דף הבית ספורט וכושר גופני אומנויות לחימה מור ויטר זכתה באליפות העולם לנוער בקארטה
מור ויטר זכתה באליפות העולם לנוער בקארטה
רונן הלל יחסי ציבור 03/08/11 |  צפיות: 11027

ויטר, שזכתה בתואר עד גיל 18, הפגינה יכולת מצוינת

בתחרות שנערכה קראולי, אנגליה

 

הישג לקארטה הישראלי: מור ויטר, בת 17 מהרצליה, זכתה באליפות העולם לנוער בקארטה (עד גיל 18), בתחרות שנערכה קראולי, אנגליה.

מור מתאמנת מגיל חמש אצל סנסאי איציק אשכנזי בקארטה קיוקושנקאי שזהו הסגנון הבסיס והנפוץ ביפן בתחום אמנויות הלחימה.

קיוקושנקאי - אומנות לחימה מסורתית שדוגלת במגע מלא כדי ליצור סימולציה למצב אמת ברחוב, כאשר בארגון  - international  federation of karate      IFK  חברות 37 מדינות. באליפות העולם לנוער שנערכה באנגליה זכתה ויטר בגביע ומדליית זהב במשקל מעל 58 ק"ג, כאשר בתחרות השתתפו 17 מדינות (ביניהן כווית, ארגנטינה, ארה"ב, רוסיה ועוד).

בקטגוריה של ויטר (משקל פתוח מעל 58 ק"ג לבנות עד גיל 18) ניצחה ויטר בשלב חצי הגמר יריבה מאנגליה ובקרב על מדלית הזהב ניצחה יריבה מבלגיה.

הקרב האחרון על המקום הראשון היה קשה מאוד וכלל 3 פגיעות אסורות בלסת שבעקבותיהן בדקו הרופאים עם ויטר וביקשו לברר האם היא מפסיקה את הקרב. ויטר סירבה והמשיכה למרות הפגיעות והכאבים והוכיחה כישורים של לוחמת גדולה.

רקע על מור ויטר

מגיל צעיר  הציבה לה מור מטרה לזכות באליפות העולם, והמאמן שלה מספר שכבר מתחילת דרכה  היה לו ברור שהיא קרוצה מחומר של אלופים...

בתחילה דרכה היא התאמנה והתחרתה בדוג'ו מול בנות אחרות, אבל עם הזמן עברה להתאמן בעיקר מול בנים ובגיל 13, מפאת מחסור בבנות בגילה שעימן היא יכולה להתחרות, החלה להתחרות מול בנות  17.

מור מציינת כי "חשוב לה מאד שבנות וגם בנים יקראו על הענף הקראטה המאפשר פיתוח כושר גופני, קואורדינציה, ריכוז , נחישות, ממוקדות במטרה ואומץ".  מור מוסיפה: "חשוב לי ללמד בנות אחרות קראטה או הגנה עצמית כדי שהן יגבירו את התחושה של ביטחון עצמי בעצמן ובגופן. חשוב לי שבני נוער ידעו שיש תגמול להשקעה בספורט וחשוב לי שידעו שייצגנו בכבוד את המדינה וזכינו להישגים בתחרות".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רונן הלל יחסי ציבור

רונן הלל

רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור

Ronen Hillel Public Relations

טלפון: 03-6855282

נייד: 052-2508109

כתובת: מרמורק 10 תל-אביב, 64254

זוכה פרס האריה השואג 2009

זוכה פרס יחסי ציבור האריה השואג 2010

זוכה פרס האריה השואג 2011 על קמפיין שנתי ביחסי ציבור

לקבוצתהאתרים של יחסי ציבור רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור - משרד יח"צ

יחסי ציבור | משרד יחסי ציבור | מיתוג אישי | הדחקת אזכורים שליליים | יחסי ציבור בישראל public relations in israel |פתיחת עסק חדש | אלי שביט

מוזמנים לבקר באתר החברה: http://www.ronenhillel.co.il ; Jacob Newberger 


מאמרים נוספים מאת רונן הלל יחסי ציבור
 
בית המשפט מינה את המהנדס רפאל גיל כמומחה מטעמו
כבוד השופט זכריה ימיני מבית משפט השלום ברמלה מינה את המהנדס רפי גיל כמומחה מטעמו במשפט טאלב אבו גאנם נגד אורי בר אור (ת"א 23164-05-12 אבו גאנם נ' בר אור).

רפי גיל נבחר למהנדס מומחה מטעם שרביב בע"מ בתביעה שהוגשה ע"י נציגות הבית המשותף ברחוב אלון 37 חיפה
רפי גיל מונה למהנדס מומחה מטעם הנתבעת חברת שרביב בע"מ, בתביעת שהגישה נגדה נציגות הבית המשותף ברחוב אלון 37 חיפה. המשפט התנהל בפני כב' השופט דר' מנחם רניאל, בבית המשפט המחוזי בחיפה. פסק הדין ניתן ביום 28.1.2015. ת"א 26999-06-11 נציגות הבית המשותף ואח' נ' שרביב בעמ. את דייר הבית המשותף ייצגו עו"ד אלי הכהן ועו"ד טל רבינוביץ ואת שרביט בע"מ ייצג עו"ד חיים גלזר.

המהנדס רפי גיל מונה למומחה מטעם הנתבעות בתביעת עזאני נ' עיריית ראש העין ואח'
09/08/15 | חוק ומנהל
כב' השופט יחזקאל הראל – סגן הנשיאה בית משפט השלום בהרצליה: המהנדס גיל שהינו גם ממונה בטיחות, חלק על דעתו זו של אינג' גולדשטיין שאינו מומחה בטיחות. מצאתי להעדיף את דעתו, מה גם שלא שוכנעתי כי גם אם היה מותקן מעקה גם במדרגה הראשונה, היה בכך כדי למנוע את קרות התאונה

המהנדס רפי גיל מונה למומחה מטעם בית המשפט בתביעת פרניץ ואח' נ' אפריקה ישראל מגורים בע"מ ואח'
09/08/15 | חוק ומנהל
המהנדס רפי גיל מונה למומחה מטעם בית המשפט

טופ 94 - האטרקציה המרעננת של אילת!
פארק אתגרים עשיר בחוויות ואקשן לכל המשפחה

פסק דין: מוכרת שמכרה דירתה בזמן הבלעדיות וסירבה לשלם דמי תיווך - תשלם למתווך 44,460 אלף ש'
25/04/15 | כללי
חברת תיווך תבעה מוכרת דירה בנשר, שסירבה לשלם להם דמי תיווך, אף שמכרה את דירתה לקונים שלא באמצעות המתווך. לטענתה, חתמה על הסכם הבלעדיות עקב הטעיה ומתוך כפייה ואיומים של סוכן החברה, וכי המתווך לא היה הגורם היעיל שהביא למכירת הדירה היות והקונה הגיע אליה בעקבות פרסום עצמאי שקדם לחתימה על הסכם הבלעדיות. אולם בית המשפט דחה את טענותיה וקבע כי המוכרת הפרה את הסכם הבלעדיות והמתווכים זכאים לפיצוי המוסכם בגין הפרת ההסכם

שחר צוברי סיים במקום ה-8 בתחרות גביע הנסיכה סופיה, בפלמה דה מיורקה
04/04/15 | ספורט
את שיוט המדליות סיים המדליסט האולימפי מבייג'ינג במקום ה-6. צוברי הבטיח את מקומו בתחרות גביע העולם שתיערך בעוד כשבועיים בהייר

חוגגים פסח בפסטיבל סחלבים, תוכים וטבע בפארק האטרקציות אוטופיה
פסטיבל פסח וטבע בפארק אוטופיה: אוטפיה, פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל, יוצא בפעילות אביבית לחג פסח והמציע קונספט של טבע בכיף לכל המשפחה.

חוגגים פסח בפסטיבל סחלבים, תוכים וטבע בפארק האטרקציות אוטופיה
פסטיבל פסח וטבע בפארק אוטופיה: אוטפיה, פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל, יוצא בפעילות אביבית לחג פסח והמציע קונספט של טבע בכיף לכל המשפחה.

סיקורה מציעה את מזון העתיד: אצות ים חכמות טריות למאכל
סיקורה מציעה שני מוצרים חדשים ובריאים במיוחד : חסת-ים וסלט אצות עם בורגול. מוצרי החברה טעימים ובריאים, עשירים בחלבונים, סידן, ברזל, מינרלים, ויטמינים, נוגדי חמצון, חומצות אמינו ו-כלורופיל
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI