דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה שלטון מקומי יורם פומרנץ והאופוזיציה למען אצטדיון המכתש: מנסים למנוע את הריסתו
יורם פומרנץ והאופוזיציה למען אצטדיון המכתש: מנסים למנוע את הריסתו
הדס כהן 24/03/11 |  צפיות: 11071

חברי האופוזיציה במועצת העיר גבעתיים, בראשות יורם פומרנץ רן קוניק וכן טלי ארגמן, נרתמים למען מניעת ההריסה של אצטדיון המכתש המיתולוגי. במכתב משותף של השלושה, החברים גם בוועדה המקומית לתכנון ובנייה, דרשו יורם פומרנץ וחבריו מראש העיר ומהנדס גבעתיים שההחלטה תידון מחדש במסגרת ההרכב המורכב של הוועדה המקומית לתכנון ובנייה.

"מחויבים להבטחתנו, המאבק שלנו על אצטדיון המכתש נמשך וימשך, כל עוד האצטדיון עומד על תילו", כותבים יורם פומרנץ וחבריו לאופוזיציה, "אסור ולא צריך  לאבד את התקווה שניתן למנוע את הריסתו ומחיקתו מנופה של העיר גבעתיים".

מכתבם של יורם פומרנץ וכן חברי האופוזיציה מתייחס גם לתוכניות לחפירות ארכיאולוגיות במכתש. הם דורשים לקיים דיון חוזר בנושא, וטוענים שהם "מתנגדים עקרונית, לקבלת החלטות, על תוכניות לחלקות בגוש זה, במסגרת ועדת המשנה". יורם פומרנץ, ארגמן וקוניק כותבים כי הם דורשים "מסגרת דיון רחבה, מנימוקים של:"חשיבות הפרוייקט, וסדרי הגודל שלו וההשלכות הציבוריות".

בנוסף, יורם פומרנץ וחבריו דורשים במכתבם לבצע "תסקיר השפעה על הסביבה", בטרם ייתן האישור על התוכניות לביצוע החפירות והריסת המגרש. חברי האופוזיציה טוענים שמאחר שלא פורטה עמדת אחד הבעלים בחברת עמלנו - החברה בעלת נכסי הפועלים בר"ג, לא בוצע פרסום נאות של התוכנית - ולכן נדרש דיון נוסף בנושא.

אצטדיון המכתש הוא מגרשה הביתי של קבוצת הפועל רמת גן בכדורגל. הוא נבנה בשנת 1927 בשכונת בורוכוב שבגבעתיים, ומשמש את הקבוצה לאורך עשורים רבים. המגרש יכול להכיל עד כ5,500 צופים בשלושה יציעים שונים. כיום הוא כבר לא נמצא בשימוש - בסוף שנת 2008 החליט ביהמ"ש השלום להרוס את המגרש, אך בלחץ האוהדים הערעור על ההחלטה התקבל. בסוף שנת 2009 נקבע שהקבוצה תעזוב את האצטדיון, בתמורה לפיצוי כספי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI