דף הבית תיירות ונופש שייט הפלגות נופש בים התיכון ליוון
הפלגות נופש בים התיכון ליוון
הדס כהן 16/12/11 |  צפיות: 4101

בכל עונות השנה אגן הים התיכון נפלא ומותאם עבור הפלגות נופש בים התיכון ליוון, קרוז, שייט יאכטות או שייט רומנטי. הפלגות נופש בים התיכון ליוון יוצאות מנמל חיפה או תל אביב ואז שטות ליעדים ביוון או בקפריסין. הפלגות נופש בים התיכון ליוון כוללות חניה בערים נבחרות דוגמת רודוס. רודוס הוא אי פופולרי לעגינה, עתיר מקומות בילוי, ויש את סנטוריני מהמקומות הפסטורליים ביותר בים התיכון ונחשב לאחד מאתרי הפלגות הנופש המובילים.

הפלגות נופש בים התיכון, קרוז ליוון, שייט יאכטות או שייט רומנטי מאפשרים ליהנות מנופים פסטורליים של יוון. ניתן לשלב הפלגות נופש בים התיכון, קרוז, שייט יאכטות ליוון או שייט רומנטי לכמה מהערים היפות של איטליה וספרד: גנואה, פלרמו, פלמה דה מיורקה, ואפילו ברצלונה. לאחר שהספינה עברה את ספרד, מדינת הטפאסים, חלק מהפלגות הנופש אף עוברות דרך מדינת האיים, מלטה, שנמצאת בחלקו המערבי של הים התיכון, ומציעה חוויות חד פעמיות של ארמונות יפים, מקדשים ארכיאולוגיים, חופים מרהיבים, עיירות דיג קטנות ומפרצונים שלווים. בירת מלטה הזעירה היא מדינת איים פצפונת עד כדי כך שלשם השוואה ירושלים לעומתה גדולה פי 217. מלטה היא מדינה המורכבת ממספר איים וממוקמת במרכז הים התיכון מדרום לאיטליה. אם עגנתם במדינת האיים הזעירה מלטה, תמצאו בה אכסניות ומבצרי אבירים, כנסיות, חומה, ים.

הפלגות נופש בים התיכון ליוון, קרוז ליוון, שייט יאכטות ליוון או שייט רומנטי ליוון יכולים לצאת מברצלונה אשר חולשות בדרך על כמה מהערים היפות בים התיכון: מארסיי שבצרפת, גנואה ונאפולי, ואף בירת טוניס, לה גולט, עצירה בחופים היפיפיים של פלמה דה מיורקה וחזרה לברצלונה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI