתוכם מכונת לימינציה וקיימים בתי דפוס שהולכים לעשות לימינציה למוצרים בבית דפוס אחר. במידה ואתם זקוקים לפולדרים במהירות האפשרית עדיף לבחור בבית דפוס שיש בו מכונת לימינציה על מנת שלא תאלצו לחכות לפולדרים שלכם זמן נוסף לזמן שאתם כבר מחכים.

ברגע שבית דפוס עובד עם מכונת למינציה בבית דפוס אחר הוא מעקב את זמני האספקה של הפולדרים שלנו. במידה ואינכם לחוצים בזמנים של אספקה של פולדרים באפשרותכם להזמין פולדרים מכל בית דפוס שעולה על רוחכם ולהמתין את כמות הזמן שהוא מכתיב עבורכם. גם סוג ההדפסה משפיע על פולדרים. דפוס דיגיטלי ידפיס עבורכם פולדרים מהר יותר מבית דפוס שמדפיס באופסט. לכן יש לדעת מראש למתי אנחנו צריכים את הפולדרים שלנו על מנת לבחור בבית דפוס מתאים.  המאמר פורסם על ידי מרטין, קידום אתרים בגוגל בצורה מקצועית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מרטין


 


מאמרים נוספים מאת מרטין
 
משכנתא חוץ בנקאית אצל המומחה- מרטין בוקסדורף "הבולדוג"
22/02/20 | בנקאות
נתקעתם במצב קשה וצריכים משכנתא חוץ בנקאית שתוכל לחלץ אתכם מהבעיה? הגעתם למקום הנכון בדיוק. שמי מרטין בוקסדורף, המומחיות שלי להשיג משכנתא חוץ בנקאית לאנשים שנמצאים במצבים מסובכים, על מנת לפתור את הבעיה.

מרטין בוקסדורף- כשהבנק לא מוכן לאשר משכנתא לסגירת חובות
המצב הזה הוא בלתי נסבל וגורם לאנשים סיוטים. יוצא לי לדבר עם הרבה מאוד אנשים שהם באמת צריכים את הכסף של המשכנתא, אבל באמת צריכים והבנקים עושים להם בעיות בקבלת הכסף. כאן בדיוק אני נכנס לתמונה, העבודה שלי היא להיכנס לתמונה במצבים שהבנקים לא מוכנים לאשר משכנתא ולנסות להפוך את התמונה כדי להשיג אישור למשכנתא בכל מקרה.

מרטין בוקסדורף- יועץ מומחה לליווי מסורבי משכנתא! בבנקים בלבד!
הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים להסתפק במשכנתא חוץ בנקאית כל שהיא? רוצים להילחם כדי לקחת משכנתא בנקאית? בשביל זה אני כאן, שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות למסורבים מזה עשר שנים. יש לי מאות ממליצים שישמחו להעיד על המקצועיות שלי!

מרטין בוקסדורף- משכנתאות למסורבי משכנתא/ רק בבנקים
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

משכנתא לאחר פשיטת רגל - רק מרטין בוקסדורף יועץ מומחה
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

דרור אטרי בדרישה: העולם העיסקי צריך לשכת מסחר חזקה יותר
דרור אטרי המכהן כיושב ראש לשכת המסחר ירושלים, יוצא בדרישה הוגנת להרחיב את סמכויות לשכת המסחר בקרב בעלי העסקים. לטענת אטרי רק לשכות המסחר שהן מקומיות ונמצאות בשטח יכולות לתת את התרומה המשמעותית לעולם העיסקי, יותר מאשר כל גוף ממשלתי אחר עם כוונות טובות וראויות.

אין מי שיעזור עם המחשב? הלפ פי סי כאן בשבילך!
לכולנו הדברים האלו קורים כל הזמן, אנחנו כביכול דור שמבין המון במחשבים ואנחנו מבינים המון בכל מה שקשור לטלפונים שלנו. ההורים שלנו מתייעצים איתנו כל הזמן איזה אתר לקנות, איך לטפל במחשב, איך לנהוג איתו ואיזה מחשב לרכוש. אז אנחנו אולי חיים בתחושה שאנחנו מבינים גדולים בתחום.

הדפסת פליירים- בכמויות גדולות ובמהירות
האינטרנט הוא אמצעי שיווקי עצמתי ואפקטיבי מאין כמוהו אבל יש עוד מנועי ומנופי שיווק נוספים שמתקיימים מחוץ לרשת. פליירים, לדוגמה. בין אם יש לכם עסק קטן וקהל הלקוחות העיקרי שלכם מצוי בעיקר בשכונה שלכם

שימושים שונים של מדבקות
כפי שכל אחד ואחת מאיתנו יודעים, עולם המדבקות, או סטיקרים כפי שהם מכונים בלועזית הוא עצום ומעניין ויש סוגים רבים ומגוון אשר מתאימים לשלל שימושים על ידי שלל משתמשים. המדבקות מתאימות לא רק לשימוש על ידי ילדים בחוגי היצירה ובגני הילדים, גם לאנשים מבוגרים יש בשנים האחרונות שימוש רב בכל מה שלקשור לתחום של מדבקות. כאן נזכיר כמה שימושים של המדבקות דווקא בקרב אוכלוסיית המבוגרים כאן בארץ אשר מתאימים לשלל מצבים בבית או מחוצה לו.

הזמנה היא הבטחה לעתיד לבוא:
הזמנות מודפסות הן כשער, הן כפתח למה שעומד לקרות ויותר מכל עליהן להיות באמת מזמינות ונושאות בחובן הבטחה לגבי התוכן המודפס בהן. הזמנות הן כרמז לעתיד לבוא ולכן העיצוב שלהן, רמת ההדפסה שלהן ורמת הגימור שלהן היא חשובה לעין ערוך ומייצגת את התוכן הכתוב בתוכן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI