דף הבית תיירות ונופש שייט הפלגות נופש, הפלגה, הפלגות, שייט
הפלגות נופש, הפלגה, הפלגות, שייט
הדס כהן 17/11/11 |  צפיות: 3356

הפלגות נופש מסתכמות ברובם במסע של כמה ימים עד שבוע ואולי קצת יותר. כמו בכול נופש שנתי שאנו מנסים לפרוץ את השגרה ולהיכנס במהירות ובהנאה לעוד שייט תענוגות שלא שכחנו מהשנה שעברה.

אם אתם בעניין של 80  יום מסביב לעולם - זה כבר הפלגה מסוג אחר תצטרכו להצטייד עם לא מעט חזון וחלומות מסוג אחר. אבל מאחר והמאמר יסקור בעיקר מהם הפלגות נופש מקוסט  לקוסט או וכן הפלגות ליעדים קרובים ואף רחוקים. נמשיך לחלום על אפשרות של הפלגה או שייט ב- 80 יום סביב העולם.

הפלגות ישראליות

מר בית הישראליים הכירו מקרוב את האלטרנטיבה המאוד מיוחדת של הפלגות בשילוב הופעות חיות של זמרים היוצאות מנמלי ישראל בין 3 - ל- 16 הפלגות נופש ליום. תמיד יש אוכל טוב בכול שייט שתבחרו. זה מה שמבדיל בין חופשה בית מלון לבין חופשה על גבי הסיפון.

יש רבים מכם שלא מכוונים את שייט התענוגות כשייט אלא במילים הנהוגות ושגורות בפי הישראליים בשנים האחרונות:" היינו בקרוז ביוון או בקפריסין " וכדומה. כן בבליל המילים אודות חופשות ונופשונים על גבי הסיפון יש לא מעט ביטויים וסלנג שמזמן השתרבב לו מחופשה לחופשה.

מעוניינים גם אתם להיות בעניינים תבררו כבר עכשיו על הקרוז הבא לקפריסין או ליוון.

חופשה מופלגת עם הילדים

אתם מאלו שלא מוכנים לנטוש את הילדים אצל סבתא וסבא - קשה לכם להיפרד מהזאטוטים יותר או אלו שכבר גדלו?! קחו לכם קרוז משפחתי- תופתעו לגלות כמה זה משתלם לכם מבחינה כלכלית וכמה מחירי  הפלגות בים התיכון כול כך משתלמות למשפחות על פני טיסות ונופשים לחו"ל בבתי מלון ולא על גבי סיפון.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI