דף הבית אינטרנט והחיים ברשת שיווק באינטרנט לוח מודעות בעולם הווירטואלי
לוח מודעות בעולם הווירטואלי
יוסי בוזגלו 21/09/11 |  צפיות: 2447

לוח מודעות הינו אמצעי פרסום יעיל הקיים בכול כלי המדיה השונים: עיתונים, שלטי בחוצות, באינטרנט ובמקומונים, ברושורים ועוד. אחד האמצעים החדישים, המרתקים והיעילים ביותר לפרסום באמצעות לוח מודעות הוא האינטרנט. העולם הווירטואלי הינו ענף ההולך וגדל בקצב מואץ בעשור האחרון, וככל הנראה ימשיך לצמוח ועימו נושא הפרסום.

לוח מודעות באינטרנט - עולם של אפשרויות

 

לוחות מודעות קיימים כבר מאות שנים כאמצעי פרסום לקהל הרחב. הם החלו כלוחות פרסום בחוצות העיר, עברו דרך בית דפוס לעיתונים וכיום מבצבצים ועולים כמו פטריות אחרי הגשם ברשת האינטרנט. המחיר האטרקטיבי והתפוצה הרחבה הן חלק מהסיבות העיקריות להצלחת הפרסום במדיום זה.

קיימים שני סוגי לוחות מודעות עיקריים באינטרנט: לוחות מודעות המתמחים בתחום מסוים כמו יד שנייה, נדל"ן, מכוניות, בתי דפוס, רהיטים, דרושים ועוד. הסוג השני של לוחות מודעות מכיל לוחות רב תחומיים, כמו עיתונים און-ליין שבהם ניתן למצוא את רוב הקטגוריות החשובות של לוחות מודעות.

לוח מודעות רב תחומי באינטרנט

 

קיימים ברשת האינטרנט מספר רב של אתרי פרסום המאפשרים לפרסם מודעות בתחומים שונים ומגוונים. אתרים אלו, ובמיוחד הגדולים והמצליחים שבהם, בנויים בצורה קלה ופשוטה למשתמש כך שכל אדם יוכל למצוא ולהתמצא בהם בקלות רבה. האתרים הללו מאורגנים בקטגוריות ראשיות המתפצלות לקטגוריות משנה, כשתמיד ניתן לבצע חיפוש ממוקד על נושא ספציפי.

לוחות אלו מפרסמים מגוון רחב של נושאים, החל ממכוניות ודירות ועד אוספי חיפושיות ומפיות. כידוע, האינטרנט אינו מוגבל בגודלו ולכן לוחות מודעות באינטרנט עשויים לכלול מגוון עצום של נושאים, הכול לפי הביקוש וההיצע של הקהל המבקר, כשלכל אתר יש מנועי חיפוש הממקדים את תוצאות החיפוש על פי צרכי הלקוח, ולפי המוצר הנרכש .

לוח מודעות דרך האינטרנט הוא צורת פרסום יעילה וזולה, ידידותית למשתמש, גמישה ביותר מבחינת אופי המוצר או השירות המוצע, ומגיעה לקהל יעד גדול ביותר. כל אחד יכול לפרסם מודעה בלוחות הרשת, בין אם אדם פרטי או תאגידי ענק, כולם לומדים להשתמש בכלי היעיל הזה ולהפיק ממנו את המיטב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI