דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה שלטון מקומי איתן צנעני במכתב לראש עיריית כפ"ס: "חילול שבת בפארק העירוני"
איתן צנעני במכתב לראש עיריית כפ"ס: "חילול שבת בפארק העירוני"
הדס כהן 08/04/11 |  צפיות: 11104

איתן צנעני ומנשה אליאס, שניים מהחברים הדתיים במועצת העיר כפר סבא, שלחו מכתב דחוף לראש העירייה בדרישה לבטל את הפעילויות בתשלום אשר מתוכננות לשבת ובימי החג במהלך השבועות הקרובים: ''העירייה מתכוונת לחלל את השבת הקרובה בהופעות האמנים ומכירה בדוכנים בפארק'', טוענים איתן צנעני ואליאס במכתבם.

המכתב של השניים נשלח לאחר שמבקרים מהציבור הדתי ביקרו בפארק העירוני, והתלוננו על חילול השבת בפני איתן צנעני ואליאס.''הרינו פונים אליך במהלך חול המועד בתלונה דחופה כי במהלך חג הפסח ערכה העירייה מופעים בפארק", כתבו איתן צנעני ומנשה אליאס במכתבם, "מופעים אלו נעשו תוך חילול החג וכללו הופעת אומנים וכן הפעלת דוכני מכירה על ידי רוכלים. אין ספק כי חלול החג נעשה על ידי עובדי עיריית כפ''ס ועל כך אנו מוחים בתוקף".

"העירייה מתכוונת לחלל את השבת הקרובה בהופעות האמנים ומכירה בדוכנים בפארק. הננו דורשים בכל תוקף כי תפעל כמתחייב על פי החוק למנוע חילול שבת המוני בפארק. הננו בטוחים כי תכבד את זכויות התושבים הדתיים בעיר ותמנע את חילול השבת ההמוני שאם לא כן הדבר יהווה הפרה נוספת ובוטה של הסטטוס -קוו''.

איתן צנעני, בן 36, הוא ראש סיעת מפד"ל בעיר כפר סבא ומשמש כיום כעורך דין. איתן צנעני הוא דור שלישי בעיר ומנהל כיום בכפר סבא משרד עו"ד עצמאי. הוא בוגר מדרשיית נועם ומכללת שערי משפט בהוד השרון ושימש בעבר כעוזרו המשפטי של ח''כ ניסן סלומינסקי."אני מודה לחברי מועצת הסניף על האמון שנתנו בי", אמר בשמחה איתן צנעני לאחר שנבחר לראשות הסיעה בשנת 2008,  "האחריות היא כבדה ואני מקווה ומאמין שנצליח לעמוד במשימות העומדות לפנינו ואעשה כל מאמץ לאחד את השורות ולשתף את כל מי שניתן במערכה הניצבת בפנינו''.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI