דף הבית אינטרנט והחיים ברשת עיצוב אתרים עיצוב אתרים למנועי חיפוש
עיצוב אתרים למנועי חיפוש
יוסי בוזגלו 27/12/11 |  צפיות: 2320

הזיר האינטרנטית היא שילוב של אלמנטים חזותיים ותוכניים. אין ספק שהשילוב המנצח של אתר אינטרנט משגשג נשען על איזון מושלם בין המאפיינים החזותיים של אתר אינטרנט למאפייני התוכן שלו. אם אתם עושים את הצעדים הראשונים שלכם בזירה האינטרנטית חשוב לדעת שלמאפיינים החזותיים של אתר אינטרנט יש משמעויות נוספות וחשובות מלבד היופי והנעימות האסתטית. אופן העיצוב של אתר אינטרנט משפיע ישירות על סיכויי הצלחתו ולכן חשוב מאוד ללמוד תחום זה ביסודיות לפני שמשקיעים כספים רבים ומשאבים בהקמתו של אתר אינטרנט. חשוב לדעת שמעבר לקווים המשותפים בין עסקים אינטרנטיים לעסקים רגילים יש גם כמה הבדלים תהומיים.

אין עוררין על העובדה שקיומם והצלחתם של אתרי אינטרנט קם ונופל על מנועי החיפוש. חשוב להפנים את העובדה שהצלתו של אתר האינטרנט שהקמתם או שאתם מתכוונים להקים קשורה ישירות לחוות דעתם של מנועי החיפוש בכלל ומנוע החיפוש של גוגל בפרט. האופן בו יקטלג אתכם מנוע החיפוש של גוגל ישפיע ישירות על פוטנציאל ההצלחה של האתר. אומנם תוכן איכותי, עיצוב מרהיב ושירות חיוני ואיכותי לגולשים הם תנאי הכרחי להצלחתו של אתר אינטרנט אך הם בהחלט לא תנאי מספיק. ללא כמות מספקת של גולשים אין כל ערך לתוכן ועיצוב מושקעים.

להתיידד עם מנוע החיפוש

עיצוב אתרים למנועי החיפוש הינו מלאכה חיונית ביותר. על מנת שהאתר שלכם יזכה לתנועת גולשים מסיבית על מנועי החיפוש למצוא אותו בקלות. מבנה אתר ידידותי לגוגל יקל על מנוע החיפוש לקטלג את האתר ולמקם אותו גבוה בדף התוצאות האורגניות בהתאם לאיכות התכנים והשירותים שהוא מספק. אין ספק שעל מנת לשפר את התאימות של אתרי אינטרנט יש להשקיע רבות בעיצובם.

אחת הטעויות הנפוצות בתחום בניית התארים הינו עיצוב מורכב וגרנדיוזי מדי המקשה על מנוע החיפוש למצוא אותו ולקטלג אותו כראוי. עיצוב אתרים למנועי החיפוש חייב להתבסס על תאימות מלאה לגוגל ולמנועי החיפוש האחרים. עיצוב מוגזם בעל מבנה מסורבל יפגע בקידום האתר באופן משמעותי ויקשה מאוד גם על הגולשים למצוא את מבוקשם באתר.

המאמר בחסות Dreamview  המציעה פתרונות בתחום בניית אתרים ו קידום אתרים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI