דף הבית אינטרנט והחיים ברשת עיצוב אתרים מערכת לבניית אתרים
מערכת לבניית אתרים
יוסי בוזגלו 28/12/11 |  צפיות: 2300

מערכות בניית אתרים הפכו את תחום בניית והקמת אתרי אינטרנט ליעילות ונגישות לכל גולש המעוניין לבנות אתר אינטרנט. מערכת כזו מאפשרת ללקוח לבנות אתר אינטרנט במראה מקצועי ועיצובי טוב בתוך דקות מספר ללא כל ידע טכני נדרש ובעלויות נמוכות. המערכת תומכת בלקוח לאורך כל הדרך ולרוב הנה ידידותית ובעלת ממשק נוח לתפעול.

עלויות ומחירים

חברות אינטרנט המציעות שירות זה דורשות מחירים זולים הנעים בין 50 ל 150 שקלים לחודש. בעקבות כמות אתרים רבה הנבנית במערכת כזו יכולה חברה המספקת שירות זה להוזיל את המחיר ולהתחדש בטכנולוגיות חדישות כל הזמן.

קלות בנייה

מערכת לבניית אתרים נועדה לשרת כל גולש לבנות אתר אינטרנט בזול ובקלות. יש להן ממשק הפעלה נוח ובתוך דקות ספורות יכול הגולש על ידי מספר לחיצות לקבל אתר מעוצב, מרשים ובנוי היטב הכולל כלי תפעול וניהול מתקדמים.

קלות ניהול

מערכות בנייה כוללות כלי ניהול מתקדמים הכוללים ניהול ישיר של כל חלק באתר, הן מבחינת תפעול ועדכון והן מבחינת כלים ייעודיים ושימושיים כמו כלי ניהול לקידום אתרים, ניהול סטטיסטיקה וכלי ניהול לאופטימיזציה של האתר כמו חקר מילות מפתח ומיפוי יעיל שלהן.

תפעול

ממשק  מערכת לבניית אתרים  הוא נגיש וידידותי. גולש שבנה אתר באמצעות כלי זה יכול בקלות לנהל את העמוד הראשי מבחינת תוכן, גרפיקה ועוד. כמו כן, הגולש יכול לנהל קטלוג מוצרים, לנהל גלריית תמונות ווידאו ולנהל את הבאנרים בכל דף.

ניהול דפי תוכן

ממשק המערכת כולל תוכנת עריכת טקסט המזכירה את תוכנת וורד. באמצעות תוכנת עריכת הטקסט ניתן לכתוב ולעצב את הטקסט ואת העמוד בהתאם לצורך, לצרף תמונות ולשלבן בטקסט, לצרף סרטונים, ליצור קבצים הניתנים להורדה ואף ליצור קישורים בין דפי האתר ולאתרים חיצוניים.

אבטחה

מערכות אלה מגובות באבטחות רבות ואיכותיות.

תמיכה טכנית

כל מערכת של בניית אתרים כוללת שירות תמיכה טכנית העומד לרשות הגולש ויכול לעזור לו בנושאי הקמת האתר, תפעולו וניהולו. למערכת מרכז מידע הכולל מאמרים והסברים ויש מרכז פניות ללקוח הנותן יחס אישי.

המאמר בחסות Dreamview  המציעה פתרונות בתחום בניית אתרים ו קידום אתרים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI