דף הבית אינטרנט והחיים ברשת עיצוב אתרים הקמת אתרים לעסקים במשק
הקמת אתרים לעסקים במשק
טל אזרי 23/09/11 |  צפיות: 2663

הקמת אתרים עכשיו הינה תעשייה שמשמשת כפרונט בכל הקשור לשיווק חברות או אירגונים באינטרנט, לא משנה אם עסקינן בעסקים בעלי נוכחות מסוימת באינטרנט או עסקים עם ותק שעדיין לא נכנסו לעולם האון ליין. עיצוב והקמת אתרים הוא הליך שתובע המון מחקר וגם איזשהו איפיון בכדי שיהיה ניתן להתקרב להישגים והתוצאות המוצלחות ביותר בעבור הדרישות הממוקדות של כל עסק ועסק.

תחילת  הדרך - הקמת אתרים

לפני הקמת אתר אינטרנט לקליינט, קיים צורך משמעותי לדעת מי הקהל יעד של העסק, מה הקהל מחפש וגם באילו עניינים הינו מתעניין. רק לאחר כן, יהיה ניתן וערוכים לדעת איך בדיוק לפנות לקהל יעד ואז להם את השירות או הסחורה שיותר מכל נכונים עבורו, כאלה שבאמת נותנים פיתרון לפרובלמה מסוימת. במידה שמדובר בקהל יעד כללי יותר אפשר ללא ספק לערוך קצת ריגול בתעשייה ולבדוק באיזו דרך המתחרים הפוטנציאליים בנישה ניגשים אל מול קהל היעד באמצעות אתר האינטרנט.

אחרי שהחלטנו על היעדים ובידינו אפיון של קהל היעד וצרכיו, אפשר לחשוב על סגנון העיצוב באתר וגם על ממשקו. זאת בפועל התשתית ההתחלתית שעליה יוקם האתר וכמו כן קיימת חשיבות גדולה לדברים הללו. סגנון עיצוב האתר הוא עפ"י מחקרים האלמנט הראשוני שרואים אותו כאשר מבקרים נכנסים לאתר מסוים. עיצוב האתר יכול להשפיע האם המבקרים ישארו באתר יותר ממס' שניות בודדות או ימהרו לשוב לעמוד הקודם שממנו באו. מסיבה זאת, משמעותו של העיצוב הגרפי באתר היא בהחלט קריטית.

עם זאת, הקמת אתרים איננה יכולה להתבסס נטו על עיצוב, מפני שגם אם לאתר אינטרנט יש לוק מרהיב, אם התוכן בו רחוק מלהיות משובח וכמו כן לא יעיל עבור קהל מבקרים מאד ממוקד, לאתר אין עתיד. תוכנו של האתר הינו הדבר הכי מהותי בכל אתר, וגם חברת הענק גוגל בעצמה חוזרת על נושא זה כמעט בכל הזדמנות. זאת מכיוון שמטרתו של הטקסט זה בעצם לשאת הכי טוב את מבקרי האתר שלך מעבר להכל. כפועל יוצא, משמעוית ביותר להשקיע כסף או זמן בתוכן ברמה גבוהה וגם רלוונטי עד כמה שיותר - זוהי בלי ספק השקעה קטנה שתניב פירות במבט לרחוק.

בסופו של ההליך של הקמת אתרים, כבר יש למעשה אתר לכל דבר. ברם נשאלת השאלה אם זה עומד בפני עצמו? התשובה הינה ממש לא. על מנת שמבקרים יגיעו לאתר האינטרנט שלך, כדאי לקדם ולשווק אותו באינטרנט ואחת מן השיטות השכיחות לבצע את זה היא באמצעות קידום אתרים אורגני, פעולה שמטרתה להגדיל את הניראות של אתרים אינטרנטיים בגוגל ומנועים נוספים באופן אורגני, ז"א אינה בתשלום ישיר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 טל אזרי

חברת בניית אתרים

בניית אתרים באינטרנט

מאמרים 


מאמרים נוספים מאת טל אזרי
 
בניית אתרים באינטרנט – אתרי תדמית ואינפורמציה
כאשר אנו נתקלים במושג כתיבה שיווקית במהלך בניית אתר, במקרים רבים הוא מעלה בנו אסוציאציה של שיווק מוצרים לצרכנים. עם זאת, אנו נוטים לשכוח כי כתיבה באינטרנט הינה בעלת פנים רבות, והינה חיונית ביותר, גם ככתיבה תדמיתית ואינפורמטיבית, וניתן להפיק ממנה מידע רב. מלבד קידום אתרים

לבנות אתר בחינם או עם חברת בניית אתרים
שאלה זו נשאלת על ידי רבים המעוניינים לדעת מדוע עליהם לשלם כסף רב עבור העבודה עם חברת בניית אתרים כאשר כיום ניתן לבחור בפלטפורמות כמו וורדפרס

ייעוץ עסקי
לכל בית עסק, גדול כקטן, ישנם תקופות טובות ותקופות פחות טובות. כל בעל עסק, מוכשר ככל שיהיה, יודה ויאמר שהיו תקופות שהוא היה בטוח שהעסק שלו קורס. לכולם זה קורה, אפילו לגדולים ביותר. החכמה היא לא לתת לעסק ליפול

בניית אתרים כולנו נכנסים לרשת
אם בעבר היה עומד מישהו ב"כיכר העיר" ואומר את דבריו הרי שכיום רשת האינטרנט היא זו שמאפשרת לו לכתוב את מה שהוא רוצה אל מול מיליונים של אנשים או להעלות סרטון וידיאו שבו הוא יכול לפרוש את משנתו.

דלתות כניסה זולות
15/01/12 | שיפוצים
כשמדובר בדלתות, ובמיוחד בדלתות המיועדות לכניסה אל הבית ישנה חשיבות מאוד גבוה לדלת עצמה. דלתות כניסה לבית הם למעשה ההזמנה אל הבית והם יכולות להעיד המון על אופיים של בעלי הבית

זכויות עובדים בעת פירוק חברה
במקרים רבים, בהם חברה נקלעת למשברים כלכליים ועומדים לה נושים המעוניינים להגיש בקשה לביצוע פירוק חברה על ידי בית המשפט, העובדים נשארים בדרך כלל לא יכולת מעשה, אך החוק, במקרה של סגירת חברה, עומד גם לצידם של עובדי החברה.

עיסוי עד הבית
גם ליחיד וגם לבני זוג שירותים מסוימים אף הולכים ומשתכללים במשך הזמן. לכן מה שהיה פעם שירות של עיסוי לאדם מסוים הופך כיום להיות כזה שמתאים גם לבני זוג שמעוניינים בערב מיוחד עוד יותר.

אתרים שעובדים בשביל העסק שלך
כמו שיש סוגים שונים של עסקים כך יש סוגים שונים של אתרים הנבנים למטרות עסקיות בהתאם לסוג העסק. די ברור שלכל עסק יש את האופי שלו ואת ההקשר הישיר לתחום שבו הוא פועל ובכל עסק קיימת שיטה אחרת לפנות לקהל היעד

תחילת עידן של בניית אתרים
האם אתרי האינטרנט שבתחילת הדרך של הרשת הווירטואלית אינם מזכירים כלל את אלו שאנו רואים היום? מרתק לראות כיצד אתרים של חברות ענקיות שבזמן התחלת עידן האינטרנט היו כאלו שהציגו אלמנטים בסיסיים בלבד ואילו כיום הן אפילו מתחרות בערוצי טלוויזיה שונים בקלות די רבה ואף יוצרות תנועה רחבה של לקוחות שפונים לעסק. בניית אתרים בימינו היא עניין רציני ומתקדם ביותר.

התאמת סוג עיסוי לגוף שלנו
אנו יכולים לראות כיצד מכונים מקצועיים או מכוני ספא רציניים מציעים סוגים שונים של עיסוי, כמו למשל שוודי, רקמות עמוק, הוליסטי, ועוד
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI