דף הבית תיירות ונופש שייט ביקור בבירת ארגנטינה – קרוזים בבואנוס איירס
ביקור בבירת ארגנטינה – קרוזים בבואנוס איירס
הדס כהן 11/09/11 |  צפיות: 3222

אפשר כיום לערוך הפלגות נופש של קרוזים אל "פריז של דרום אמריקה". זהו כינויה של בואנוס איירס, בירת ארגנטינה, אשר זכתה לכינוי הזה בצדק בזכות שלל אתרים אהובים שמושכים מיליוני תיירים מדי שנה. בתוך מספר ימים של שייט הפלגות נופש בדרום אמריקה, ניתן לטעום מהמגוון הרב שיש ליבשת הזאת להציע - ובפקט לבקר בעיר קסומה כמו בואנוס איירס.

סוכנות הנסיעות הדני קרוזים מספקת הפלגות נופש לבואנוס איירס וכן קרוזים ליעדים נוספים ברחבי העולם. העונה האידיאלית עבור שייט של קרוזים מתקיימת בין החושים דצמבר עד מרץ. במהלך ינואר ופברואר, הפלגות נופש לעיר נחשבות למבוקשות במיוחד, ואולם בין מרץ לדצמבר ניתן למצוא גם קרוזים במחירים אטרקטיביים במיוחד.

בואנוס איירס מורכבת מ48 שכונות בהן מתגוררים 13 מיליון איש. למרות זאת, העיר עדיין לא איבדה מהקסם שלה - במהלך שייט של קרוזים בבואנוס איירס מומלץ בחום לבקר בשכונת "לה בוקה", מקום המספק דוגמא לקסם שעדיין לא פסח מבירת ארגנטינה. לאחר מכן, כדאי להקדיש מספר שעות עבור ביקור בתיאטרון קולומבוס, הנחשב כיום לחשוב ביותר בעולם. התיאטרון ממוקם ב"שדרת 9 ביולי", הנקראת על שם יום העצמאות הארגנטינאי, והשדרה מוגדרת כאחת מהחשובות ביותר בבירה.

שייט בבואנוס איירס יכול להמשיך עם ביקור בשכנת פלרמו, שהייתה פעם אזור תעשייה וכיום הפכה לאחד ממרכזי התרבות של הבירה. ברחבי השכונה ניתן למצוא שלל מסעדות ובתי קפה, גם חנויות יוקרתיות, וכן אפשר גם לבקר בגן היפני אשר נחשב למיוחד למדי.

סוכנות הנסיעות הדני מספקת הפלגות נופש לבואנוס איירס. הספינות בהן מתקיימות ההפלגות כוללות את כל מה שצריך בשביל החופשה המשולמת: חדרים מרווחי ושירות חדרים אישי, בתי קפה ומסעדות, מופעי בידור לילדים ולמבוגרים, וכן בריכה שניתן לרבוץ בה בשעות היום והלילה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
ספירת מלאי לעסקים – ניהול נכון
18/01/22 | ניהול ידע
ניהול מלאי מקצועי לעסק הוא הפכית העסק ליעיל גם בימים בהם בעבר נאלצתם להשבית אותו. החדשנות כיום מגיעה לכל תחום אפשרי, גם כאשר מדובר על מערכות ניהול מלאי. אך על מערכות אלו יש להיות מותאמות בצורה אישית כל עסק ועסק, וזאת על מנת להימנע מתקלות עתידיות.

הערכת יהלומים – יהלום מזויף, לא תאמינו מה אפשר ללמוד עליו
ליהלום יש מוניטין חזק מאד שהולך לפניו. בעיקר כזה שמדבר גם על תחליפים לכסף, או כהשקעה. זאת בדיוק הסיבה שלא מעט אנשים מנסים לזייף אותו. נכון שיש זיוף "טוב" שהוא זיוף עבור תכשיטים בלבד. אך יש גם זיוף בזדון. זיוף רע הוא זיוף שגורם לצרכנים לרכוש יהלום מזויף בשווי של יהלום אמיתי, כאשר הם חושבם ובטוחים שהיהלום שהם רוכשים הוא אמיתי לגמרי. לכן מקצוע כמו הערכת יהלומים הוא מקצוע המחייב לא מעט מומחיות, וותק, נסיון וחדות.

מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI