דף הבית תיירות ונופש שייט הפלגות נופש
הפלגות נופש
הדס כהן 16/10/11 |  צפיות: 3327

הפלגות נופש הן כיום שיא הפאר מבחינת תיירות, שייט על ספינות פאר ענקיות שניתן לבלות בהן שבועות מבלי לחוות את כל הטוב שיש להן להציע ופינוק ברמה שאין כמותה. הפלגה בים, לעבר יעדים מיוחדים ותוך כדי חגיגות מרהיבות ומגוונות על סיפוני ספינות התענוגות המשובחות הללו היא חופשה שכל זוג או משפחה חייבים לעצמם לפחות פעם אחת - ולרוב מתמכרים לזה ויוצאים כל תקופה לנופש משובח על ספינת פאר.

הפלגות - לא דומה לשום חופשה אחרת

לטוס לחו"ל לחופשה או אפילו נופש בישראל הן חוויות איכותיות ומהנות שמציעות אין ספור אפשרויות - בכך אין ספק - אך הפלגות נופש הן משהו שונה, ייחודי ובעל תפישת תיירות יוצאת דופן. זה לא סתם מלון פאר שמציע חבילות שייט הכל כלול או טיול חוצה מדינות סטנדרטי, השילוב הזה בין הדברים לרמת השירותים והאטרקציות של סיפון אותן ספינות הפלגה יוצר חוויה מדהימה ומיוחדת במינה.

נסיעה לחופי מפרץ אמלפי שבדרום איטליה או לחופים הקסומים של הקריביים היא איכותית ומהנה בכל צורה, אך כאשר מגיעים לשם במסגרת שייט תענוגות עשיר ומפנק מדובר על חוויה מלאה ואיכותית יותר, לחוות את החופש המושלם על הספינה ולמרות שההגעה היא בפועל איטית יותר.

נופש בהפלגה - מגוון אפשרויות ומחירים

מבחינת הפלגות נופש קיים כיום מגוון אדיר של אפשרויות ורמות מחיר עבור תיירים ישראלים, מבחינת מחיר יש הפלגות סובבות עולם שנמשכות כשנה ומחירן עשרות אלפי דולרים וישנן אפשרויות של שייט קצר יחסית במימי הים התיכון, על ספינה מפנקת ואל יעדים קרובים אך עם זאת כל כך רחוקים ואיכותיים. מבחינת אפשריות הפלגה יש ספינות לכל המשפחה ויציאה אל הפלגות המיועדות לבני גיל הזהב, ים של אפשריות פרוס לפניכם מבחינת הפלגות נופש הטובות בעולם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI