דף הבית אינטרנט והחיים ברשת שיווק באינטרנט תוכנית לשיווק אתרים
תוכנית לשיווק אתרים
יוסי בוזגלו 01/01/12 |  צפיות: 3409

אין זה מספיק לבנות אתר אינטרנט מוצלח, שכן צריך גם לשווק אותו כראוי על מנת למשוך כמה שיותר גולשים, וכדאי לדעת שכיום קיימות אפשרויות רבות ליצירת תוכנית שיווק לאתר באינטרנט.

 

 - SEOקידום האתר במנועי החיפוש

SEO - Search Engine Optimization  הינה הדרך היעילה והפופולארית ביותר לקידום אתרים, משום שמרבית הגולשים מגיעים לאתרים השונים בעזרת חיפוש באינדקסים ובמנועי החיפוש השונים. אמנם כל מילת מפתח שהגולש מקיש יכולה להעלות מיליוני תוצאות, אולם מרבית הגולשים לא ירחיקו בחיפושיהם מעבר לעמוד השני של מנוע החיפוש.

מסיבה זאת, תוכנית שיווק לאתר חייבת  לכלול הגעה לדפים הראשונים של מנועי החיפוש, וקידום זה מתבצע כבר בעת בניית האתר בעזרת שיבוץ מילות מפתח רלוונטיות לעסק. לאחר מכן יש להחליט אילו מנועי חיפוש ואינדקסים יהיו יעילים עבור העסק שלכם ולפעול לקידום האתר בהם, אם באופן אורגני או באמצעי תשלום.

 

תוכנית פרסום באינטרנט

אחת הדרכים הנפוצות לקידום ושיווק אתר באינטרנט היא בעזרת יצירת קמפיין פרסומי ברשת. תוכנית שיווק לאתר בדרך זו תכלול באנרים, פרסומות מתפרצות, דפי נחיתה ועוד, ותכנון נכון של קמפיין מעין זה עשוי להוות אמצעי שיווקי זול יחסית ויעיל ביותר.

מכיוון שהפרסום באינטרנט הינו תחום יחסית חדש ועדיין לא הוכתבו בו כללי משחק מוגדרים, יש מקום ליצירתיות רבה בבניית קמפיין פרסומי, וכך ליצור בידול מן המתחרים בתחום העסק. חשוב כמובן ליצור קמפיין חיובי שימשוך את קהל הגולשים לבקר באתר שלכם.

דיוור אלקטרוני

דרך נוספת לשיווק האתר שלכם היא בעזרת ניוזלטר, דיוור אלקטרוני. חשוב ליצור ניוזלטר איכותי ומעניין שיתרום לקהל הלקוחות שלכם מידע חיוני עבורם, אך כדאי לדעת שאם תשלחו רק מודעות פרסומת תסווגו כספאם, כלומר כדואר זבל, וכך תייצרו תדמית שלילית לעסק שלכם.

על מנת ליצור תדמית חיובית בשיטת שיווק זו, חשוב לקבל את הסכמת הלקוח לשליחת מיילים לתיבת הדואר שלו. כמו כן, יש לשלוח תוכן ערכי ללקוחותיכם, העשוי לכלול חידושים בתחום עיסוקכם, קופונים ומבצעים אטרקטיביים, מוצרים חדשים ועוד.

לסיום, בנוסף לשיווק האתר שלכם ברשת אתם יכולים לשווקו גם מחוץ לאינטרנט בעזרת כרטיסי ביקור, ניירת, מעטפות, מוצרים ושקיות הנושאות את שם האתר וכתובתו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI