דף הבית אינטרנט והחיים ברשת עיצוב אתרים נקודות חשובות בהקמת אתרים תדמיתיים
נקודות חשובות בהקמת אתרים תדמיתיים
טל אזרי 12/09/11 |  צפיות: 2616

נקודה חשובה ראשונה היא לגשת למקום המתמחה בעניין של בניית אתרים לעסק זאת כדי שבעל העסק יוכל להיות בעל האתר הטוב ביותר והראוי ביותר לשרת את דרישותיו. אמנם זוהי השקעה כספית אולם אין כל ספק שהיא משתלמת עבור כל בעל עסק, קטן כגדול.
בניית אתרים : אתר עסקי חייב להציג את האירגון או העסק בדרך הטובה ביותר ולהרשים את הגולש כבר בכניסתו על מנת שימשיך לבקר בו להבא או אפילו יותר מכך, יצור קשר עם האתר לשם המשך שירות בצורה אישית או רכישת החפץ או המוצר שכבש את עינו.

עקרונות למעקב וביצוע

נמיין כמה עקרונות ראשיים ליצירת אתר עסקי שלרוב מתאפיין בסוג הספציפי הקרוי אתר תדמיתי שכעת ידוע כהכי חיובי לשם שיווק ארגונים. אתר מתפקד כמו חלון ראווה ומציג לאחד הגולשים את מה שלעסק יש להציע, עקב כך אתר מקצועי אשר ברוב המקרים מושקע ברמה גבוהה ודוגמה לכך הינם עיצובי הפלאש הידועים נחשב לדוגמא אתר עסקי מוביל.
בניית אתרים לעסקים היא לא מטלה פשוטה ולעיתים לוקח הרבה זמן עד אשר האתר קיים. פגישות יחד עם מתכנתים ומעצבים בשביל להגדיר ביחד ובמדויק לאיזה אתר ייצוגי הלקוח מכוון אינה מובנת מאליה וחשוב לשים לב ולבחור בחברה אשר תבין את רצונו של הקונה בכדי להמנע מבעיות עתידיות.

עיצוב אתר מוצלח

ודאי שמומלץ שהעיצוב צריך להיות מרשים מהכניסה הראשונה וחייב לשים דגש חזק על כך בעיקר כאשר חותרים לכיוון של אתר ייצוגי. אולם, המראה, למרות חשיבותו הרחבה, אינו הכל וגם אתר תדמית מושקע יכול להשאר מאחור במידה וההשקעה היחידה בו היא העיצוב ותו לא.
בניית אתרים מקצועיים נדרש לספק את כל האפשרויות. אתר מסודר ובעל מבנה מסודר הוא פקטור המושך גולשים ומקל עליהם. אתר אשר עמוס בגרפיקה ומועט בטקסט סביר להניח לא יגדל מעבר לכניסות מעטות והדינמיות שלו תפגם.

עדכון שותף באתר קיים
קיום אתר תדמיתי נועד לשם גיוס צרכנים ושיווק העסק, אין להניחו בצד ולשכוח ממנו. רצוי לתפעל את האתר כל הזמן ולעדכן את הטקסט ואת הפרסומים וכל דבר אשר זקוק לרענון ושינוי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 טל אזרי

חברת בניית אתרים

בניית אתרים באינטרנט

מאמרים 


מאמרים נוספים מאת טל אזרי
 
בניית אתרים באינטרנט – אתרי תדמית ואינפורמציה
כאשר אנו נתקלים במושג כתיבה שיווקית במהלך בניית אתר, במקרים רבים הוא מעלה בנו אסוציאציה של שיווק מוצרים לצרכנים. עם זאת, אנו נוטים לשכוח כי כתיבה באינטרנט הינה בעלת פנים רבות, והינה חיונית ביותר, גם ככתיבה תדמיתית ואינפורמטיבית, וניתן להפיק ממנה מידע רב. מלבד קידום אתרים

לבנות אתר בחינם או עם חברת בניית אתרים
שאלה זו נשאלת על ידי רבים המעוניינים לדעת מדוע עליהם לשלם כסף רב עבור העבודה עם חברת בניית אתרים כאשר כיום ניתן לבחור בפלטפורמות כמו וורדפרס

ייעוץ עסקי
לכל בית עסק, גדול כקטן, ישנם תקופות טובות ותקופות פחות טובות. כל בעל עסק, מוכשר ככל שיהיה, יודה ויאמר שהיו תקופות שהוא היה בטוח שהעסק שלו קורס. לכולם זה קורה, אפילו לגדולים ביותר. החכמה היא לא לתת לעסק ליפול

בניית אתרים כולנו נכנסים לרשת
אם בעבר היה עומד מישהו ב"כיכר העיר" ואומר את דבריו הרי שכיום רשת האינטרנט היא זו שמאפשרת לו לכתוב את מה שהוא רוצה אל מול מיליונים של אנשים או להעלות סרטון וידיאו שבו הוא יכול לפרוש את משנתו.

דלתות כניסה זולות
15/01/12 | שיפוצים
כשמדובר בדלתות, ובמיוחד בדלתות המיועדות לכניסה אל הבית ישנה חשיבות מאוד גבוה לדלת עצמה. דלתות כניסה לבית הם למעשה ההזמנה אל הבית והם יכולות להעיד המון על אופיים של בעלי הבית

זכויות עובדים בעת פירוק חברה
במקרים רבים, בהם חברה נקלעת למשברים כלכליים ועומדים לה נושים המעוניינים להגיש בקשה לביצוע פירוק חברה על ידי בית המשפט, העובדים נשארים בדרך כלל לא יכולת מעשה, אך החוק, במקרה של סגירת חברה, עומד גם לצידם של עובדי החברה.

עיסוי עד הבית
גם ליחיד וגם לבני זוג שירותים מסוימים אף הולכים ומשתכללים במשך הזמן. לכן מה שהיה פעם שירות של עיסוי לאדם מסוים הופך כיום להיות כזה שמתאים גם לבני זוג שמעוניינים בערב מיוחד עוד יותר.

אתרים שעובדים בשביל העסק שלך
כמו שיש סוגים שונים של עסקים כך יש סוגים שונים של אתרים הנבנים למטרות עסקיות בהתאם לסוג העסק. די ברור שלכל עסק יש את האופי שלו ואת ההקשר הישיר לתחום שבו הוא פועל ובכל עסק קיימת שיטה אחרת לפנות לקהל היעד

תחילת עידן של בניית אתרים
האם אתרי האינטרנט שבתחילת הדרך של הרשת הווירטואלית אינם מזכירים כלל את אלו שאנו רואים היום? מרתק לראות כיצד אתרים של חברות ענקיות שבזמן התחלת עידן האינטרנט היו כאלו שהציגו אלמנטים בסיסיים בלבד ואילו כיום הן אפילו מתחרות בערוצי טלוויזיה שונים בקלות די רבה ואף יוצרות תנועה רחבה של לקוחות שפונים לעסק. בניית אתרים בימינו היא עניין רציני ומתקדם ביותר.

התאמת סוג עיסוי לגוף שלנו
אנו יכולים לראות כיצד מכונים מקצועיים או מכוני ספא רציניים מציעים סוגים שונים של עיסוי, כמו למשל שוודי, רקמות עמוק, הוליסטי, ועוד
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI